reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Melia i po co Ci to było :-D:-D

Zastanawiam się co z Adeczką, miała wczoraj wizytę kontrolną w szpitalu i się nie odzywa. Zastanawiam się czy jej znowu nie położyli.
 
reklama
No to dziewczynki jestem i mam nowine.... 13 kwietnia mam sie stawic na wywolanie porodu... na razie tyle z informacji, napisze do was wkrotce, bo na razie to przetrawiam....
 
jolek raczej jej nie połozyli bo by mi napisała eskę
a nic nie dostałam...:tak:

jak co to dam znać ...

uff ale się najadłam

edit, o wilku mowa... hehe
adeczka no to pięknie... już lada dzień bedziesz rodzić... aleeee fajnie...
 
Ostatnia edycja:
No to dziewczynki jestem i mam nowine.... 13 kwietnia mam sie stawic na wywolanie porodu... na razie tyle z informacji, napisze do was wkrotce, bo na razie to przetrawiam....
No to mamy odpowiedź która po Poziomkach następna :-) Zazdroszczę Ci troche:tak:
Chyba zaczynamy się sypać ale cii aby nie wykrakać.
 
adeczka jestem w szoku, że to już tak szybko :szok: Ale dlaczego na wywołanie, jak to? Jak strawisz to napisz nam co się stało, że każą wywoływać. No i oczywiście trzymam kciuki &&&&&&&&&
 
HE HE Adeczka ściągnęłam Cię myślami:) Cieszę się ,że w domku jesteś a nie w szpitalu,ale nowinę to nam przyniosłaś:)
 
reklama
adeczka jestem w szoku, że to już tak szybko :szok: Ale dlaczego na wywołanie, jak to? Jak strawisz to napisz nam co się stało, że każą wywoływać. No i oczywiście trzymam kciuki &&&&&&&&&

adeczka ma cholestazę ciążową..
dlatego musi mieć wywoływany poród ponieważ może dziecku grozić niedotlenienie jak urodzi za późno...
 
Ostatnia edycja:
Do góry