reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Sylwia radosną masz wizję :-D;-)
Jolek połóż się na wyrko z dupskiem wysoko uniesionym, mały powinien się odsunąć od szyjki, zacznie cię tylko dusić z drugiej strony :-p:-D Nie ważne jaka szyja, ważne, że szyja ;-)
 
reklama
Pobujaj się trochę, góra dół i na boki. A potem nagraj i pokaż, pośmiejemy się z twojej gimnastyki :-D
 
ide robic pranie, panie chetne do prasowania zapraszam za 3 godzinki :p odwdziecze sie dobrymi lodami, albo oddam sprawnego xboxa do gier bo tak mnie chlop denerwuje ze zaraz mu przez okno wyrzuce razem z tymi wszystkimi grami :wściekła/y:
 
kurcze laseczki a wy tez tak macie, że jak śpicie na jednym boku i chcecie się przekulac na drugi to boli was "przekulowywanie" malucha? ciągnie mnie wtedy i kłuje nieprzyjemnie. nie zawsze, ale zdarza się
Ja tak mam i dosłownie czuję jak się obracam jak ona spada na drugi bok.

Co do szlafroka mam jeden bo jak mieli mi się lokatorzy wprowadzić to kupiłam jakbym w nocy do kibelka musiała wstać i teraz używam bo już co godzinę wstaję, no i do szpitala go zawsze biorę jest grubszy i mięciusi a jak jest mi gorąco to bez niego śmigam ewentualnie jakiś sweterek rozpinany na górę zakładam.
 
Witam was kobietki !!!!
Jak mnie tu długo nie było. Czasem wpadłam zobaczyć co tam piszecie. Czasu mi mało na wszystko.
Widzę że u was wesoło.
Ja w końcu poprosiłam doktora o L4 bo juz jakoś mi się nie chciało do pracy zasuwać. Tak więc zaczeło się leniuchowanie. Jeśli tak można nazwać codzienną gonitwę po sklepach.
W sumie to dla Franka prawie wszystko gotowe ale ja to jestem jeszcze w proszku. Ale spokojnie. Damy radę.

Generalnie to czuję się bardzo dobrze. No może ostatnio jak sobie podbiegłam do autobusu bo mi się na nastepny nie chciało czekać a później umyłam jeszcze okno w kuchni bo brudne było - to młody dał mi odczuć wieczorem że " MATKA MOGŁABYŚ SIĘ OPANOwać. CHOCIAŻ TROCHĘ". Najważniejsze że doszliśmy do porozumienia - już nie biegam.

W czwarte idę do doktora na kolejną wizytę. Dzisiaj właśnie zrobiłam sobie wyniczki kontrolne. Przy okazji poprosiłam żeby zrobiły mi profil wątrobowy. Generalnie mam nieznośną skórę w ciąży ale ostatnio natknęłam się na artykuł o cholestazie ciążowej i się trochę zaniepokoiłam. Tak czy inaczej zrobienie wyników nie zaszkodzi. tylko jak tak czytam o ojawach to nie do końca są one takie jak u mnie bo mnie nie swędzą dłonie i stopy tylko mam takie uczucie podrażnienia na całym ciele.
Czy wy też macie takie problemy ze skórą ???
 
reklama
Ja ze skórą nie mam już problemów. Jedyne co mnie męczy to jak mi popuchną łapki i stopy to skóra się napina i wtedy trochę swędzi.

bra ja jak chcę się przekręcić na drugi bok to nie dość, że potrzebny jest dźwig, to więzadła po prostu ciągną niemiłosiernie i to tak cholernie boli, że czasem mi się odechciewa przewracania na drugi boczek. Ale zauważyłam, że całkiem wygodnie mi się teraz śpi na wznak i nie ciśnie tak mocno na pęcherz.

Zgadnijcie co się dziś stało.... Okazało się, że jest potrzebna ta farba z naszego malowania, bo teściowie chcą coś machnąć na szybko w firmie i M przyjechał po to do domu i powiedział, że gdyby to wyniósł wcześniej do składzika to by tego szukał ze trzy dni, a tak stało wszystko w jednym miejscu i tylko wziął skrzyneczkę i poszedł :wściekła/y::dry: No i wyszło, że to ja się czepiam, że to stało dwa tygodnie w naszej łazience, a tu proszę akurat potrzebne ;-)
 
Do góry