reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Ja tez o niej mysle, dzisiaj mialy byc wyniki....


Golenie bobra zakonczone, M sie postaral. Lece spac bo jutro pobudka o nieludzkiej godz. 6.30 dobranoc
 
a ja dziś miałam fantastyczną noc:-) już dawno się tak nie wyspałam:tak:
od 23 do 6:30 i tylko 2xwc:-D czuję się jak nowonarodzona;-)

Ja dziś sobie uświadomiłam że nie mam terminu następnej wizyty bo mój lekarz twierdził że 2 tyg nie wytrzymam;-) l4 mam do 22 stycznia.... jak wytrzymam ten tydzień to chyba muszę się umówić:tak:
 
Ja rowniez trzymam kciuki za wizyty :)
Anika zdrowka :*
Tez sie martwie o Made :( strasznie wszystkie sie zwiazalysmy na forum, bynajmniej ja mam takie odczucie i smutno tu bez Niej :(
 
Mój mały waży 2750g, początek 37tc. Niezbyt duży jest i na pewno do 3,5 kg nie dobije wg lekarki. Wody na 7, łożysko nadal 2stopnia, z niewielkimi zwapnieniami. Szyjka miękka i krótka ale nadal zamknięta.
Wydaje.mi się ze za mało waży ale za tydzień kolejna wizyta zobaczymy.
 
reklama
Do góry