reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Lekarz w szpitalu przy badaniu nic nie mówił ze to źle. Sprawdzal tylko przepływy. Z tego co czytałam jeśli dziecko przybiera na wadze to nie powód do zmartwień. Tylko ze ja nie palilam papierosów
 
moja gin tydzień temu po USG powiedziała, że łożysko przechodzi już w trójkę...
w szpitalu dwóch lekarzy jednoznacznie potwierdziło że łożysko jeszcze w drugim stopniu dojrzałości, ale jak piszecie ważne są przepływy. Ja myślę że to już taki etap ciąży u nas że te trójki to już będą za chwilę normą :tak:

no i przed ciążą też paliłam papierosy. W ciąży - nie wyobrażam sobie jak mogłabym palić!
 
Zor mi mąż robi masaż pleców taka piłka do masażu, z wypustkami. Bardzo fajnie i przynosi ulgę.

mnie też mąż masuje... piłką tenisową;-)

a ja jutro w końcu kończę 37 tc...... udało się tararararaaaaaaaaa:-D
Ale macie fajnie :) ja czasem dostaję masaż stóp jak mam takie opuchnięcia, że się w kapcie nie mieszczę..
Myślę, o masażu profesjonalnym bo ostatnio mąż nie ma ani czasu ani chęci.. a ja zwariuje z bólu..

Dorex gratki :) mnie szyjka przez 3 tyg leków i leżenia skróciła się o 1mm więc pewnie też dotrwam :)
 
U mnie 2, rzucilam w jednej i w drugiej ciazy, ale jestem pewna,ze po karmieniu piersia wroce do fajek, bo bardzo mi ciezko bez nich :(
Ale korzystasz jeszcze z efajki?
Ja bym chciała rzucić permanentnie ale czuję, że po karmieniu wrócę do e bo mi tych smaków brakuje..[emoji17]
 
Dziewczyny, jak macie okazje to nie wracajcie do tego wstrętnego nałogu
Widzę jak mój mąż się męczy przy rzucaniu tego cholerstwa. Ciągle próbuje (plastry, plastyki, ostatnio Tabex). Ja akurat nie paliłam więc nie wiem co to głód nikotynowy. Ale jednak palenie zdrowe nie jest. A elektroniczne papierosy są podobno szkodliwe. Poza tym można łatwo przedawkować nikotynę bo nie masz też porównania z ilością wypalonych papierosów.
 
Ostatnia edycja:
Katska masz rację, ale żeby rzucić trzeba mieć ogromnie silną wolę, ja nie palę w ciąży, w sumie nie paliłam kilka tygodni przed zajściem. Teraz za nic bym nie zapaliła mimo że czasem o papierosie myślę ale nie wiem czy po tym jak skończę karmić nie wrócę do palenia
 
reklama
Mój tata palił przez całe życie. Próbował różnych środków jednak po czasie wracał do nałogu. Spróbował Desmoxanu i nie pali juz rok. Chyba warto spróbować
 
Do góry