reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Helołłłł
zdecydowanie niezdrowe żarcie mi służy :-D noc elegancko przespana i tylko 1 raz wc:-)
Mimo święta A. w pracy a Ala u babci.... a ja na kanapie.... byle do wizyty pojutrze....
miłego dnia;-)
 
reklama
Hej.
Moja noc beznadziejna... obejrzalam wszystkie pelne godziny na zegarze budzac sie co godzina. Porazka. Czy z rogalem czy bez, bola mnie cholernie biodra... zdechne chyba dzisiaj...
 
oj moja noc dzisiaj też do najlepiej przespanych nie należała... :eek:
wstawałam chyba 5 razy na siku, do tego przy każdym wstaniu robiłam 3 łyki mleka bo zgaga za cholerę nie chciała odpuścić :eek:
 
Angel mnie lekarz od usg powiedział, że mleko wcale nie jest dobre bo wzmaga kwasy i kółko się zamyka..polecił rennie do 6x dziennie i raczej mi pomaga..jeśli go np nie przepije wodą itd..Ale tak mi się ciągle pić chce, że nie wyrabiam [emoji25]
 
Zor tylko właśnie o dziwo na mnie mleko działa i to z całkiem dobrym skutkiem...

tylko wczoraj po prostu za późno zjadłam bułkę...:zawstydzona/y: stąd już nawet mleko nie mogło poradzić sobie z moimi dolegliwościami.

Myślę sobie że jak już tyle wytrzymałam ze zgagą a bez tabletek to już ten ostatni miesiąc tez jakoś dam radę :tak:
 
reklama
Do góry