reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Made trzymaj się :'( bidulko :*(
Kasia współczuję boli ... mi odpuscilo wszystko i dzisiaj garderobe ogarnelam i posegregowalam rzeczy dla malej.

Maagsiaa niezły patent z przycinaniem mebli :p nie szalej dziewczyno i daj się D wykazać a ty ewentualnie z kanapy jako doradca\dyrygent :-) smaka mi narobilas tymi kokosankami bo uwielbiam. Z braku laku pół tabliczki czekolady białej zzarlam.

Właśnie dzisiaj definitywnie popsuły się nam święta. Chyba najlepiej to wyjechac w cholerę i zostawić to wszystko... szkoda gadać.
 
Uff, leżę pod kroplowa i jest lepiej. Jak tylko nabiore sił moge jechać do domu. Zbadal mnie moj lekarz i z mala ok, waży 1,9kg. Dowiedziałam się, że za około 6 tygodni będę miała wywolywany poród ze względu na ta wstrętna cholestaze. Na razie wyniki nie sa tragiczne, ale jeśli sie pogorsza to bezwzględnie szpital do samego porodu. Juz niedlugo Mala będzie z nami :)

Kasia biedactwo :( tule mocno! :*
 
Made- super wiadomość ze już lepiej. Ale to będą ci wywoływać poród drogami natury?

leżę od 2,3 dni. Oprócz std dolegliwości typu bolace plecy, biodra, pięty dziecka w zebrach to jeszcze straszne twardnienia:( przy wszystkim- przy przywracaniu z boku na bok, wstawaniu, siadaniu itp. Oddychać na plecach nie idzie. Magnez i no spa nie dają nic. Ech... Urokliwe te nasze końcówki ciąży.

TRzymajcie się mamusie ciepło:*
 
Anianka, o ile Mala się obróci to sn, jeśli nadal posladkowo bedzie to cc. Bardzo nie chce cc, ale jeśli dla dobra małej to konieczne bedzie to oczywiście się zgodzę. Przed 22 grudnia musze jeszcze powtórzyć badania, trzymajcie kciuki by wyniki sie nie pogorszyły bo inaczej święta w szpitalu mnie czekaja :(

No ta końcówka ma swój urok. Mnie rwie krocze, bola pachwiny, dzisiaj pod ktg polezalam na plecach 5 minut to prawie zemdlalam :/
 
Ostatnia edycja:
Made dobrze ze w szpitalu wiedza co robic i Ci pomogli. Z tymi swietami to wiadomo w domu najlepiej wiec kciuki zacisniete ;-) Ale przynajmniej dzis mialas extra podgladanie i wiesz ze wsio ok ;-) choc okolicznosci przerażające.
 
Made- oczywiście kciuki będą mocno zaciśnięte. Ja będę nosić za tydz znowu badają na toxo, cyto,Hiv. itp

Rany to tylko kije dziecko taki kawał kluchy? Ze już ma ok 2,5kg? Jak ja urodzę tę wagę?!
 
Co to za plaga z tymi chorobami. Zdrowia życzę wszystkim niedomagającym!!!

i nie szarpcie się z tymi pracami domowo- remontowymi. Ja często odpuszczam - jak mnie najdzie ochota na dokładniejsze sprzątanie, lub pieczenie słodkości to po chwili myślę sobie co mam zrobić dziś mogę zrobić jutro , i tak w kółko :-)
Choć te kokosanki wyglądają baaardzo kusząco.

pozdrawiam
 
reklama
Do góry