reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witam wszystkie mamusie :)
Pewnie mnie nie pamiętacie bo mało się udzielałam. ale jestem z wami od początku i czytam Was codziennie, ale nie lubię pisać więc jakoś tak wyszło, teraz się postaram trochę bardziej :tak:
Jestem mamą Marcelka który urodził się 7.02 przez CC.
Pozdrawiam
 
reklama
wyslalam wam dziewczyny zaproszenia, blair super ze sie ta sprawa zajmiesz, tak jak pisalam ja w fb jestem zielona troszke
 
hmm ja tez wam wyslalam a nie wiem czy mnie chcecie??
Munie, ja mam podobnie, nie umiem isc po trupach do celu w firmie.Mialam miec awans no ale ciaza, firma sie rozrosla i duzo osob awansowalo, zobacze co mnie czeka jak wroce.Ja bardzo czesto pomagalam innym zamiast dbac o siebie.Bo niestety moj czas byl skrupulatnie rozliczany,a marnowalam go na pomoc innym.Gdyby nie to moze wczesniej awans by byl.No ale zamiast tego mam Niunke,najukochansza osobke dla mnie.Wy pewnie tez tak myslicie o swoich pociechach.
Dziewczyny ktore chodza do rehabilitanta, mam prosbe, chcialabym sie upewnic czy wogole nosidelko jest ok,czy jest akceptowane chociaz przodem do mamusi, czy moglaby sie ktoras o to spytac??
 
geniusia - poważna decyzja z tym wychowawczym, ja nie jestem taka odważna, ale to dlatego, że ja wszystko widze w czarnych scenariuszach - dlatego szybko wrocilam do pracy, teraz sama juz nie wiem czy to byla dobra dycezja czy nie... ja ciagle mam jakies dylematy... ale jak czujesz, że to jest Ci potrzebne, to dobrze, dzieciom najlepiej zawsze jest z rodzicami, opiekunki i żłobek to tylko mus
 
reklama
Dagrab - widzisz każdy inaczej podchodzi do życia - u mnie w pracy same single, albo rodziny z jednym dzieckiem, które cały dzień siedzi tylko z opiekunką, nikt nie rozumie, że dziecko to dla mnie priorytet w stosunku do pracy... bo dla znacznej większości jest odwrotnie;
 
Do góry