reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Munie no tak jak jest sie singlem,albo tylko z m czy partnerem/narzeczonym/konkubentem to zycie wyglada inaczej, ma sie inne priorytety.Dla mnie dziecko tez jest najwaznejsze, juz od jakiegos czasu jak ja karmie buteleczka i patrzy mi w oczy soimi oczkami kochanymi to mi przechodzi przez glowe mysl"jak ja mam Ciebie zostawic za kilka miesiecy z kims innym" mimo ze to bedzie tesciowa albo moja mama.Wiem wiem mam i tak duzo szczescia ze ich mam, tesciowa bezrobotna, mama co miesiac dostepna.No i ze w firmie mam do czego wracac.Nawet uzyskala wyroznienie w konkursie "firma przyjazna mamie"
A teraz dziewczyny napiszcie gdzie co pisac na fb bo sie gubie.
 
Munie- w fr kazdy sie dziwi ze malej do zlobka nie daje!! Tutaj jest tak samo niania 24/ na dobe!!! Dziewczyny tutaj nawet kobiety biora opiekunki na noc, zeby nie musialy wstawac na karmienia!!!:/ to ja sie pytam po co maja dzieci???
 
blai- juz mnie dodalas, komentujemy sobie zdjecie z waszego spaceru :) ale gdzie i jak sie pisze? czy tylko pod zdjeciem, czy posty ?? gubie sie
 
Co do FB - to ja szczerze lubie nasze forum ,ale moze macie racje ze bezpieczniej i prywatniej na FB - ja swoje konto mam głównie do celów zawodowych - zarzadzam kilkoma dość popularnymi fanpagami( a raczej zarządzałam dopóki nie poszłąm na macierzynski:) ale i do prywatnych spraw moge zacząć używać:) Moje nazwisko bardzo podobne do tutejszego loginu:) Blair Ciebie już zaprosilam i zaraz zaprosze Dee:)

a to ja: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002225332839
 
Hahah właśnie napisałam, że troche minie zanim skojarze ktora na fb to ktora z forum :p Możesz nowe posty jeśli jakis inny temat niz ten pod zdjeciem. Generalnie Gdzie Ci wygodnie :)
 
Państwowa firma, to i trochę inaczej... może, mam nadzieję... i tak kierowniczka, i moja koleżanka zza biurka są na mnie wściekłe, że ciąża, zwolnienie... Ja już się w życiu "wyszalałam", nadoświadczałam, teraz chciałabym mieć czas z dzieckiem... szczególnie w tym początkowym okresie, żeby nie stracić... Praca pracą... ale co będzie w domu... jak powiem, że chcę siedzieć z Kacprem... tego się boję... :-( chłop źle reauje na delikatne sugestie...


Wiecie, że nie przepadam z moją teściową... da się wyczytać z wypowiedzi, nie kryję tego... Kolejny gwóźdź do jej trumny, tego jej nie daruję, jeśli powie to przy mnie to jej nawrzucam... (choć chłop mówi, żeby się nie obrażać... po tych słowach podjęłam moją decyzję powyższą...)... A może zostawicie Kacpra u mnie jak będziecie oboje iść do pracy? Na weekendy byście przyjeżdżali... Ja pierd... zostawić kilku miesięczne dziecko :no: 100 km od rodziców... :no: widywać je raz na tydzień :no: jaka chora osoba może coś takiego powiedzieć (osoba na psychotropach) :wściekła/y: jestem ostro podminowana :angry: że tak powiem... nie po to robiłam sobie dziecko, żeby je podrzucać... :angry: a już jeszcze jej... AAAAAAAAAAAAA :angry::wściekła/y::no:
 
Co do FB - to ja szczerze lubie nasze forum ,ale moze macie racje ze bezpieczniej i prywatniej na FB - ja swoje konto mam głównie do celów zawodowych - zarzadzam kilkoma dość popularnymi fanpagami( a raczej zarządzałam dopóki nie poszłąm na macierzynski:) ale i do prywatnych spraw moge zacząć używać:) Moje nazwisko bardzo podobne do tutejszego loginu:) Blair Ciebie już zaprosilam i zaraz zaprosze Dee:)

a to ja: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002225332839

Wopadlo mi w oko zanim doczytam reszte.
JAk chcecie to wam zaloze forum, na swoim serwerze - mam juz takie z mamai rowieśnikow mojej Poli..facebooka nie lubię
 
reklama
Geniusia - kiedys mojej mamy znajoma opowiadala mi, ze jak byla mloda, to bylo cos takiego jak zlobek tygodniowy. Oddawalo sie dziecko w poniedzialek i odbieralo w sobote, bo tylko niedziela byla wolna.
 
Do góry