reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

napięcie mieśniowe, asymetria, wiotkość, często teraz te nieprawidłowości występuja u dzieci, musimy ćwiczyć z naszymi dziećmi, aby nie miały w póżniejszym wieku problemów rozwojowych, ale dobry rehabilitant obowiazkowi rodzice, oraz predyspozycje dziecka uczynią, że dzieciaki będą w dobrych formach

cyśka a nam zakazała rehabilitantka tak nosić Adama, ale nie w związku z napięciem, a w związku z asymetrią i wiotkością kregosłupa... to taka cenna wskazówka, jakby ktoś miał taki problem jak my...
a jak podnosisz małego??
bo ja brałam pod główkę i plecki i podnosiłam, a to nie wolno, teraz biorę pod boczki, ciągnę ciałko na bok i głowka sama idzie w górę...

ja o czosnku napisałam od razu, ze nie tykam ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ta sukienka beti jest świetna, niestety nie na mnie obecnie... kiedy wrócę do starej formy?? nie mam jakoś teraz mobilizacji by zrzucić te kilogramy
 
Krisowa-tylko ja kupuje te ciemno granatowe opakowanie chusteczek bo są jeszcze jasno niebieskie ale nie są aż tak mocno mokre jak te ciemne,także polecam te w ciemnym opakowaniu.

Nic zmym spać bo oczy mi się same zamykają .Dobrej nocki laseczki.
 
Ani83 to z tymi rozmiarami mam tak samo a za artukul bardzo dziekuje ja strasznie jestem zacofana tutaj w angli nikt mi niekazal brac ani witD+K ani samej wit D:((
Trina79 to znaczy ze jak polece z Leonkiem do Polski i bedzie bardzo goraco to mam mu niedawac witD?,zdrowka dla twoich pocieszek
Gieniusia u nas tez mowia wszyscy ze Leonek to czysty tatus hihihihihi buziaki dla Kacperka
CHOUETTE oklaski dla Ciebie ja bym chyba nie dala rady z tyloma obowiazkami ,pracus niesamowity z Ciebie:)))))))))))))

BetiBeti skoczek żaba fisher price (2347286964) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.a moze cos takiego moja kumpela to ma i jest zawaliste jej niunio tak na tym hopka ze szok a ajk sie cieszy przy tym:)))))))

GalwayGirl nazekaj ile sie daaa wolno nam po to tu jestesmy a teraz pytanko z innej beczki czy mozesz mi napisac jaka masz kamerke i czy teraz jestes zadowolona bo ja ten badziew Motorole odeslalam z kwitkiem maskara jakas i szukam czegos normalnego z gory dziekujeeeeeeee
Mama NIki OCZYWISCIE ZE PAMIETALAM O TOBIE i wiedzialam ze milo spedzacie czas na wyjezdzie no i oczywiscie sie udalo wyjechac?Jak nozka NIkol?Co do sudocremu to napewno Ci wysuszyl skore Niunia tutaj w angli polozna jak zobaczyla ze duzo daje na pupcie Leonka to mnie skrzyczala i powiedziala ze jak bede tak duzo ladowac na jego pupke to mu skorka sie odparzy i wyobraz sobie nieposluchalam i stalo sie tak jak mowila i teraz uzywam Bepanthen i nakladam tylko troszke i o niebo lepiej ,jezeli ta masc co ci Lekarz przepisala niepomorze to polecam make ziemniaczana na pupke:)))))))
Dee kochana mam prosbe mozesz mi wyslac na priv jakie i gdzie kupujesz pampki zeby bylo tanio bo jak polece do Polandu to bym sie zaoopatrzyla z gory dziekuje ,co do pieszczotek ja tez dzisiaj mialam dzien milosci i fajnie bo prawie caly dzien spedzilam z moim malym wielkim szczesciem na dworku :)))))buzki dla Polci,co do czosnku ja wcinam ogromne ilosci i cebuli i czosnku i nic niuniowi nie jest pozatym mam wrazenie ze mam wiecej mleczka po czosnku:pPPPPPP,co do witaminek dla nas ja biore ale tu te angielskie dzieki Bogu tu mam do roku czasu Leonka wszytskie leki za darmo :))))))
Munie no co ty tak Ci powiedziala ja to znajac mnie odpalilabym jej cos ojjj wpiety by poszlo nie przejmuj sie tule mocno
Dagrab ja nieznosze huggisow sa masakryczne ale to moja opinia :)))))ja tak jak ty najbardziej lubie pamkow husteczki najlepsiejsze lol:)))))))
 
zgłupiałam to ja już nie wiem jak nosić:( macie jakiś filmik w necie?

ja to Adasia biorę pod główkę kark i troszkę pleców jedną ręką, a drugą pod pupkę i tak go noszę, czasem go noszę właśnie pleckami do mojego brzucha, ale się boję, że mu główka się gibnie:/ idę po 20tym maja na szczepienie to o wszystko wypytam pediatrę..
 
hello

Rano spotkała mnie niezbyt miła niespodzianka, dostałam już okres:/ masakra jak szybko a przecież karmię, no ale te 11-12godzinne przerwy nocne robią swoje.
Wczoraj wybrałam się z koleżanką do kina więc mój mąż debiutował w położeniu dwójki dzieci spać :) Dał radę bez problemu, zostawiłam dla Małej 110ml odciągniętego mleka i wypiła wszystko do ostatniej kropli, spała ładnie od 20 do 8 rano.
Syn mi coś kicha mam nadzieję że żadne choróbsko go nie rozłoży, ale teraz taka pogoda zmienna że nie ma się co dziwić

beti- wreszcie swojego Szkraba ujawniłaś :) cudny jest!
 
Witam
My używamy pieluch pampersa zwykłych bo premium car małego odparzały,a chusteczki też pampersa.
Witamin nie biorę bo myślałam że małemu zaszkodzą jak go karmiłam.
Dziewczyny nie wiem co się z Wojtkiem dzieje od paru dni przy karmieniu strasznie mi się pręży i płacze.Myślałam że to smoczek zmieniłam ale dalej to samo.Mleko też zmieniałam ale nadal to samo.Kurcze nie wiem co robić mam skierowanie do neurologa może to napięci mięśniowe,ale jak karmiłam piersią było ok i też czasami dokarmiałam butelką i był spokojny a teraz jest masakra.
 
reklama
Daissy - ja się zastanawiałam, czy wszystko ok, bo tak długo nic nie pisałaś

z tym okresem to widać jest różnie - u mnie jakieś półtora miesiąca temu było małe plamienie i od tego czasu cisza, ale z tego co wiem, to owulacja może normalnie być przy karmieniu piersią, tylko z powodu zmian hormonalnych śluzówka nie narasta i czasem nie ma zwykłego okresu, albo wcale go nie ma

z tym noszeniem dzieci trzeba uważać, ogólnie na wszystkie własne działania trzeba zwrócić uwagę, gdyż może to prowadzić do wykształcenia nieprawidłowych wzorców u dziecka - jak np. odginanie głowy do tyłu - my mamy rehabilitację metodą bobath - na etapie niemowlęcia to polega tylko na wdrożeniu odpowiednich zachowań np. podczas zmiany pieluchy, ubierania, nawet karmienia butelką - trzeba prawidłowo dziecko trzymać - a reszta odbywa się poprzez stymulujące zabawą - o tym wszystkim z resztą pisze Zawitkowski - cała jego książka i te filmiki są poświęcone tej metodzie, dlatego poszłam za radą naszej rehabilitantki i kupiłam sobie te książki, oglądam filmiki - Zawitkowski pokazuje wszystko dokładnie tak samo jak jest u nas na rehabilitacji, pamiętam kiedyś wrzuciłam filmik o zmianie pieluchy, ktoś wtedy odpisał, że to trwa zbyt długo i jest bez sensu... może i dla kogoś jest, ale dzięki tej metodzie bobath, ktora opisuje Zawitk. można dużo zdziałać i żadna poważna rehabilitacja nie jest potrzebna. oglądajcie filmiki, można kupić książkę, po kilku dniach zobaczycie jak prawidłowe wzorce sie u dziecka wykształcają, myslę że wielu nieuświadomionych rodziców ma z tym problem, ale po to sa tycy Zawitkowscy, rehabilitanci, aby o tym mówić
 
Do góry