reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

wcześnie smoczek podajecie dziewczyny - nie boicie sie że maleństwo przestanie ssać pierś?? Ja cały czas odwlekam tą decyzje, bo na razie mała spokojna i nie ma zbytnio potrzeby, ale mąż już dawno by podał...

Antila już troche za późno, bo pas sporo przed porodem kupiłam, a że brzuch miałam to nie przymierzałam. Oddam psiapsiule - ona drobniejsza, a dla siebie może wiekszy kupię..

Olcia niewesoło z tym byłym, zawsze możesz mamę swoja napuścić żeby go do mieszkania nie wpuściła, a co do witaminek to ja od dzis podaje tj od 8 doby bo mam skojarzoną K+D.

Kacha10 my wybieramy 5w1 a na pneumokoki i rotawirusy nie szczepimy. Już nawet nie chodzi o koszty, uważam że jak dziecko jest drobniutkie czy chorowite to warto zaszczepić na rotawirusy i pneumokoki, ale takie duże ciałko mojej córci sobie poradzi z tymi choróbskami i bez szczepionki. Taką mam przynajmniej nadzieję.

ArliJ z karmieniem przed kąpielą to dobry patent. Niby utarło sie że karmienie jest po, ale już z synkiem przetestowalismy że tak jest lepiej. Mała też juz w kąpieli nie płacze, ale prócz lekko napełnionego brzuszka musi mieć idealnie wyższą temperaturę wody niż pokazują termometry;)
 
reklama
Ehh niestety kapiel nie pomogla :-( podczas kapieli rewelacja, malenka widac lubi sie kapac. Pozniej cycus i niestety walka z uspokajaniem jej smoczkiem i w koncu sen. To samo o 2 jak wstala. Do 5 walczylismy :-( nie wiem co jest :-(
 
Dee- nie martw sie tez mialam takie nocki.Ale przeszlo malej,dwa dni takie byly ze walczylismy o sen po drugim nocnym karmieniu.Mysl pozytywnie.Trzeba to przezyc.
Nam sie pojawia problem z wieczornym usypianiem,po kapieli i karmieniu czasem padnie od razu, nieraz meczymy sie 2 albo 3 h czyli do nastepnego karmienia:-D
Teraz mala spi a ja nie wiem od czego zazac, czy prasowac czy myc okna.Bo juz patrzec na nie nie moge!!
 
U nas codziennie po pierwszym lub drugim karmieniu w nocy, siedzimy sobie okolo godzinki, Nakarmie Nata i on oczy jak 5 zl ma wiec nie zmuszam go do snu Polezy posteka pogadamy rozglada sie wszedzie i usypia sam bez smoczka i lulania :) Ja wtedy tez spiaca jestem strasznie no ale co czlowiek poradzii :( Teraz tez sie obudzil o 7 zjadl i z tata sobie siedzi Rozglada sie i postekuje, ale tak pozytynie :p
 
Moje dziecko gdyby mogło to spałoby 24h na dobę. Dziś po 4 się przebudził i piszczy, wzięłam go do łóżka, żeby go nakarmić a on nawet cyca porządnie nie wziął, przytulił się i zasnął. Mam za to inny problem. Podłożyliśmy mu pod materacyk segregator bo mu się ulewało no i się zaczęło. Tymek jest wyjątkowo aktywny i cały czas się wierci. Przekręca się z pozycji na wznak na boczek. Podejrzewam, że uniesiony materacyk umożliwia mu te manewry. Wczoraj tak kombinował, że wylądował w poprzek łóżeczka cały nakryty kołderką. Boję się, żeby się nie udusił. Nie wiem co zrobić, żeby było najlepiej.
 
galwaygirl- pamietaj ze rano tez nie czulam ze dzisiaj urodze, tak wiem wiem mi brzuch wczesniej opadl,ale przeciez nie kazdemu opada!!
tak jak czop... ja go na oczy nie widzialam, chyba ze jak bylam w kibelku podczas boli juz to moze wypdl,ale ja wtedy za duzo nie kontaktowalam.:tak:
 
ani83 zalozyc ochraniacz na lozeczko, wlozyc go w spiworek i niech szaleje, dziecko ma lezec jak mu wygodnie, moj tez tak robi nawet na plaskim ;)

dzien dobry kochanienkie, ja mam juz odkurzone, pranie nowiuskich kocykow Adasia zrobione, sniadanie zjedzone, dziecko spi, jeszcze prasowanie Adasia i nasze i mielone dla meza a dla mnie mielone bez cebulki i bez tluszczu beda smazone na bialo
wieczorkiem usg przezciemiaczkowe i juz sie boje
 
reklama
Galwaygirl, widze, ze chyba jako ostatnie sie ostalysmy... hihi. czy jest jeszcze jakas nierozpakowana mamusia?
nie chcesz urodzic 29 lutego, tak? ja wlasnie marze o tej dacie :tak::-D
 
Do góry