reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Isia- z tego co slyszalam i sie orientowalam to mozna kupic uzywany fotelik, ale jak ma sie pewnosc ze nie bral udzialu w zadnym wypadku,no i ten okres "waznosci" dotyczy plasitkow,one sie poprostu starzeja i nie sa tak wytrzymaly jak byly na poczatku.
Weronika- Nie slyszalam zeby zoltaczka miala cos wspolnego z konfliktem.Moja siostra go nie miala,a z mala i tak 6 dni lezala bo miala mocna zoltaczke.Moja gin sie smmiala ze z m sie dobralismy jak w korcu mak, ja mam Rh - i on tez :tak:
Daissy-super ze ui Krsowej coraz lepiej, prosze ja pozdrowic serdecznie.Jakbys mogla to pisz o niej czesciej.
Myszka-ja z tym porodem poprzez CC mam tak samo,boje sie gojenia, tym bardziej ze dwie kumpele mialy problemy z gojeniem.Moja siostra nastepnego dnia po SN wygladala pieknie, a kolezanka po dwoch tyg- ledwo sie ruszala.Ale rozumiem Trine jak mialas takie problemy po SN, tym bardziej ze tutaj wiele dziewczyn po CC szybko doszly do siebie :-)moze moje kol to jakie ewenementy.
Nesia-sliczny przewijak!!! no i pewnie niezla dla Cibie niespodzianka.
MUNIE- nie przejmuj sie znajomymi, jestes grzeczna mamusia, ktora musiala pokochac lozko i bardzo tego przestrzegasz.Moja siostra urodzila w 6tyg1dniu i mala w szpitalu nie uznali za wczesniaka.
Flower z niecierpliwoscia czekam na foty!!!

Jak kogos pominelam- to jak caly ten tydzien- przepraszam.Jutro znow wychodze z domu o 7, jade z m do mojej mamy,a on do pracy, na 11 mam lekarza.Ale prace chyba sobie odpuszcze i wysle m w inny dzien z L4.Wole posiedziec jeszcze z chrzesnica,poki moge jej poswiecic cala moja uwageMnie ruchy mojej malej coraz bardziej przeszkadzaja, poprostu robia sie bolesne,ale jak ich nie ma to zaraz panikuje.
Kurde dzisiaj "porodowka" z problamami.Mieli lepsze weselsze odcinki.
 
reklama
ale miałam dzień pełen wrażeń :)
wizyta u gina ok, ale to zaraz opiszę w odpowiednim wątku!
wizyta w szpitalu też należy do udanych, wiem już co dla siebie i dzidzi na czas pobytu w szpitalu-teraz mogę już pakować torbę ;-)
zakupki w hurtowni dla dzieci zrobione, ale nie kupowałam wszystkiego, zostawiłam pare drobiazgów do kupienie, gdyby ktoś z rodziny chciał coś kupić dla Małej, a nie chcę, zeby to były ciuszki, bo ma tego tyle, że aż szkoda kupować jeszcze coś nowego!
poprałam dziś wszystkie białe ciuszki dla Małej, ale nic nie poprasowałam z tego co poprałam z wczoraj, więc jutro pewnie od deski i żelazka nie odejdę przez cały dzień, jedynie co wyjdę na chwilę wysłać faksa do pracy ze zwolnieniem :/
idę jeszcze na wątek u lekarza i kładę się do wyrka, może w tv coś obejrzę jeszcze
miłej nocki
pa
 
Bliźniak - nareszcie się odezwałaś :-D:-):-)
Gratuluję serdecznie!!! Mam nadzieję, że już jesteście w domku i macie się dobrze, buziaki!!!
 
Dziekuje Fower. Czyli tesknilyscie troszke :-) milo hahahhaha. dopadlam dzisiaj w koncu internet. Ale nadal jestesmy w szpitalu, no i raczej nie zapowiada sie na krotki pobyt niestety:-(
 
ooo no to trzymam kciuki co by wszystko bylo szybko dobrze i zebys mogla wziac jak najszybciej maluszka do domku!

ale super ze sie przynajmniej odezwalas bo my tu codziennie myslalysmy co i jak u Was!
 
bliznak - codziennie ktoś o Tobie pisał, wszyscy trzymali kciuki

życze Wam wszystkiego dobrego!!! no i szybkiego powrotu do sil i do domku
 
reklama
Do góry