reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

galwaygirl- gratuluje meza!!!! wprawdzie moj jak zobaczyl ze zmienilam posciel to tez focha strzelil ze przeciez by to zrobil, ale jak mam czekac na realizacje dzien albo dwa to mnie trzepie.
Jutro mam nadzieje ze wkoncu przywiesi mi obrazki (czas oczekiwania 3 miesiace) bo lozeczko juz wiem ze dzisiaj bedzie gotowe :-) a co tam bedzie tez juz ubrane, no juz nie bede umiala sie powstrzymac.
popieram Daissy w 100%, jak trzeba lezec to lezec jeszcze sie narobimy.
Digitalis- m sie wypytal w urzedzie, tzn Pani od dowodow zadzwonila gdzie trzeba, zarejestruje dziecko jak ma wazny paszport,odbior dowodu ma 31 stycznia, wiec wolal sie dopytac.No i musi miec tez ze soba moj dowod.
Ech ciekawe o ktorej wroce do domu dzisiaj- siedze u znajomego z m, oni graja(W PILKE!!!!!), a mi psiapsiola wybyla do rodzinki bo juz wczesniej byla umowiona.NUDAAAAA
 
reklama
Witam dziewczyny a ja dzis po wizycie u gina i jest nie ciekawie mam krew i bialko w moczu do tego dostalam wysypki bardzo swedzacej i podejrzenie zatrucia ciazowego juztro rano musze jechac na badania do szpitala bardzo wysokie cisnienie zmartwilo mojego gina a ja juz dostalam paniki prosilam o cesarke bo mala nie przekrecona do tego mam przepukline i jeszcze to sie przywleklo zalamac sie idzie:-(za tydzien bede miala rozmowe i pewnie beda chcieli ustalic termin cesarki ale gin mówi ze on sadzi ze tak za 4 tygodnie od dzis ale z tych nerwow nie zapytalam co moze tak naprawde byc przy zatruciu ciazowym dziewczyny napiszcie mi kochane cos o tym zatruciu miala ktoras z was tak?Pozdrawiam was cieplutko
 
Natalia wyczytałam w necie, że powinno się leżeć głównie na lewy boku, ale dziwię się, że lekarka jeszcze dziś nie skierowała Cię do szpitala tylko dopiero jutro rano.:confused: "
Zawsze jednak lekarz prowadzący ciążę pacjentki, u której występuje choćby jeden z typowych objawów zatrucia, powinien natychmiast wysłać ją
do szpitala na obserwację
i ewentualne leczenie."
Niedawno miałaś te bóle okresowe, teraz te wyniki w moczu?? Jak Ci robili badanie 2 dni temu to było ok, czy dopiero teraz dostałaś wyniki? Trzymaj się dzielnie Natalia, nawet jeśli by się okazało że to jednak zatrucie, to w szpitalu podadzą Ci leki i na pewno będzie dobrze. Życzę, by jednak nie było to zatrucie i byś do nas wróciła w dwupaku. Jeszcze chociaż tydzień albo dwa wytrzymaj w tej formie. No a jak będziesz miała cesarkę to może udało by się tak jak u geniusi zrobić od razu operację na przepuklinę? Nie znam się na tym, ale Ona coś o tym wie.
 
Natalia oby wszystko dobrze bylo. Dziwne troche ,ze nie od razu Cie poslal ale moze wyniki nie sa az tak zle i dlatego tak na spokojnie.
 
Natalia, trzymam kciuki, zeby nie było konieczne szybsze CC !! Qrcze, oby dali Ci leki i spokojnie żebyś dotrwała do terminu porodu. Nie wiem o co dokładnie chodzi z tym zatruciem ciążowym, ale nie jest to do bagatelizowania !! Koniecznie jedź do szpitala, może wystarczy Cię jedynie podleczyć i wszystko wróci do normy !! Trzymam kciuki !! Zapisz sobie jakiś nr tel do dziewczyn z forum i jak nie będziesz miała innej możliwości, to chociaż tak nam dasz znać ze szpitala !
 
galwaygirl jak bylam 2 dni temu w szpitalu to pobrali mi krew i mocz ale glównie skupili sie na KTG zrobili usg i zbadali recznie powiedzieli ze ok dzisiaj idac do lekarza tez oddalam mocz i chwile puzniej byl wynik wyszlo krew i bialko moj lekarz zadzwonil do szpitala i oni nie maja jeszcze moich wyników z przedwczoraj:szok: wiec wypisal mi skierowanie na jutro rano na odpowiednie badania ktore musza mi zrobic Aneczkak czasami załuje ze nie jestem u siebie w kraju bo moze inaczej by sie to potoczylo i tez sie dziwie bo przeczytalam teraz w necie ze odrazu powinno sie mnie skierowac do szpitala :-( kitek8 zapisalam numery jak cos to dam znac ale mam nadzieje ze dadza leki i do domciu trzymajcie kciuki dziewczny za mnie i moja córcie Buziaki:-)
 
natalia- tez sie troszke dziwie ze kazal do jutra czekac, ale tak jak pisza dziewczyny moze narazie jest podejrzenie zatrucia, ja o tym tylko ogolnie czytalam, jak jedna z nas miala juz podejrzenie zatrucia w zwiazku wlasnie z cisnieniem.
 
dagrab Ja mam podejrzenie ale troche sie boje bo za duzo tych objawów wysokie cisnienie,bialko w moczu i ta wysypka na calym ciele swedzaca strasznie no nic zobaczymy co bedzie jutro i czy zrobia mi te badania bo jutro sobota wiec musze sie udac na odzial a tam musza znales kogos z laboratorium tak mi lekarz powiedzial jak sobie pomysle o jutrze to mam nerwa dziwnie tu jakos ale pewnie wszystko bedzie oki buziaki i milej nocki:-)
 
reklama
Hej dziewczyny tak rannie.

A mi chyba wody zaczeły się sączyć, chociaż mam nadzieję że to tylko śluz tak rozcieńczony. Wstałam przed 7 siku, wysikałam się a za chwilę tak jabym znowu sikała tylko z tej drugiej dz.... no i co wstanę znowu i znowu. Ta woda jest przeźroczysta i bezwonna. Nie panikuję tylko czekam jeszcze chwilkę. Jak będę ciągle to czuła dzwonię do szpitala. Jejku nie chcę jeszcze rodzić!!!! Trzymajcie się dziewczynki
 
Do góry