reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Krisowa trzymaj się dzielnie! Kciuki trzymam!

Kitek u mnie najgorsze przeziębienie przeszło po 8 dniach mniej więcej, tzn. gardlo przestalo boleć. Katar jak to katar wiadomo po tygodniu :-p Zostaje tylko męczący kaszel, tak suchy i jak pytalam lekarki, to powiedziała, że ten kaszel może mnie potrzymac nawet do 4 tyg. co nie znaczy, że tyle potrzyma. Ja oprócz tego, co Ty kupiłas brałam: do płukania gardła - szałwia, a potem przerzuciłam się na dentosept (ziolowy, bezpieczny) a potem salviasept, takie płukanki bardzo pomagały. No i inhalacje: wrzątek do miski i duża garść soli albo wrzątek i vick, albo wrzątek i np amol (ja miałam nie amol ale cos słowackiego "francovka" działa podobnie jak amol). Mój mi oklepywal plecy i nacierał vickiem, ja sobie nacieralam górę klatki piersiowej, kark, gardło, kolo nosa (lżej było oddychać). A teraz już nie biore żadnych specyfików :tak: bo jest lepiej niż np w Wigilię i I dzień. Pije tylko ochydną cebulę, bo doczytałam, że ona pomaga wlasnie przy suchym kaszlu. A i ja popijalam wapno 2 x dziennie, ale ja i tak wapno mam przepisane od ginki (min. 1 x dziennie). Zdrówka Ci życzę.
 
reklama
Olcia fajnie ze wrocilas w dwupaku! A teraz kochana lez sobie spokojnie i pachnij a dzidzia niech czeka na swoj termin :-D

Renatko Tobie i Twojej rodzince rowniez wszystkiego dobrego w Nowym Roku! I chyba to co dla kazdej z nas najwazniejsze zdrowego bobaska!

Dee to na jaki wozek sie w koncu zdecydowaliscie?
 
KRISOWA-kciuki zacisniete za Ciebie i Adasia!!! może uda sie do 1 stycznia??:tak: ale najwazniejsze zeby wszystko poszlo dobrze!!!
OlciaLolcia- dzidzia najwazniejsza, lezec grzecznie ile sie da!!! tak jak pisaly dziewczyny, lezec i pachniec.
Renatka- Tobie,twojej rodzince i maluszkowi w brzuszku wszystkiego naj w nowym roku.
Dee - wlasnie jaki wozek wkoncu wybraliscie, bo ja sie pogubilam :tak:
 
Dee WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Spełnienia najskrytszych marzeń
Krisowa Kciuki mocno zaciśnięte, oby wszsytko poszło ok i dzidzia zdrowa była!
OlciaLolcia dobrze że wróciliście w dwupaku,a teraz prosze nie marudzic tylko grzecznie leżeć i dać Sebciowi jeszcze troszke czasu ;-)
 
Geniusia, dzięki za rady i spis leków, jak nie będzie popraway, a nie daj Boże pogorszenie to wezmę jeszcze coś z tego co poleciłaś. Dzięki :* Tobie też życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia!

Dee fajny wózeczek:tak: No i super, że jeszcze będzie możliwość zamówienia nowszej wersji :) Spokojnego dnia w pracy!

Olcia ekstra, ze wypuścili Was do domku. To teraz leżeć, leżeć i jeszcze raz LEŻEC !!
 
Krisowa kciuki juz dawno zaciśnięte ale teraz będą jeszcze bardziej :tak::tak:. Mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem i Adaś będzie zdrowy :tak::tak:

Dee od nas też wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-):-)

Kitek kuruj się i dużo zdrówka!! pogoda niestety jest jaka jest i dużo dziadostwa przez to w powietrzu lata i o chorobę nietrudno :no:.

Renatka a ja nie wytrzymałam i też zrobiłam szyszki:zawstydzona/y::-p. Leżakują już sobie w lodówce ;-) no i Tobie też zdrówka dużo :tak::tak: i również Szczęśliwego Nowego Roku i spokojniej podróży :-)

Mama też dołączam do życzeń imieninowych:-):-)

Olcia dobrze Cię widzieć w dwupaczku :tak::tak: Odpoczywaj, dasz radę ;-)
 
Dee, Mama serdeczne życzenia dla Was:-)
Krisowa trzymajcie się, Adasiu bądź silniutki
Renatko to ja chyba też na jutrzejszy wieczór zrobię szyszki, córa się ucieszy:tak:
 
Wrocilam i musze odsapnac ... Polazilam troche , poogladalam, teraz mozna bedzie jechac i kupowac.
Olcia no to dobrze ,ze jeszcze jestes 2w1.Uwazaj na siebie choc przez 2 tygodnie.
Krisowej nie znam bo za krotko tu jestem ale kciuki moge pozaciskac;-):tak:
Wiecie ,ze dopiero jak patrze na wasze suwaczki to czuje ,ze czas juz powoli zaczyna gonic. No ale to dobrze bo juz bym chciala ten luty:-)
 
reklama
Do góry