reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Galwaygirl-miło że pytasz znajoma czeka jeszcze na dodatkowe badania ma je12 stycznia i myślimy że wszystko się wtedy wyjaśni,jak narazie nie wiadomo do końca,mam nadzieje że będzie ok.Ja już myśle że jestem zdrowa od czasu do czasu sobie zakaszle i smarkne ale już dużo lepiej teraz końcówka przeziębienia.Mała też troszke podziębiona ale dostaje syropki wiec będzie ok.

Czekam właśnie m skoczy po moja mame-mama zostanie nam z Nicol a my pojedziemy sobie spokojnie do Opola -pobiegać po sklepach zjeść cośik dobrego a i może na kino się załapiemy no zobaczymy.Chce też wejść do Jysk spytać czy są te nasze materace co zamówiliśmy ,zamówienie miało trwać 2 tygodnie.

Dziś przyszedł materacyk piankowy zamawiałam przedwczoraj i dziś już jest super jestem mega zadowolona!!!!fakt że był droższy ale wato było:tak:
Przyszedł kocyk który zamówiłam dla Wiktorka słodki niebiesko brązowy z polarku z ładną aplikacją misia.Pieluszki flanelowe,pokrowiec frotte na przewijak,takie ceratkowe podkłady na ramie coby babel na mamusie czy tatusia nie ulał,oraz takie dla mnie nakładki na toalete do szpitala takie jednorazowe.Także myśle że już wszystko mamy co potrzebne:tak:

Krisova-kochana kciuki zaciśnięte!!!!!wszystko napewno będzie dobrze i Adaś będzie zdrowy jak rybka!!!!

renatka-Tobie również wszystkiego dobrego!!!!szczęśliwego nowego roku udanej zabawy!!!!


OlciaLOlcia-super że się udało i nadal jesteś w dwupaku:tak:to teraz prosze ładnie leżeć i odpoczywać!!!!

Nic kochane lece się szykować ubierać czesać itd-bo biega w dresach.Miłego wieczorku!!!!
 
reklama
Mama Niki to sporo przyszlo. Ja tez wlasnie tego typu zakupy musze poczynic. Jak dzieci w poniedzialek pojada do przedszkola to smigne do takiej jednej hurtowni zobacze co dostane a reszta na allegro.
 
Olcia-Lolcia to bylo ostreezenie od Sebstianka zebys zwolnila. A teraz lez plackiem i wysluguj sie kim mozesz!
mama2006 wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Smutno tu bedzie bez Ciebie. Moze by ten znajomy sie zgodzil zebyscie lapka od niego odkupili, jakies miesieczne raty czy cos?
Kurcze a u nas takie marnotrastwo, mamy 3 laptopy a 2 PC stoja i nikt nawet na nie nie spojrzy, tylko sie kurza.
My na Sylwestra idziemy do znajomych, mielismy u nich spac ale Franek.:-( Mieszkamy 10 minut od siebie wiec nie bedzie zle. Swietowac bedziemy tym soczkiem gruszkowym z Ikei, tez jak szampan smakuje. A w niedziele robie obiad noworoczny dla moich kochanych sasiadow, pierwszy raz bede robila schab ze sliwka, zobaczymy jak wyjdzie.
cyska ja bym mogla dlugo juz wymieniac jakie mam bole. Zauwazylam za to, ze jak sie poloze na lewym boku to mi nogi dretwieja? Dziwne nie? Na prawym tak nie mam.
pluszacze u nas tez nie robia lewatywy i ja sama tez nie robilam i nic sie nie dzialo. Jak przyjdzie czas to rzeczywiscie samoistnie do kibelka sie leci.
Dee wszystkiego najlepszego!
Oj krisowa trzymam kciukasy zeby szybko poszlo i Adas zdrowy sie urodzil!
M mnie wkurzyl dzisiaj troche. Wiem, ze chce dobrze ale chlopy to czasem...
Nasze warunki mieszkaniowe sa teraz super crazy, mamy wielgachny salon i tutaj wstawilismy nasza sypialnie, salon i dzieci bawialnie a dzieci i wszystkie ciuchy sa w jadalni. Jedyne drzwi jakie posiadamy sa do lazienki. Nawet nie mam gdzie stawiac tych rzeczy dla dzidzia bo w salonie wszystkie sciany zajete tylko na srodku pelno miejsca.
No i wymyslilam, ze przeniesiemy dzieciaki tutaj a my bedziemy z dzidziem spac w jadalni bo tak troche bardziej zabudowane. Poza tym jak on bedzie spal to co dzieci beda robily? Patrzyly sie na siebie? No i tam moge juz przewijak postawic i zaczac prac, prasowac, dokupywac reszte wyprawki i bedzie gdzie to polozyc.
A moj M twierdzi, ze zdarzy z gora (taaaaaa do czerwca chyba).
Wiem, ze chce dobrze i dzisiaj ma wolne i juz od rana peciuje ale tam jest jeszcze tyle roboty a ja juz nie mam sily.
Chodze wsciekla bo nie jestem przyzwyczajona, ze czegos nie moge. Z checia bym wziela zakasala rekawy i sama zaczela peciowac, malowac tymbardziej, ze uwielbiam to robic. Coraz bardziej mi ta ciaza na nerwy dziala, wszystko mi zajmuje tyle czasu...:-(
 
Vanilia nie martw się, takie uroki końca ciąży. Też dużego brzucha nie mam a toczę się powoli, skarpetki raczej na siedząco zakładam i ogólnie czuje sie ociężała. Pomyślałam dzis że mamy ogromne szczęście że taka łagodna zima w tym roku. Tak musiałabym się męczyć z wkładaniem kozaków, a jak śniegu i mrozu nie ma to sobie w sportowych butkach śmigam i nawet nie muszę się schylać żeby je włożyć. Nie wspominając juz o tym że lodu nie ma więc mniejsze ryzyko poślizgnięcia się;)

Flower
my już mamy gondole do wózka w domu, nawet już środek wyprałam. Reszta czyli stelarz ze spacerówką dalej na strychu teściów. Może niebawem mi przywiozą - wcalebym się nie obraziła:D

chouette82, renatka zdrówka kobity, a z tą Karową nieciekawie bo jak tam zamknięte to w innych szpitalach będzie większy tłok, więc trudniej będzie się dostać...

dagrab dobrześ zrobiła, bo bez dowodu to nic w urzędzie nie załatwi, a na nowy się miesiąc czeka, więc czas najwyższy. Ja idę w pn do urzędu i spytam czy mnie bez niczego zameldują, joak będą robić problemy to chyba oleję całą sprawę.

Isia ponoć z depilacją jest tak że jak jestęś przyzwyczajona to można w ciąży, ale jak robisz pierwszy raz to pod wpływem bólu wytwarza się za dużo adrenaliny co dla dzidzi nie jest korzystne, więc lepiej chyba poczekać.

geniusia chłopy już tak mają niestety, ja wiem że jak mam się o coś prosić co mi mąż od łachy zrobi to już wolę sama i tak np dziś ogarnęłam wreszcie pokój dla małej. Wczoraj siostra pomogła mi rolety powiesić, a dzis meble poustawiałyśmy i od razu lepiej wszystko wygląda. Zastanawiałam się czy łóżeczka już nie pościelić, ale poczekam z tym jeszcze. Szkoda zęby się kurzyło

cyśka
na Madalińskiego lewatywy nie robią, możesz sobie wcześniej zrobić sama, ale obowiązku nie ma.

mama2006
szkoda trochę, Ty przynajmniej ogarniałaś to forum, co gdzie, kiedy i jak... obyś szybko do nas wróciła.

mamaNiki dobrze że przypomniałaś to też Picolo kupię, zwłaszcza że moja bratanica go reklamuje:
Piccolo - tam, gdzie marzenia - YouTube! dla zainteresowanych to ta co świeczki zdmu****e na torcie;)

betibeti
no to ładnie z tym rowerkiem, na mnie krzyczeli jak w 5 miesiącu jeździłam a co dopiero teraz;)

Dee spóźnione życzenia urodzinowe, przyzwyczajaj się że teraz będzie coraz więcej spraw dużo ważniejszych niż Twoje święto;) wszystkiego najlepszego i oby dzidziuś rósł zdrowo:)

trzymam kciuki za Krisową, żeby tylko Adaś urodził się cały i zdrowy. To chyba będzie najpiękniejszy prezent noworoczny dla rodziców:)
 
Pocieszam się tym, że i tak udało mi się tak długo do pracy śmigać... Tym bardziej, że dojeżdżać trzeba było... Smutno mi, bo tęsknić będę za tymi wariatkami z biura :-p Jutro Sylwester... A ja sama w domku będę :-(
 
Dziewczyny jak to jest z tymi materacykami?
U nas wszystkie sa albo ze sprezynami w srodku albo takie nie wiem mi sie wydaja plastikowe.
W sklepie o kokosowych czy gryczanych nie slyszeli. Maja soybean ale tez pokryte plastikiem i to po $200 +
Na internecie szukalam i sa z Europy sprowadzane kokosowe za $299.
Jesli wszystkie i tak sa pokryte plastikiem to moze najtanszy kupie i na to po prostu taka podkladke miekka pod przescieradelko dam?
Co myslicie?
 
Olcialolcia- dobrze że się to nie skończyło przedwczesnym porodem, ale zawsze lepiej sprawdzić. Włoski zrobiłaś, szpital 2x obejrzałaś to teraz możesz leżeć i ładnie wyglądać no i teraz tym bardziej przyjaciel ma szansę się wykazać i skakać wokół Ciebie :-D
Krisowa trzymamy za Was kciuki, by wszytko skończyło się Happy End'em. Ucałuj od Cioć BB swego ukochanego Syneczka :* Jesteśmy z Wami myślami, wysyłamy tyle pozytywnych fluidów, że pewnie są zakłócenia w sieciach komórkowych. Trzymajcie się dzielnie Kochani :happy2:
Dziewczyny, Wy narzekacie na swoich Panów a ja swego ze wszystkich stron podchodzę by mi pozwolił coś zrobić. Wychodząc do pracy zabronił dotykać żelazka i wiem, że jak poprasuję choć kilka rzeczy to się obrazi :-(, mimo że obiecałam, że tylko kilka i że na siedząco, a on będzie miał więcej czasu i rybkom akwarium może wymyć w zamian, to on mnie szantażem, że co jest dla mnie ważniejsze, Piotruś czy rybki :wściekła/y:, to pytam czy chociaż łazienkę mogę wysprzątać powoli NIE!!! Mogę za to leżeć, czytać, skończyć wyszywać obrazek: Margerytki przy dzbanie - Hafty Polskie sklep - haft krzy
 
galway- leż dziewczyno, po porodzie się narobisz za wszystkie czasy przy dziecku. I będziesz tęskniła za tym spokojem:tak:
 
reklama
Do góry