reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Kochane przepraszam, że nie piszę, ale zawsze staram się czytać:-)
Krisowa oby wszystko było u Was dobrze- musi być:tak:
Ania oby nie jakaś jelitówka
Olcia wózek używana możesz kupić za bezcen nic się martw- Twoje zdrowie ważniejsze. Może jakaś koleżanka mogłaby Ci pożyczyć parę elementów wyprawki byłoby oszczędniej
Chorowitki wracać szybko do zdrówka proszę
 
reklama
Cześć kochane!!!
Isia,kitek - hehe ja też Waga :-) Ale jakoś specjalnych uwag do swojego znaku nie mam;-)No może zbyt uparta i samodzielna jestem.Taka trochę zosia-samosia:)
Ale za to uważam, że mamy serce na dłoni i pokłady nieograniczonej miłości (ja przynajmniej mam takie odczucia, choć często przez to dostaję po du....)


betibeti - mój mąż też Byczek - wspaniały,czuły,delikatny i kochany człowiek.To moze coś w tym jest:)
 
Wszystkim chorym zdrówka życzę. Mi gardło już przeszło- po lodach a takie pyszne biała czekolada z czerwonymi owocami :-)

Ja zachwilke zbieram sie na zakupy jedzeniowe. Drugi dzien świąt miał być u nas, ale wczoraj szwagierka wyskoczyła z propozycją że może my jednak do nich przyjedziemy. Więc super bo mnie sprzątanie ominie po obiedzie. Ale powiedziałam że i tak wezmę wszystko co miałam przygotować. Musze koniecznie kupić sobie grzane wino bezalkoholowe jest pyszne z rodzynkami i migdałami.

No i wczoraj zadzwonili na nasze ogłoszenie na sprzedasz naszych starych sof. Więc jak dobrze pójdzie to mały przypływ gotówki przed świętami, a w ogóle to jajca bo babka zadzwoniła i chyba nie znała szwedzkiego, więc nawija dla mojego m po angielsku, a mój tylk of course,of course, śmiać mi się chciało, a ta babka do swojego m po polsku za chwilę , więc mój m uszczęśliwiony bo okazało się że to polaczki i ze nie mósi jeszcze bardziej swego angielskiego łamać. Więc trzymajcie kciuki mam nadzieję że sprzedasz się uda.

Ja pranie codziennie po jednym robię juz prawie przy końcówce jestem. Przestraszyłam się po ostatnich historiach naszych dziewczyn. Ja niby nie mam żadnych dolegliwości ale nigdy nic nie wiadomo. Mam niby jakieś skurcze brzucha, ale nie są regularne. Więc uważam że to taki trening :-)

Ok uciekam bo do pracki na 15 i znowu z niczym nie zdążę :-):-):-) Miłego dnia
 
dzień dobrym, choć dla mnie to nie najlepszy czas... napiszę wszystko na watku lekarzowym

wszystkie te, ktore mialy problemy ze skurczami... l
eżenie to podstawa i wybijcie sobie szykowanie swiat!!! bierzcie przyklad z Munie, ona ma wprawę w leżeniu, zapewniam ze sie to opłaca

Mitra ja mogę juz zapomnieć o porodzie w Wołominie bo oni maja 1 stopień referencyjny (wiec mogą rodzic sie zdrowe dzieci, zdrowych rodziców)
ale szpital godny polecenia jeśli chodzi o atmosfere
 
Ostatnia edycja:
A ja mam jakąś infekcję wirusową. Na szczęście to nic poważnego :) choć bolące gardło jest mocno upierdliwe. Katar mały. Mam sól do psikania do nosa, płukam gardło szałwią, eferalgan (w ciązy można brać) - to ostatnie mam brać po 1/2 tabletki 3 razy dziennie. Kupiłam sobie jeszcze Prenatal grip, jedynie w takiej kapsułkowo-bezzapachowej postaci daje radę przełknąć coś czosnkowego.

W metrze mi się dziś słabo zrobiło, na szczęście siedziałam, ale najgorsze było to, że mnie skurcze wzięły takie jak na wymioty :baffled: ledwo wysiedziałam ostatnią stację. Ludzie się na mnie dziwnie patrzyli tylko jak zaczęłam się wachlować i zatykać usta. Wysiadłam juz na mojej stacji, porozpinałam się, głowa w dół, powoli mi przechodziło. I, słuchajcie, tu wielkie zaskoczenie, zainteresował się mną jeden facet, spytał czy się dobrze czuję, czy nie trzeba mi pomocy. Mówiłąm, że już mi lepiej, bo faktycznie skurcze żołądka przeszły, ale był taki miły, że uparł się, że mnie odprowadzi tam gdzie się wybieram, czyli do lekarza. zedł ze mną pod rękę, bardzo powoli. Kurcze, jednak są dobrzy ludzie. Naprawdę to był bardzo miły gest wobec obcej osoby. Nie myślałam, że tak słabo się poczuję, bo bym swojego chłopa brała do lekarza.
A teraz znowu mi się zrobiło dziwnie, już myślałam, że będę miała wymioty, bo znowu żołądek mi dziwnie się kurczył, a teraz mnie zgaga przez to piecze :baffled: fuj.

Udało mi się przepisać do fryzjera :) na za 2 tygodnie :tak:
 
Czesc Dziewczynki ;-)
Ja widze przygotowania do swiat pelna para i az niektore az za bardzo sie przeforsowaly :sorry2:
Trzymajcie sie w dwupaku dziewczynki.

Ja od wczoraj na zwolnieniu jestem po raz 2 w ciazy :szok::-D tym razem na rozszerzona miednice i bol kosci ogonowej ...lekarz stwierdzil ze miednica sie rozeszla a kosci sa bardzo miekkie :tak:gotowe do porodu :rofl2: takze odpoczywam wraz z Corcia bo ona ma ferie zimowe w szkole:tak:

Od rana prawie nic nie zrobilam :crazy:jakos tak nie mam na nic weny :sorry2: umalowalam wlosy tylko i kapiel sobie strzelilam z maseczkami i oliwkami ;-):-)
Czy ktoras z Was ma jak ja ze nie ma apetytu ? i ze na nic nie ma ochoty z jedzenia ? Bo ja tak wlasnie mam od jakis kilku tygodni :sorry2:masakra doslownie :-p

Pozdrawiam Lutówki ;-);-);-);-);-);-):-):-):-)
 
reklama
A ja mam jakąś infekcję wirusową. Na szczęście to nic poważnego :) choć bolące gardło jest mocno upierdliwe. Katar mały. Mam sól do psikania do nosa, płukam gardło szałwią, eferalgan (w ciązy można brać) - to ostatnie mam brać po 1/2 tabletki 3 razy dziennie. Kupiłam sobie jeszcze Prenatal grip, jedynie w takiej kapsułkowo-bezzapachowej postaci daje radę przełknąć coś czosnkowego.
Na infekcje mnie lekarz przpisal paracetamol sam czyli apap w pl, najlepiej jest wtedy duzo pic letniej wody z miodem i cytryna zeby gardlo przeplukac dobrze ;-)(jesli nie masz zgagi) syrop z cebuli i cukrem :tak:.wygrzewac sie pod kocykiem, mozna natrzec plecy i klatke vickiem jak masz duzy katar to zrob sobie ''parowke '':tak: i namoczyc mozesz nogi tez w soli na noc :tak: noi wit.C
Zdrowka tez jestem wlasnie zaziebiona :sorry2:
 
Do góry