reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

ja mam mamę i brata spod znaku ryb i jakoś takie trochę ciężkie charakterki mi się wydają, niby znak nieszkodliwy, ale jakiś taki, chyba nie pasujący do mojego;-) chociaż u mnie mąż i syn to skorpiony i daję radę:-p
 
reklama
No my z mezem dwa barany i jakos dajemy rade ale Rybek naprawde bym nie chciala bo z siastra i jej charakterem sie nie umiem dogadac!
 
Ja to bym strasznie chciała małego wodniczka :zawstydzona/y: Wiem jak z taką cholerą sobie radzić, a przynajmniej próbować. W końcu i ja, i Mój to wodniki dwa, ja II dekada, chłop I, więc pasowałoby, żeby młody był z III ;-)
 
Moja najlepsza przyjaciolka to wodnik, ciezki charakter, ale bywaly gorsze.Daje jakos rade z nia od 21 lat juz:szok:
U mnie w domu rodzinnym byly 3 byki i jedna panna.
Teraz jestesmy maz baran i ja byk( nie zebym tak myslala o nim :-p).

Chcialam zeby dziecko jesli bedzie chlopiec byl spod znaku panny,jak moj tesciu- moja mama i siostra nachwalic sie go nie moga, ja zreszta tez.Moja mama tez panna,ale to juz calkiem inny charakter, no i do tego pedantka.
Jak wiadomo nie kazdemu plany wychodza, a ja i tak dziekuje Bogu ze udalo nam sie zajsc w ciaze i pojawi sie nasza Tynka.
Ale moze to nie zalezy od znaku, a od genow i wychowania? Choc pewnie cos w tych znakach jest:-)
 
Bylam na tym ktg, tym razem uzbrojona w ksiazke to sie nie wynudzilam. Kolo mnie lezaly 2 dziewczyny i je na porodowke zabrali bo mialy porzadne skurcze, jedna nawet sobie jeknela.
U mnie spokoj, nastepne ktg w poniedzialek.
geniusia a mi sie Wodniki bardzo dobrze kojarza. Spokojne, grzeczne, ugodowe.
Za to nie znam ani jednego fajnego Koziorozca.
Moje chlopaki sa Raki, swietny znak, super sie dogadujemy, moja panna Byk i zabic tylko normalnie (moja mama i sis tez i mama ciagle mi mowila zebym tylko przetrzymala bo im starsze Byki tym lepsze).
No a ja Waga to tylko wspolczuc mojemu mezowi. Ale jak bylam mala to ponoc zlote dziecko.
Na pewno kazdy znak ma predyspozycje do jakichs cech ale bardzo duzo zalezy od wychowania itd.
 
Pisałam, że w weekend ostatni jedziemy do znajomych do Kutna? Pisalam. A że oni zapomnieli powiedzieć, że starsza córka wychodzi z przeziębienia....? Jakoś nam tego nie powiedzieli... Może nie uznali za groźne, bo przecież mala juz nie obłożnie chora, a tylko pokasływała. Super normalnie :wściekła/y: nóż w kieszeni, itd. Dziewczynka fajna, przytulaśna straszliwie. No to mnie zaraziła przeziębieniem :-:)wściekła/y: Dziś tak mnie boli gardło, spać przez to nie mogłam :-( pobudka już po 5. Udało mi się zapisać do internisty na 8,40, nie na nfz, szczegół, mam z pracy dodatkowe ubezpieczenie w Multimedzie. Ale przez to przeziębienie muszę odwołać wizytę u mojego ukochanego pana Jacusia, czyli... nici z fryzjera :-:)-:)-(
 
Genia......jak nie urok to sracz....szybkiego powrotu do zdrowia.
ja Rak, mąż Lew.prawdziwyyy..hehheheheh...ale ja rządzę...synkowie byczki cudowne

a trzeci potomek..nie mam pojęcia jaki będzie nie znam wodników.
 
geniusia dużo zdrówka ! Mam nadzieję że szybko przejdzie :-).

Ja mam termin na koniec lutego,ale po pierwszym porodzie (36tc) to schizy mam już teraz i chciałabym dotrwać przynajmniej do lutego. Szczególnie że mój M dopiero 24 stycznia wraca z wygnania, więc mam nadzieję że zdąży:tak:.

Co do znaków zodiaku to ja jestem rybą i raczej nie chciałabym żeby moje dziecko było, bo nie jest to dobry znak. Ciężko się dogadać ;-). A poza tym taka ze mnie gospodyni jak z koziej d... trąba :-p.

Miłego dnia !
 
reklama
dobry :)
Geniusia , qrcze no, teraz musisz się bidulko męczyć z chorobą, przez czyjąś głupotę:wściekła/y: Szybkiego powrotu do zdrowia! No i szkoda, ze z fryzjerem nie wypaliło:-(

Jeszcze wracając do znaków zodiaku, to teść i teściowa to 2 koziorożce, ale takie troche niefajne, za to mój ś.p dziadek-ojciec mamy to był super koziorożec, do rany przyłóż po prostu. Moja siostra to panna, no i dziewczyny panny są zupełnie inne niż chłopaki panny- chłopaki dużo lepsze:-pMojej siostry chłopak jest spod znaku byka, ale on to taki filozof- nawet to studiuje, więc jest trochę inny niż pozostałe byki jakie znam, chociaż ze wszystkimi się dogaduję! Mój ś.p. Tata był Raczkiem, faktycznie znak super, no i jako człowiek też:tak:A z wodników i to dokładnie z 14.02 to moja była bratowa i ś.p. dziadek od strony męża-też zupełnie różni ludzi, oczywiście dziadek lepszy. Ja jestem spod wagi i wydaje mi się ten znak spoko:rofl2:
No ale jak widać, są dobre i gorsze osoby spod tych samych znaków, więc pewnie jednak wychowanie daje dużo.

Jutro idę do gina, jakoś nie mogę się doczekać:blink:
 
Do góry