reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Ja to bym strasznie chciała małego wodniczka :zawstydzona/y: Wiem jak z taką cholerą sobie radzić, a przynajmniej próbować. W końcu i ja, i Mój to wodniki dwa, ja II dekada, chłop I, więc pasowałoby, żeby młody był z III ;-)

3 dekada to juz w stronę rybek idzie...my celowaliśmy w wodniczka, bo u nas tata i cora strzelce ja wodnik to i synek wodnik do kompletu pasuje. Poza tym dla mnei idealny partner..;)

Ryb nie chce, wkurza mnie to niezdecydowanie i nadwrażliwa emocjonalność, no ale ryby mi raczej nie grożą, co najwyżej koziorożec, ale taki to ciężko z ogniem i powietrzem będzie miał. Lepiej niech się za bardzo nie śpieszy ;)
 
reklama
Ciężką noc mam za sobą. Zostałam w domu, będę dzwonić do gina o zwolnienie. Jakaś podminowana jestem, osłabiona, do tego mam mdłości. Nie wiem czy to z nerwów czy coś mnie męczy. Nie mam siły na nic. U mnie dopiero 31 tydzień, mam nadzieję że maluszek już nie zaczyna pchać się na ten świat.
 
hej:-)

ani ja też mam ostatnio jakieś mdłości, ale myślę że to od tego że jest coraz większy nacisk na żołądek:tak: podobno jak dochodzą inne objawy typu słabnięcie, wymioty, bóle głowy to może świadczyć o zatruciu ciążowym ale same mdłości raczej niegroźne tylko uciążliwe

o znakach zodiaku? powiem Wam że ja właściwie nie wierzę że znak zodiaku w jakimś stopniu wpływa na charakter aczkolwiek np ja i chłopak siostry jesteśmy koziorożcami ( jesteśmy obydwoje dożarci, bronimy własnego zdania do upadłego, szybko się bulwersujemy) natomiast siotra i mój m są z rybek i są bardziej cisi, delikatni tacy skryci, wszystkim by pomagali.....może coś w tym jest......nie chciałabym żeby Karolcia była koziorożcem jak mamusia, ciężki jednak mam charakter:-p
 
Ja jestem panna a mój maż waga, ale średnio wierzę w znaczenie znaków zodiaku. Nawet nie wiem jaki Daniel ma, sprawdzę z ciekawości.
 
zdrówka dla chorowitków, ale Was wzięło dziewczyny, oby szybko minęło :*
zbieram się do miasta, nie mam wielkich zakupów, ale chociażby pieczywko muszę kupić, wejdę jeszcze do rossmanna, zobaczę te pampersy, po drodze wejdę do atera, to porównam ceny :-p
 
Kurcze ja tez mam zawalony nos i gardlo jakby ktos mi szpilki w nocy powtykal :-(

Wiec zdrowka dziewczynki wszysykie!

Kitek ja w czwartek do gina i po protu juz yez nie moge sie doczekac!!!!!

U teraz mykam sie szykowac i do fryzjera ide!


Krisowa czekamy czekamy na info :-)
 
reklama
Mama2006 chyba zajeta przygotowaniami do swiat.
Krsiowa czekamy na informacje.
Ja te musze wyjsc na miasto, po wedline(ech ciekawe ile postoje w sklepie, zawsze tam sa takie kolejki, co dopiero przed swietami).Na obiad zapiekanka makaronowa z mielonym, wiec musze tez wstapic do warzywniaka przemyce troche brokulow w niej(m nie jada ich).
Ja dzisiaj dobrze spalam,wprawdzie polozylam sie o 1 w nocy, ale bez wstawania.
Tylko kochany sasiad z gory zaczol pilowac jakies meble o godzinie 7 rano!!!!i to akurat nad moja sypialnia, pozniej jeszcze e podloge czyms uderzal.NO MASAKRA.Uspokoil sie jak go wnuczka chyba ochrzanila :-D
No i pozniej dospalam do 9:30!!!!
Musze wczesniej sie klasc i wczesniej wstawac.
Dziewczyny- duzo zdrowka zycze, szybko sie kurujcie.
CCZOSNEK ,MIOD I MLEKO WASI NAJLEPSI PRZYJACIELE :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry