reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Czesc Dziewuszki!
mamusiaBlaneczki ja tez jesc nie moge. Pol biadu oddaje M. Za to pije hektolitrami. No i te cytrusy.
Munie moj lekarz zlecil ktg co tydzien bo dzidz jest duzy. Z drugiej strony chodze do niego juz od ponad 6 lat i wie jaki mam tryb zycia i chyba chce byc ostrozny bo jakby mi powiedzial, ze mam lezec to i tak bym nie lezala. Pomimo, ze juz nie pracuje to i tak caly dzien biegam jak z motorkiem w tylku.
Dzisiaj dopiero jade po prezenty i zamierzam bigos zrobic.
A i znalazlam wczoraj kolejny przewijak, taki jak chce: z 2 szufladami, polka na koszyczki i szafka na pieluchy. Co prawda bez tych poleczek u gory ale one mi zwisaja i za $100 babka chce sprzedac, czyli dokladnie tyle ile mialam na ten cel przeznaczone. Ale babka wystawila caly zestaw z lozeczkiem i fotelem, ktore mi sie nie podobaja i chciala zebym dala jej tydzien. Jak nie sprzeda calosci to mi to rozdzieli.
krisowa wszystkie tutaj trzymamy kciuki za Ciebie i Adasia. Musi byc dobrze!
 
Hmm ja mam twardnienie brzucha dosc czesto i moja gin jeszcze nie wspomniala nic o ktg tylko zeby nospe lykac! zobaczymy co powie teraz w czwartek!

Aaa no i mam do was pytanko! Czy chodzicie do szpitali zwiedzic i zobaczyc porodowke, lub tez po liste rzeczy ktore w danym szpitalu sobie zycza zeby wziac! Bo ja nie wiem jak to sie robi :p czy wczesniej z gin musze pogadac co i jak
 
Wizyta kolezanki z synem za nami(15 miesieczny), heheh nam dal spokoj ale moj m musial z nim stac przy akwarium(najlepiej co chwile karmic rybki:-D)Kolezanka odpoczela bo jej m na delegacji wiec tez z wizyty zadowolona.
Ubralismy juz sobie choineczke m teraz ladnie mieszkanko poodkurzal. Na pilke nie idzie(nie bedzie wiec dzisiaj lozeczka), moze jakis filmik zobaczymy, albo wlaczy mi xboxa bo ma nowa gre;-).
 
kurcze :(

zrobilam rosolek, m wrocil z pracy i jak tylko zjedlismy to zlapal mnie taki straszny bol brzucha!!! i to nie na dole a na gorze??

polozylam sie od razu ale tak bolalo ze az mi lzy polecialy! teraz juz jest ok! i mam nadzieje ze to nic powaznego! Czy ktoras miala cos takiego?
 
.
kurcze :(

zrobilam rosolek, m wrocil z pracy i jak tylko zjedlismy to zlapal mnie taki straszny bol brzucha!!! i to nie na dole a na gorze??

polozylam sie od razu ale tak bolalo ze az mi lzy polecialy! teraz juz jest ok! i mam nadzieje ze to nic powaznego! Czy ktoras miala cos takiego?
Wyglada na to ze solidny skurcz, taki jak porodowy cię złapał.
 
Wiem, że te ostatnie miesiące nie są łatwe ale chyba trochę za bardzo negatywnie się nakręcamy. Musimy trochę wyluzować bo inaczej święta będą zepsute. Mam zakaz świątecznych porządków i mam się oszczędzać i dużo odpoczywać ale nie mam też dać się zwariować. Dziś wpadłam w histerię, że brzuch mi opadł, nie wiem czy to z nerwów czy z mniejszej ilości jedzenia - teraz jest ok, odetchnęłam po wizycie. Młody kopie jak szalony, chyba lenistwo mu się podoba. Tylko nie mogę się odzwyczaić od dotykania brzucha - dostałam za to dziś opierdziel od gin.
 
reklama
Jakaś jestem padnięta po całym dniu:no:
Flower współczuje tego bólu ja kiedyś miałam podobny.Ale myślałam że w środku coś tak jak by mi się oberwało i taki miałam ból brzucha aż się trzęsłam,wzięłam no spe i przeszło,a co się okazało to mały się przekręcał i taki ból.Może weź no spe.
Patrzę przez okno a tu pada śnieg:-)
Miłego dnia wieczoru :tak::tak::tak:
 
Do góry