reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
galwaygirl- ja za takie body ulubionego klubu(oczywiscie orginalne) musialabym dac majattek, bo moj jest wielkim fanem juventusu turyn :tak: no i bedzie ziewczynka.Narazie jak jest zjazd rodzinny i leci jakis mecz to dolacza do mojego m i mojego taty 15 miesieczna chrzesnica i siedzi z nimi wprwdzie nie caly mecz ale 30 min wytrzymuje, jak na tak ruchliwe dziecko to :szok:
 
dzien dobry :)

Isia- ale żeś powiedziała o tej cesarce... ja jestem po, blizna jest malutka i cienka, praktycznie o ton jaśniejsza od skóry. Nie miałam problemu żeby na siebie w lustrze patrzeć :happy: Oczywiście że SN jest lepsze i w ogóle, ale jak trzeba cc to trzeba.
ja jeszcze nie miałam cesarki, ale jak chciałam być w ciazy to lekarze powtarzali że będę rodzić przez cc i innej opcji nie ma, teraz sie zmieniło ale dla mnie blizna czy jej brak nie ma znaczenia, najważniejsze to urodzić zdrowe dziecko i samej przetrwać zdrowo poród, bo różne bywały sytuacje kobiet podczas porodu
 
Ostatnia edycja:
galwaygirl- masz racje lepiej taka czapunia,choc tez nie malo kosztuje:-) zobaczmy jeszcze.
Naszej mlodej nikt nie pilnowal bo jej tata nie oglada, pierwsze zainteresowanie wykazala majac 6 miesiecy, patrzyla jak zauroczona w tv, a przeciez tam tylko biega kilku facetów za pilka,nic ciekawego dla dziecka.


ooo a moze cos takiego- tego napewno troszke pouzywa http://www.juvestore.com/en/product/591/9524-J2652-juventus-new-baby-cup
 
Ostatnia edycja:
a ja dzis poszłam 400 m do sklepu, wróciłam i padłam, potem wytarłam kuyrze, posprzątałam łazienki, szczęście ze obiad miałam, nie mam siły :) oddycham jak smok :)
 
A mnie dzis naszlo na rozgrzewajaca zupe z soczewicy bo chodzila za mna juz od paru dni. To taka zdrowsza wersja grochowki:tak: i podobno lepiej sie trawi choc aby tak bylo trzeba dodac ziolek wspomagajacych trawienie.

Dziewczynki, mam pytanie do Was czy jestescie zorientowane juz w odciagaczach pokarmu? Ja jeszcze nie wiec chetnie zdam sie na jakies wskazowki, moze te z Was ktore nie beda mamusiami po raz pierwszy cos nam doradzicie? Chodzi mi glownie jakie marki polecacie oraz czy elektryczny czy reczny?
 
właśnie najgorsze jest to, że z laktatorami to zależy, każdej może pasować co innego, jak patrzyłam na opinie o ręcznych z aventa czy z tt, to jednym bardziej pasował tt, innym avent, a jeszcze innym bardziej elektryczny:/ więc ja wylicytowałam używkę za grosze, jak mi będzie potrzebny często i ten nie będzie odpowiadał to sobie kupię jakiś droższy, a jak mam używać zaledwie parę razy to szkoda kasy wydać na elektryczny.. tak mi się wydaje. Zauważyłam też, że częściej w internecie na forach polecają albo aventa albo tt z ręcznych, nie żadne z cannpola, lovi czy babyono, a z elektrycznych najczęściej medelę :)
to jest tylko moje widzimisię bo ja nigdy nie używałam...
 
reklama
Do góry