reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
bliznak- dziekuje :-)
a mialam takie plany na weekand echhh.
Jedynie co zrobilam to przygotowalam posciel, wysciolke z wozka i pokrowiec materaca do prania.
Mała właśnie zaczeła fikać :tak:
 
witam wieczorową porą:-)
a szczególnie nowe mamusie, aż dziwne, że jest nas aż tyle, ale z drugiej strony fajnie, ze jest tyle nowych cudów w naszych brzuszkach :tak:
fajnie mają te laski z W-wy i okolic, możecie się w kilka spotkać na porodówce:laugh2:
Suzi jutro też idę na glukozę, więc masz towarzyszkę w biedzie;-)oby nam gładko poszło i nic nie dolegało:-p
Krisowa współczuję tych skurczy i drętwienia, ale dzielna z Ciebie kobietka, więc dla synka zniesiesz wszystko! Mi jak śpię na prawej stronie to drętwieją ręce, ale nie jest to taki ból, zebym płakała. Trzymaj się dzielnie!
Zdrówka dla pozostałych chorowitków :*
Reszte przepraszam, ale nie pamiętam co komu odpisać. Z resztą jakoś ostatnio kiepsko u mnie z koncentracją:sorry::-(
U mnie też mała kopie ostatnio coraz mocniej, w sumie rzadko, bo chyba z niej leniuszek będzie, z jednej strony się cieszę, no ale te kopniaki póki co są takie słodkie, że mogłaby mnie więcej nimi cieszyć;-) ale mam takie widowiska jak Dee, tylko jak chcę komuś pokazać, to od razu się wycisza i kończy widowisko, chyba oprócz leniuszka jest wstydnisią :-p
weekend spędziliśmy spokojnie, w domku, bo synek miał duże rozwolnienie, więc nigdzie w skupiska ludzi się nie pchaliśmy, jedynie dziś ok 16 poszliśmy na spacer, ale było bezwietrznie i ciepło, więc miło się spacerowało, ja z resztą lubie chodzić po dworzu jak jest ciemno, więc mi to pasowało:-)
no to chyba na tyle, bo więcej nic mi nie przychodzi do głowy
buziaki
 
U mnie też mała kopie ostatnio coraz mocniej, w sumie rzadko, bo chyba z niej leniuszek będzie,
mi tez się tak wydawało, nic mylnego, bynajmniej w moim przypadku, poszłam na usg, nie czułam prawie ruchów a moje dziecko podobno szalało jak opętane, wszystko tkwi w progu bólu
a moje ręcę ciągną ale dam radę z pewością
 
to mnie nie pocieszyłaś krisowa z tym progiem bólu: nie zapomnę jak na KTG odczuwałam (na szczęście niezbyt boleśnie) skurcze, natomiast aparat prawie nic nie rejstrował. Najbardziej boje się że tym razem odejdą mi wody, bo na sucho ponoć dużo bardziej boli. Za pierwszym razem nie było źle, ale synuś na tyle szczelnie wpasował się w kanał rodny, że mimo przebicia pęcherza płodowego wody zostały.
 
kitek ja chyba też

digitalis jak mnie lekarz 3 tygodnie temu poytał czy czuje ruchy, a ja mu odpowiedział ze bardzo słabo, to tak mi to wyjasniał, po dziś dzien nie sa one przerazajaco mocne, a mnie musi bardzoi cos bolec bym marudziła (np rece obecnie, a cierpie na migreny które sa koszmarnie bolesne, jednak z nimi zyje)

ja tak pisałam o tych słabych ruchach a dzis ok 20 moj dzieciątek rozszalał sie i to wlasnie wtedy jak meza nie ma, bo na sluzbie jest. zawsze tak robi jak jest tatus nieobecny, walił mnie az dzwiekiem oddawało i to raz po raz,,, pod cycami :) same wiecie ile to radosci daje, a wtedy ja z nim gadam i tłumacze ze juz doczekac sie nie moge spotkania, jak zobacze buziaczkę mojego synusia
 
reklama
Dobry wieczór wszystkim przyszłym i obecnym mamusią. Chciałabym dołączyć do Waszego grona, choć troszkę późno Was znalazłam. Jestem w 29 tc, przewidywany termin porodu mam wyznaczony na 2.02.2012r. i jest to moja pierwsza ciąża. Z niecierpliwością czekam na moją córeczkę, która ma już wybrane imię - Kornelka. Chciałam nadrobić zaległości na forum, jednak od kilku godzin czytam Wasze wpisy i nie widzę końca, więc chyba postaram się na bieżąco śledzić wpisy i uzupełniać wiedzę o poprzednie, dlatego mam nadzieje nie będziecie miały mi za złe, jeśli powtórzę pytania lub tematy, które były przez Was omawiane wcześniej.
Pozdrawiam mamuśki i życzę spokojnej nocki :-)

[/url"]http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxqpkxntuebvu.png[/img][/url]

[/url"] http://www.suwaczki.com/tickers/eiktlbeta4299a88.png[/img][/url]

[/url"]http://www.suwaczki.com/tickers/88c5yx8dos569ut6.png[/img][/url]
 
Ostatnia edycja:
Do góry