reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
krisowa - ja też taka zdechła jestem że szok.A oczy to mi się tak kleją jakby już 24była...hehe mam nadzieję że do Tańca z Gwiazdami jakoś wytrzymam ale ciężko będzie:)
 
ja mam postanmowienie że pojdę koło 19 pod dłuższy prysznic (jutro wizyta) a potem wracam na kompa, odpalam tv i ogladam tzg i piszę tutaj :) bo znów na 2 dni znieknę (mąż ma duzy projekt do zrobiniea) a mamy biede bo tylko 1 komp w domku (jak nigdy )
 
a ja teraz coś sobie zjem :) i potem polecę do wczesnociązowej koleżanki :-) Mój się kolegi nie wypytał o żadne ważne szczegóły typu termin, który to tydzień :D ale to facet, to wiadomo. A rzecz jest o tyle ciekawa, że jakoś lipiec/sierpień odwiedziliśmy tych znajomych (jak już moja ciąża była bezpieczniejsza) i właśnie po naszej wizycie naszło ich, że zaczną się starać o drugie dziecko. Pozazdrościli i wzięli się do pracy ;-) Mój o tym nie wie, ale... ja zdecydowałam się, że staram się o malucha, jak okazało się, że 10 lat młodsza koleżanka jest w ciązy, więc mnie też "pozytywna zazdrość" nakręciła. Sporo dzieci planuje się wśród znajomych w ogóle w tej okolicy :D jeszcze jedna koleżanka odstawiła jakiś czas temu tabletki, a druga planuje zabrać się od stycznia (chce do tej pory unormować tarczycę - Hashimoto i szykować się do egzaminu na nauczyciela - taki ostatni egzamin).
 
a ja teraz coś sobie zjem :) i potem polecę do wczesnociązowej koleżanki :-) Mój się kolegi nie wypytał o żadne ważne szczegóły typu termin, który to tydzień :D ale to facet, to wiadomo. A rzecz jest o tyle ciekawa, że jakoś lipiec/sierpień odwiedziliśmy tych znajomych (jak już moja ciąża była bezpieczniejsza) i właśnie po naszej wizycie naszło ich, że zaczną się starać o drugie dziecko. Pozazdrościli i wzięli się do pracy ;-) Mój o tym nie wie, ale... ja zdecydowałam się, że staram się o malucha, jak okazało się, że 10 lat młodsza koleżanka jest w ciązy, więc mnie też "pozytywna zazdrość" nakręciła. Sporo dzieci planuje się wśród znajomych w ogóle w tej okolicy :D jeszcze jedna koleżanka odstawiła jakiś czas temu tabletki, a druga planuje zabrać się od stycznia (chce do tej pory unormować tarczycę - Hashimoto i szykować się do egzaminu na nauczyciela - taki ostatni egzamin).
to całe szczęście ze wasze plany zamieniają sie w czyny i zachodzicie w upragnione ciąże
my z moimi 6 kolezankami mamy grupe staraczek wieloletnich, znamy sie z netu od lat a na zywo od 3. po kilku miesiacach jak sie same poznalysmy, postanowilysmy ze zapoznamy sie z rodzinami. poki co nasze wieleotnie spotkania zaowocowały wieloma ciazami ale tylko 4 dzieciaczkami (choc tylko z matkami dwóch z nich obecnie pozostał kontakt) i 3 z naszej paczki są w ciaży., jedna z nas jeszcze nie zaciążyła,a le modlimy się o ciążę, bo to naprawdę wielki cud. z pewnością się uda...
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Chciałabym dołączyć do Was...troszkę późno, ale mimo wszystko jeszcze troszkę zostało, może się wdrożę. Otóż jestem obecnie w 26 tygodniu, będę miała córeczkę:) termin mam wyznaczony na 24 lutego, jednak z wagi dzidzi wynika 6 luty..jest duża- 1160g, z czego się cieszę...niech będzie duża i silna:) Niestety jest obniżona, ja jestem na lekach, ale mam nadzieję, że posiedzi jeszcze w brzuszku tyle ile trzeba. Hmm nie wiem co pisać, więc jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem:)
 
o kolejna nowa mamusia witamy serdecznie :-)

jest tez watek do przedstawienia sie ale pewnie jak tu napiszesz skad jestes i moze ktora to dzidzia to nikt krzyzec nie bedzie :tak:

no i 3mam kciuki co by malenka spokojnie poczekala sobie do lutego!
 
Witam wszystkie nowe mamusie:-)
U nas weekend minął wesoło wczoraj była szwagierka z trójką dzieciaczków, dzieci wyszalały się za wszystkie czasy. Teściowa nocowała u nas więc wieczorkiem wyskoczyliśmy na dłuższe zakupy, potem na kolację

dzisiaj skorzystaliśmy z pięknej pogody i byliśmy na dłuugim spacerku, niestety trochę mi brzuch twardnieje więc szliśmy powolutku.
 
reklama
Witam kolejna nowa Mamusie :-)

A mi dzis caly dzien na zakupach minal. Dopiero do domu wrocilismy i zaraz jakas kolecje nam zrobie bo glodna jestem :p

Jesli chodzi o kopniaki to Mała tak kopie, ze z daleka widac jak brzuch mi sie rusza:-D
 
Do góry