reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Cześć Mamusie
Jestem w 26 tygodniu,poród ma na Luty 2012
Dziś się zalogowałam na forum.
To moja pierwsza ciąża troszkę mnie przeraża to wszystko.Początki ciąży były okropne,ale już zapomniałam:-) Wojtuś teraz strasznie się wierci,kopie i nie daje spać po nocach:-(
 
ale żeście się rozpisały!!! dobrze że zajrzałam bo potem nie nadrobię:D u nas dzionek szybko przeleciał: najpierw Dziekanów, potem mąż mnie na pizze zaprosił, a młody do sali zabaw sie na godzinkę wyrwał. Tak więc wesoło było. Odebrałam wyniki i hemoglobina jeszcze nizsza niz poprzednio:/

Isia miło z jej strony u mnie nikt by o babyshower nie pomyslał, chociaż nawet sama bym nie chciała. Przyda Ci sie bo zdaje sie niewiele masz skompletowane dla maluszka. A na poród chyba najprościej będzie jakąś opiekunkę wynająć żeby jednak w domu były. Tylko musicie wziąć jakąś dyspozycyjna bo porodu nie da sie zaplanowac co do dnia.

My mamy o tyle wygodnie że brat mój mieszka piętro wyżej, a że jego synek chodzi do tego samego przedszkola, to nawet jakby co go zaprowadzą i przyprowadzą do domu, a popołudniu i tak muszą być żeby dziećmi się zająć.

Fakt w Polsce szkoła wygląda zupełnie inaczej, ale już 3 latki w przedszkolach bardzo dużo sie uczą, tyle że właśnie przez zabawe głównie. Inaczej sobie tego nie wyobrażam.

Vanilia dużo zdrówka życzę, i nie zagłodź maluszka- szkoda by było:p

daissy przynajmniej nie narzekasz na nudę z tym swoim maluchem;) a wakacje bez dzieci wydają mi się nawet nie w porządku - w końcu tworzymy rodzinę i musimy dzielić sie radościami i smutkami, spędzać razem czas. Ja mam z tego ogromną radochę. Wiadomo że czasem dziecko wyprowadzi z równowagi ale im więcej czasu mu poświecamy tym lepszy kontakt będziemy z nim mieli potem.

blair zostawić dziecko można jak jest potrzeba, pytanie po co? Myśmy w te wakacje podrzucili młodego na parę dni do babci bo ja całymi dniami w pracy byłam, mąż też zajęty więc w domu by sie synus nudził a tak z babcią trochę czasu spędził. Jednak troszke inaczej sie do tego podchodzi jak dziecko ma 4 lata i jest to próbą organizowania jemu czasu, a nie odpędzenia sie od niego.
 
Hej mamusie wkoncu po tygodniu czasu was nadrobilammmm ale duzo tego bylooo ale warte przeczytania:-):-)U mnie tak jak u Digitals dzionek szybko zleciAl rano do pracy na 5 godzinek pozniej szybciutkod do domciu odgrzalam sosik pieczarkowy i do tego ziemniaczki i ogoreczek kiszony ,zjedlismy no i znowu zacza mi sie okres ciaglego spania i musialam sie zdrzemnac bo oczy mi sie same zamykaly,nastepnie troszke ogarnelam dom choc niechce mi sie juz w nim sprzatac jak wiem ze niedlugo bedziemy sie gdzie indziej przeprowadzac(choc czarno to widze bo nic ciekawgo nie ma:-:)-:)-()nawet przez ostatnie pare dni poplakiwalam w samotnosci ze musze nadal byc w tym grzybieee no ale coz trzeba miec pozytywne nastawienie i napewno cos znajdziemy nie ma co.
Pisalyscie wczesniej o wakacjach z dziecmi czy bez dziecie ja tez jestem zdania ze tylko z nimi chyba ze jest to bardziej wypad z mezusiem na 2 do max 3 dni to wtedy jeszcze bym skusila sie zostawic dzidziusia z babciami hehehhehe choc mowie czas pokarze jak sie nasz kochany Leonek urodziiii,pozatym
Dee trzymam kciuki za madre wspolne decyzje i glowka do gory bedzie dobrze
Mama2006 niezafajnie masz z tymi zabkami i uszkami
Vanilia ,Dagrab,Isia zdrowka zycze a od Isi czekam na jakies relacje czy wszystko lepiej po szpitalu trzymam kciukiiii
Renatka.wawa witamy serdecznie
 
Witajcie dziewczynki
Dawno mnie nie było na tym wądku. Jakaś wypompowana jestem. Szujkam i zamawiam na allegro pozostałe rzeczy których będziemy potrzebowac, nie duzo juz zostało, no ale znalezienie troszkę czasu zajmuje.
Wczoraj tak strasznie się czuła, że z pracy się zwolniłam. Tak mnie strasznie bolały mięśnie podbrzusza że na łóżku nie mogłam się przewrócic z boku na bok. A najgorsze było to że byłam przekonana że w czwartek mam wizytę u mojej lekarz, zaglądam na terminarz w środę późnym wieczorem zeby sie upewnic co do godzinki ( wiecie chciałam przygotowac moje dokumenty) a tu się okazuję że wizytę miałam we srodę. Jejku jak sie wk........ że szok normalnie, był płacz i wszystko (chyba hormonki pomogły) no i w czwartek te boleści brzucha. Więc o 10 zwolniłam się i pojechałam odrazu do lekarza zmienic datę wizyty. Więc mam teraz w przyszłą środę. A tak nie mogłam się doczekac :-( No ale co zrobic. Wracam do domku pakuje się do łóżka od razu i jak zasnełam to ze 3 godzinki chyba mineło.
Ale dzisiaj jest już dobrze. Ten czwartek to chyba był mój najgorszy z dotychczasowych dni ciążowych.

Jejku i wiecie co tak sobie myślę, że wy wszystkie dziewczynki które macie problemy od pierwszysch dni ciązy- jejku jak ja wam współczuję, ciągły strach, obawy, stresy nawet nie mogę sobie wyobrazic co czujecie. Zyczę wam wszystkim zdrówka i siły do tych 40 tyg.

Buziaczki kochane :-)
 
Digitalis Czasem poprostu dorosli potrzebuja czasu dla siebie bo tak jak ktoras z nasz tu juz pisała poprawia relacje miedzy para. Takie jest moje zdanie ale jak juz mowiłam moze sie zmieni po porodzie.

Własnie wrocilismy z kina, ludzi było strasznie duzo.

Witam nowa Mamusie :)
 
reklama
hej kochane:-)

Ło matko !ale naskrobałyście:szok:

Dee-niesmuć się kochana napewno będzie dobrze!!!

isia-kochana mam nadzieej ze wszystko ok!!!ja już od jakiegoś miesiąca mam takie bóle jak ty a wszystko przez to że Wiktorek jest bardzo nisko ułożony i wszystko mi główką uciska.Daj znac kochana co i jak cobyśmy sie nie martwiły!

Bliźniak-do środy szybko Ci czas przeleci:tak:ja mam wizyte dopiero 29 już się nie moge doczekać ciekawa jestem jak mi wyniki z glukozy wyszły.

mama2006-to i tak sporo musisz czekać na wizyte u dentysty ,nie dało rady wcsześniej?szkoda żebyś się menczyła!ja teraz sobie uświadomiłam że umówiłam się do dentysty na 29 a mam na ten dzień i podobną godzine wizyte u ginki-ech no to teraz będzie trzeba odkręcać.

Ja też dziś się średnio czuje ,mały nadal uciska także wszystko boli.Dzień nawet przyjemnie zleciał.Popołudniu mama wpadła na kawke także ją wysłałam z Nicol na spacerek a ja na spokojnie upiekłam babeczki czekoladowe -strasznego miałam pypcia na nie:tak:Z początku ciąży nie mogłam patrzeć na słodycze a teraz wcinam je jak szalona.Cieszyłam się że waga mi stoi w miejscu a wiedze że teraz aż 3kg przytyłam,ale chyba to w normie bo ostatnio nic nie przybierałam.Jednak widze że apetyt mi się nasilił!!!wczoraj nie mogłam wytrzymać i musiałam zamówić pizze.Aż się boje co to bedzie dalej jak teraz mi się tak jeść chce!wcześniej musiałam zmuszać się do jedzenia.A najlepszy mó przysmak ostatnimi czasy to owoce w puszcze w szczególności brzoskwinie.

Nic kochane zmykam bo oczka mi się same kleją,dokończe oglądać Housa i uciekam spać !dobrej nocy kochane życze!wyśpijcie się:tak:
 
Do góry