reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

mój mąż pojechał o 6, ja w półśnie tylko odpowiedziałam pa kochanie i spałam do 8, bo leki o 8 biorę, zjadłam śniadankoi i na kompa, bo jak maz wróci, to dłuzej na kompie pracuje jak ja nie spie w ciagu dnia, wiec nie zagladam, a ze mamy teraz 1 sprzet to sie dzielimy :)

daissy ja jeszcze nie mam dzieci, a mały rodzi się w lutym. Moja tesciowa już teraz miała problem ze nie pójdziemy w lipcu 2012 na wesele do jej chrześniaka, bo ja nie wyobrazam sobie zostawić małego gdzieś. Jak będe karmić cyckiem to zz pewnością go nigdzie nie zostawię i tyle. Po prostu nie i koniec, mam takie obawy mimo ze mam mamę która weeekendami nie odmówi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daissy nie wiem czy przesadzasz, nie mam jeszcze dzieci. Może okaże się że też małej nie będę chciała z nikim zostawić:-D na dzień dzisiejszy sobie myślę że raz za czas jakaś rozrywka i odskocznia będzie nam potrzebna;-) a jak będzie w praktyce to się okaże

Krisowa my mamy wesele kuzynki m w kwietniu, i ja mam zamiar twardo iść:-D tak jak mówie na dzień dzisiejszy nie mam oporów przed zostawieniem dziecka u mojej mamy, odciągnę mleko i już, ale czy mi się punkt widzenia nie zmieni jak mała się urodzi....kto to wie
 
Krisowa my mamy wesele kuzynki m w kwietniu, i ja mam zamiar twardo iść:-D tak jak mówie na dzień dzisiejszy nie mam oporów przed zostawieniem dziecka u mojej mamy, odciągnę mleko i już, ale czy mi się punkt widzenia nie zmieni jak mała się urodzi....kto to wie
być może że i mi się zmieni, i zostawię chętnie synka u mamy, ale póki co nie umiem sobie tego wyobrazić i jeśli mamy gdzieś iść to z nim, chyba ze kino ale to 2 h i w domku :)
 
ja mam dwa wesela w tym okresie, jedno w maju, drugie w czerwcu, muszę być na jednym i drugim, inaczej sobie nie wyobrażam, najwyżej krótko posiedzimy ;p

opędzlowałam kopytka:D
 
sory dziewczyny ze wam tak sie wetne w pogaduchy ale potrzebuje porady lub poprostu otuchy :p jestem przyszla mloda mama w lutym mam termin. mozecie mi dac jakies wskazowki jak moge dbac o malucha by narodzila sie zdrowa itd? co forum to sa inne zakazy i nakazy wiec wole sie zapytac kogos w moim stanie
 
waglik nie pij, nie pal (ta niepalaca sie odezwala), silownie i fitness tez sobie mozna odpuscic, jedz owoce i warzywka i nie zamartwiaj sie bo stres nikomu jeszcze nie pomogl:-) Glowa do gory:tak:
 
waglik trudne pytanie zadałaś myślę że to sie odbywa w dużej mierze instynktownie najważniejsza jest optymalna dieta bogata w witaminy i składniki mineralne, pogoda ducha i unikanie stresów;-) podam Ci parę linków do poczytania jeśli chcesz:
Tw
 
:confused::confused::confused::confused::confused:
Masz termin na luty i dopiero teraz zaczynasz się nad tym zastanawiać? Teraz to już nic nie zrobisz, możesz dbać o malucha po porodzie :nerd:

czym blizej tym wiecej glupich mysli przychodzi do glowy, zwlaszcza mlode mamusie jak sie nasluchaja tych wszystkich zabobonow;-). Prawde mowiac to zadna z nas nie ma gwarancji, co ma byc to bedzie i nic nie poradzimy na to martwiac sie od pierwszych chwil czy tuz przed koncem. Pisala, ze bladzila po roznych forach:-D, a nie wszedzie mamuski sa tak dalekie od zabobonow jak u nas:-D
 
reklama
Do góry