reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Kurczę zła jestem na siebie, bo znowu nic w domu nie zrobiłam, tylko zasnęłam , po odprowadzeniu córki do przedszkola:angry:Chyba ta anemia tak na mnie wpływa.Teraz kręcę się po domu i nie wiem od czego zacząć.
Wczoraj się wkurzyłam, bo nowy rząd ma zamiar zabrać się za politykę prorodzinną i znowu ulgi poodbierać:baffled:
Jutro premier ma wygłosić expose zobaczymy co planują, ale możliwe,że będziemy mogły się pożegnać z becikowym. Nie dość, że tak ciężko o żłóbki, przedszkola, które i tak coraz droższe, wzrasta vat na ubranka dziecięce to jeszcze i to:zawstydzona/y:
No dobra nie smęcę już;-)
 
a moze po prostu mloda mamusia, ktora "zglupiala" od gadania nie kupuj za wczasu, nie podnos rak do gory itd... :-D

p.s.
swoja droga dosc toksyczny nick :D
 
Ostatnia edycja:
Kurczę zła jestem na siebie, bo znowu nic w domu nie zrobiłam, tylko zasnęłam , po odprowadzeniu córki do przedszkola:angry:Chyba ta anemia tak na mnie wpływa.Teraz kręcę się po domu i nie wiem od czego zacząć.
Wczoraj się wkurzyłam, bo nowy rząd ma zamiar zabrać się za politykę prorodzinną i znowu ulgi poodbierać:baffled:
Jutro premier ma wygłosić expose zobaczymy co planują, ale możliwe,że będziemy mogły się pożegnać z becikowym. Nie dość, że tak ciężko o żłóbki, przedszkola, które i tak coraz droższe, wzrasta vat na ubranka dziecięce to jeszcze i to:zawstydzona/y:
No dobra nie smęcę już;-)

to sie nazywa w polsce Polityka pro rodzinna... smutne to, bo ilez tego becikowego bylo??
 
Myszko no właśnie niewiele, ale jak zawsze na pampersy starczyło lub na płatne szczepionki, poza tym była ulga podatkowa na dzieci
 
dzieki :) no dokladniej od tych wszystkich "dobrych rad " to po nocach koszmary mam, pic to nie pije a co do palenia staralam sie rzucic ale niestety :( ale za to ograniczylam i to duzo. zaraz wejde na ten link
 
Dziewczyny nie panikujmy na zapas co do tego becikowego bo nawet jak zostanie tylko dla rodzin z niskim kryterium dochodowym to czas wejścia w życie nowelizacji pewnie potrwa kilka miesięcy więc miejmy nadzieję że nas nie obejmie:-) Myślę że bardziej mogą się martwić mamuśki kwietniowe czy majowe nas w lutym może jeszcze nie obejmie. Ważne żeby nie został wprowadzony pomysł że będą płacić dopiero na trzecie dziecko w rodzinie bo jeśli chodzi o dochód (504zł na osobę w rodzinie)to myślę że trochę z nas by się załapało a te które biorą już zasiłek rodzinny to nie mają się o co wogle martwić bo im się będzie należało nawet dwa zasiłki po 1000zł tak jest w chwili obecnej bo dla rodzin tak zwanych ubogich jest zasiłek porodowy uzależniony od kryterium dochodowego.
 
reklama
ehh a ja dziś mam na prawdę zły dzień. Nawet malutka za bardzo mi nie dokucza :-( jestem troszkę podłamana. Nie mam nawet siły czytać co tu napisałyście ...

czas sie zbierać do pracy :-( :sorry2:
 
Do góry