reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Czesc Dziewuszki!
Ja nie dotarlam nawet wczoraj na zamkniety bo bylam o 20 dopiero w domu.
Tez jestem za zeby pisac tutaj a na zamkietym ewentualnie grubsze sprawy i zdjecia.
Na pierwszym domku wczoraj babka leciala na emergency bo jej 4 letnia coreczka wypila butelke lekarstwa na alergie. Wieczorem podjechalam do niej po pieniazki i na szczescie mala w porzadku, dostala tylko wegiel do wypicia i strasznie spiaca byla. Ale normalnie z tymi maluchami trzeba tak uwazac. Najgorzej jak raczkuja bo takie rzeczy wpychaja do buzki (Bunia polowala na muchy a Kevin je zjadal).
A na ostatnim domku byla lekarka i wydaje mi sie, ze sie fair zachowala. Nie zrezygnowala z mojego serwisu ale usiadla ze mna i wprost mi powiedziala, ze ona nie bedzie mnie uzywac bo ja jestem w ciazy i ona nie chce miec mnie na sumienia. Jakas jej kolezanka myla podloge i cos ja zabolalo i sie dziecko urodzilo niepelnosprawne, czy cos w tym stylu. No i powiedziala, ze rozumie, ze teraz zwlaszcza potrzebujemy kasy itp. i ze ona proponuje, ze moge przywozic swoja dziewczyne sama ale ona nie chce widziec mnie sprzatajacej.
No i jestesmy cool - takie cos rozumiem.
Ja w nocy sie przekladam z boku na bok bo nie uspalabym ciagle na jednym boku. W sumie brzuszek mam jeszcze nie taki wielki to czasem nawet sobie na brzuchu poleze tzn. na mojej podusi tylko mam takie wglebienie i wtedy je pod brzuch daje.
Dzisiaj juz ostatni dzien, jutro mam wolne ale za to dzisiaj 2 duze domki i to takie co daja popalic plus jeden czysciutki. Moze bedzie padac to moj M z pracy przyjedzie pomoc.
Milego dnia!
 
reklama
Ja tez jestem za pisaniem albo tylko na jednym, albo za tym aby pisac tu a tylko bardzo intymne rzeczy na zamknietym...

Ciezko sie czyta dwa watki na raz, tym bardziej ze niektore osoby wysylaja prawie ta sama wiadomosc i tu i tu i wszystko sie powiela...
 
ja tez mysle zeby pisac na jednym watku - tym otwartym.jesli chodzi o mnie to tez nie dam rady byc na dwoch.a na zamknietym niech beda nasze intymne sprawy.
 
ja wymiękam z czytaniem tak naprawdę dwóch forum... ide na ten zamknięty,,, w końcu chodziło o niepisanie publiczne, wiec tam sie ograniczam, bo pisanie i tu i tu tego samego, sensu nie ma ,bynajmniej dla mnie
boję się tylko ze nie kazda pojdzie tam i strace kontakt z niektorymi z was a tego nie chce :(
 
wlasnie dlatego nalezy ustalic.. tu albo tam.. tu i tam jest bez sensu.

Ja jestem za pisaniem tu.. a tam tylko i wylacznie sprawy naprawde intymne.. np piszac posta tu mozna dodac cos w stylu "szczegoly na zamknietym"... ale generalnie prowadzic dyskusje tu..
 
Ja też wolę pisać tutaj, jest bardziej przejrzyście. Bardziej odpowiadałoby mi właśnie pisanie tutaj o ogólnych sprawach, a o intymnych na tym zamkniętym. Bo bez sensu jest powielanie tego co piszemy na dwóch forach.
Może dałoby się jakieś głosowanie zrobić i większość przeniosłaby się na to forum, które więcej głosów dostanie?
 
reklama
mysle ze tu na otwartym jest nas wiecej, do zamknietego widze ze maja dostep tylko niektore z nas chociaz ja np prosilam o zaproszenie a go nie otrzymalam
takze mysle ze wiekszosc jest na otwartym
 
Do góry