reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Jak mamy glosowanie to ja teraz mowie, ze mam podwojný glos (ktory wykorzystuje zwlaszcza jak decydujemy co na obiad).
Coja Ty masz jeszcze lepiej bo masz potrojny glos wiec chyba wygrywasz wszystkie glosowania co? :)
Mi na mdlosci pomaga jak jem w pozycji lezacej a na nabial tez patrzec nie moge.
Przed ciaza wciagalam Smakije malinowa na potege a teraz lezy w lodowce i omijam ja szerokim lukiem.
 
*Agatko* ten wzrost w przyszłości nie zależy od brania witamin w ciaży tylko od genów rodziny a skoro jesteście wysocy to i dziecko moze być ale nie musi :)

heh... mi chodziło o to, że dzidzia i bez witaminek prawdopodobnie duża będzie po rodzicach... :))))) i w sumie po dziadkach :p mój tato ma 2m a teściu też 1,9m :) takie wielkoludy się uzbierały w rodzince :)))

a ja jakoś na nic nie mam ochoty... jak głodna jestem (a jest to co chwile) to muszę się zmuszać, żeby coś zjeść i nie ma znaczenia czy to warzywko czy nabiał..
 
Też myślałam jakie będzie nasze dzieciątko :-) mój mąż ma 2m ja 1,70.
Dziś znów wchłonęłam lody - nie mogę bez nich żyć. A na kolację kanapki z ... pasztetem i oczywiście pomidorem ;-) przyłączam się do fanek pomidorów :D
Wykończyła mnie dziś ta pogoda :/ duszno, oddychać nie mogłam, prawie zasłabłam...
Z niecierpliwością czekam na jakieś objawy ciąży prócz mdłości niekiedy. Jakieś pobolewanie piersi może by się przydało?
 
Witam
kurczę cały tydzien byłam w pracy a miałam mieć wolne kurcze ale naskrobałyscie :))
witam nowe mamusie :))

Dee ja w ogóle dotknąc piersi nie mogę tak bolą wrrr
 
W Warszawie w końcu wyszło słoneczko :-) szkoda, że spędzam weekend w samotności :-( małżonek w pracy :-(

agatulka ... właśnie chciałabym poczuć jakiś ból. Umówiony znak sygnał czy coś ;-)
 
ja o 7 rano obcowałam juz z natura heheh z psem po lesie chodziłam bo mieszkam przy samym lesie dzieli mnie tylko furtka :))
u nas na pomorzu tez pogoda sie zapowiada ładna oby tak dalej bo po obiedzie jedziemy cała rodziną na czereśnie do znajomej mąz po drzewie ma skakać a potem mamy graila wiec pogoda bardzo potrzebna

moje sa juz twarde napuchnięte i brodawki bardzo wrażliwe moze to przy kolejnych ciążach jest szybciej bo i brzuch juz mam nawet nawet widoczny
 
reklama
Witam serdecznie!
Ja juz mam zaklepany termin na 17 lutego 2012 roku ;)
Chociaz powiem szczerze, że bardziej by mi odpowiadało od 19 lutego - bo była by to mała Rybcia ;)
pozdrawiam!
 
Do góry