reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

u nas też pogoda ładna się zrobiła :) wyspałam się za wszystkie poprzednie dni, zaraz zmykam na zakupki, bo jakieś sandałki muszę sobie zakupić, coś do jedzenia i na jutrzejszego grilla, bo teście na działkę się zapowiedzieli, a dziś mamy zaproszenie na grilla do znajomych;-)
miłego weekendu kochane:-)
witam nowe lutowe mamusie, gratuluję i życzę spokojnej ciąży!
 
reklama
więcej nas więcej nas do pieczenia chleba ....... ;-), witamy nowe lutówki :-)
u nas tez dzisiaj piękna pogoda aż chce się żyć i zero mdłości od rana :-D
ja się niestety wciąż kuruje z przeziębienia (a i alergia chyba się do tego dołożyła bo cały czas kicham), więc postanowiłam siedzieć w week w domu i zrobić coś pożytecznego czyli jakieś sprzątanko - a jak mi sie nie zechce to będę leżeć i pachnieć :tak:
a no i oczywiście już głodna jestem i czekam na rosołek bo kochana mamusia zrobiła dla chorutkiej córeczki hihi (a nie ma to jak rosołek od mamy) i M pojechał przywieźć szamanko i jeszcze pierożki ruskie mi się dostaną i jak znam moją mamę wrzuci do siatki co tam w lodówce znajdzie - mam nadzieję, że tez taka będę dla swoich dzieci :-)
miłego dnia dziewczynki
 
Witam serdecznie!
Ja juz mam zaklepany termin na 17 lutego 2012 roku ;)
Chociaz powiem szczerze, że bardziej by mi odpowiadało od 19 lutego - bo była by to mała Rybcia ;)
pozdrawiam!

Heh , a ja sie modle zeby nie urodzic ani za wcześnie ani za późno , oboje z małżem celowaliśmy w wodnika, A rybka to przedostatni znak jakiego bym sobie życzyła ( ostatni jest baran)
 
Z miłych rzeczy synuś mój nie przestaje nawijać o dzidziusiu - nie wiem czy tak to przeżywa czy zwyczajnie się nakręcił:)

Moj tak samo. Non stop gada o dzidzi... Oczywiscie chce brata :rolleyes:


Z niecierpliwością czekam na jakieś objawy ciąży prócz mdłości niekiedy. Jakieś pobolewanie piersi może by się przydało?

Oj Dee, jestes pewna? ;-) Chetnie oddam Ci moj bol piersi... To jakas masakra jest; bola nawet podczas mycia pod prysznicem.
Widzisz, a ja z utesknieniem czekam az przestana bolec. I wez tu nam babom dogodz :-)


Aha, zapomnialabym... witam nowe Mamusie Lutowe
 
Ostatnia edycja:
Zapewne jakbym miała objawy tak bolesne to chciałabym ich się pozbyć :p choć przez to, że ich nie mam czuję niedosyt ;-)
Nigdy nie dogodzisz :p
 
Witajcie wszystkie lutowe mamusie i te "stare" i te nowe! Ja wczoraj miałam wizyte ładnie rośniemy i bardzo ruchliwa ta moja fasolinka! Termin przewidziany na 17 luty(młodszy synuś 15,a mąż 23 luty!)Mnie na szczęście mdłości i ból (.)(.) już przeszły,mój gin powiedział że to cisza przed burzą bo jeszcze troche a ból (.)(.) powróci tak ok 7 m-ca,ale ja już to przerabiałam dwa razy i wiem że mdłości też powracaja i to z nienacka! Dzieciaczki wpatrują się w zdjęcie z USG i dopatrują się siostrzyczki,ale zawsze mówią że brat też może być!
 
Mi tak samo :-) Znaki zodiaku sa dla mnie zupelnie obojetne.

PS. I na dodatek baran jestem :-D
A ja bardzo lubię interpretować horoskopy :) Ot takie hobby. :-D. A malego indywidualiste bardzo chce miec, choc juz mam malego strzelca, tez indywiduum :p


Właśnie przyszło nowe łóżeczko dla starszego dziecka, wiec teraz juz można przygotowywać stare dla nowego, ale na razie złożymy :)
 
reklama
dzień doberek :-)
co do znaków zodiaku, to ja w nie troszkę wierzę, więc minimalnie przykładam do nich wagę;-) i też mam cichą nadzieję, ze to będzie wodnik, a nie ryba:-pmoja mama i brat to ryby i nie wszystkie ich cechy mi się podobają, mam na myśli małą umiejętność okazywania uczuć, własna interpretacja(często mylna-niestety) pewnych sytuacji, i krótko pisząc "przerost formy nad treścią":sorry:
zmykam doprawiać karkówkę bo dziś teście przyjeżdżają
słonecznej i rodzinnej niedzieli życzę:-)
 
Do góry