reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

dziś objechałam pół stolicy za CENTRUM MATERNA :( nie ma.. dzwoniłam do gina i mozna brać inne wotaminy... :)

a u mnie w Gdańsku Pani powiedziała, że Centrum Materna wycofali ze sprzedaży w październiku ubiegłego roku :| i zonk... bo mi lekarz rok temu jak byłam na wizycie powiedział, że jak zacznę planować ciążę to powinnam zacząć brać folik + właśnie Centrum Materna bo jest najlepszym zestawem witamin (choć koszt wtedy był ok 90zł !!)... ale to oczywiście może w mojej aptece kobitka coś przekręciła...
 
reklama
mnie gina nawet się nie pytał, czy biore wit i kwas foliowy:no: hmmm chyba na następnej wizycie inaczej będziemy gadać:cool:

dzięki dziewczyny za odpowiedz w sprawie bajki Auta 2:-)

co do bliźniaków, to jak wczoraj szłam na wizytę to mój mąż mówił, ze jak tylko będą bliźniaki to kupuję flaszkę i idzie pić do kumpla:-D:-p a ja tam nawet bym chciała, chociaż przerażona też bym była;-)

któraś pisała, że jest z forum 28 dni, może mi przypomnieć która, bo ja też tam jestem ;-)
 
Hej.Dzisiaj żle się czułam bylo mi niedobrze i duszno w klatce piersiowej czułam ucisk to chyba ta pogoda tak na mnie wpłyneła u nas bylo strasznie parno:wściekła/y:
Co do witamin ja niebiorę żadnych w poprzednich ciążach tez nie brałam moim zdaniem teraz jest lato i witaminy mamy w owocach i warzywach chyba że któras z Was niemoże ich jesc ja na szczęscie jem wszystko.
COJA mój synek miał 9 lat jak urodziła się siostrzyczka zazdrosny jakoś specjalnie niebył ale zainteresowany tez mało był do tej pory dzieci mają słaby kontakt za duza różnica wieku.Teraz będzie 5 lat pomiędzy córeczką a maleństwem trochę mniej ale tez dużo mam nadzieję że będzie lepiej.
 
Ja biore Concept DHA. Biore bo mnie ciagnie do owocow, zwlaszcza kiwi wiec chyba brakuje mi tych witamin.
Tymbardziej, ze ostatnie pol roku bylam na diecie i schudlam 24 funty a Slim Fast do najzdrowszych nie nalezy wiec chyba ogranizm sie teraz domaga.
A propos smakow tak jeszcze od 3 dni wciagam salami, nie moge juz na nie patrzec ale musze je jesc.
Masakra, poza nudnosciami to najgorsze sa te smaki dla mnie. Raz po robocie jezdzilam po 5 polskich sklepach w poszukiwaniu nalesnikow z serem. W ostatnim gostek myslal, ze jestem psychiczna bo byly z truskawkami, wisniami i jablkami a nie bylo z serem i zaczelam przekopywac mu cala lodowke az w koncu znalazlam 2 ostatnie opakowania. Te nalesniki to musialy byc jeszcze zagryzane winogronami. Niezle pokopane co?
 
Aguula pomidory przerabialam 2 tygodnie temu. Byla zupa pomidorowa, golabki, spaghetti ale najlepsze bylo jak zobaczylam reklame "sloppy joe". To jest ichnia kanapka ociekajaca miesem jak z spaghetti.
W zyciu tego nie jadlam i nie mam pojecia jak mi sie to ubzduralo. Mowie no nie wsadze tego do moich ust babel, daj spokoj. No ale wiecie jak to jest z tymi zachciankami: mus to mus.
W koncu pojechalam do Subwaya i wzielam kanapke z kulkami ze spaghetti i jak gosciu nakladal to tak moj wzrok powedrowal na pikle. Gosciu sie pyta czy chce parmezan a ja do niego zeby mi pikle nalozyl, DUZO. Gosciu: hmmm:eek:
A jak mu wyjasnilam, ze w ciazy jestem to mi dal druga kanapke za darmo.:-)
 
hejka
Isia bardzo miło z pana strony z tą drugą kanapką;-)
ja pomidory przerabiałam w pierwszej ciąży, jak miałam jadłowstręt, od wszystkiego mnie odrzucało, wymiotowałam, to jedyne co mogłam jeść to chleb z masłem i pomidorem :) więc wtedy pomidory też do 16tc towarzyszyły mi cały czas:-) ale może to dobrze, bo pomidory zawierają:sód, potas, magnez, wapń, mangan, żelazo, kobalt, miedź, cynk, fosfor, fluor, chlor, jod, karoten, wit.: K, B1, B2, B6, C, PP, kwasy: pantotenowy, foliowy, szczawiowy, biotynę. Więc jedzcie na zdrowie:-).
 
to znowu ja:-p
czy Wam też już brzuszki zaczyna być widać??!! normalnie w tej 2 ciąży zdawałam sobie sprawę, że może być już wcześniej go widać, no ale nie aż tak szybko:-p rano jeszcze w miarę, ale popołudniu to już mi go tak wywala, że nawet nie mam jak go wciągnąć:no: nie to, żebym się go wstydziła, skąd! ale w pracy nie chciałam nic mówić do końca lipca, lecz jak tak dalej pójdzie to nic nie będę musiała mówić, bo będzie widać;-)
 
reklama
tak, u mnie też brzuszek wystaje. To też moja druga (w zasadzie trzecia) ciąża i widzę że szybciej jest widoczna. W pierwszej dopiero w 5 miesiącu było widać zaokrąglenie. Ale cóż, mięśnie brzucha już nie te ... :-)
 
Do góry