reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

No wiec niesmialo i ja sie witam!
Czytam Was od poczatku ale u mnie sytuacja bardzo skomplikowana bo i nie mozna bylo okreslic, w ktorym tygodniu jestem (mam PCO, okresy nawet co 220 dni) i nie wiedzielismy zbytnio co teraz zrobic.
Ale decyzja podjeta, dzisiaj bylam u lekarza, maly "bug" zdrowy pomimo dwukrotnego krwawienia, serduszko bije i termin na 4 lutego.
 
reklama
witam o poranku :-)
ja już w pracy, śniadanko zjedzone, czekam, na koleżankę, bo dziś ma donieść L4 a też jest w ciąży, tylko ona termin ma na grudzień, już się nie mogę doczekać, bo ona dziś też idzie do gina, więc mamy wspólny temat;-)

Coja gratuluję bliźniaków:-) spokojnej podwójnej ciąży życzę!

dziewczyny dajcie linka do tych zdjęć, bo szukałam, ale nie znalazłam, a chętnie sobie pooglądam:tak:
 
Dziewczyny mam do sprzedania Teutonie Spirit S3 w super stanie, sama spodziewam sie bliznaików wiec wiadomo inny wózek. Teutonia jest w stanie superanckim, wiecej zapraszam na priv
 
U mnie wszyscy szczęśliwi z podwójnego szczęścia aż jestem zaskoczona, same pozytywne reakcje :-)
Mamy tylko dylemat jak powiedzieć to młodemu. On wielokrotnie mówił nam żebyśmy nie myśleli o tym, żeby mieć dziecko, że on nie chce rodzeństwa, że nie chce się dzielić tatą, że nie będzie się mógł do mnie przytulać, odgrażał się że nie będzie do nas przychodził, a tak w ogóle mówi, że on powinien nam wystarczać :eek: i może być problem. Ale jakoś musimy przez to przejść, liczę że będzie ok.
 
coja to nas zastrzeliłaś wiadomością :-D:-D:-D Super ekstra podwójne gratulacje!!!!!! Niech bąble zdrowo rosną! A starszy braciszek w jakim jest wieku, że taki zaborczy? Trzeba go będzie jakimś sposobem podejść, żeby poczuł się dumny i potrzebny jako starszy brat.
 
coja gratulacje wielkie podwójnego szczescia:)
rozumiem ze to było twoje pierwsze usg:)
a mąz był z Toba na usg i odrazu się dowiedziała czy sama mu mówiłas i jak zareagował??

pozdrawiam bardzo słonecznie z Wrocławia:)
 
coja serdecznie gratuluje podwójnej ciaży, wiec teraz serca masz trzy :) super

ja biorę centrum materna i folik oczywiscie, bo mi to lekarz dał i kazał brać
 
Coja - Gratuluję podwójnego szczęścia :-) Hehe a mi się dzisiaj śniło, że urodziłam bliźniaki 2 ślicznych chłopców. No ale u mnie już potwierdzone, że będzie jedno maleństwo. Właśnie w jakim wieku jest Twój synek?

Kitek - super, że u maleństwa wszystko dobrze :-) szkoda tylko, że te usgie takie kijowe tam mają. Oby szybko je zmienili lub na kolejne usgie wysłali Ci na jakieś lepsze.

Isia - witamy wśród Nas !!! Trzymam kciuki za spokojny przebieg ciąży. Ps. mamy podobny termin porodu. Ja mam na 5.02.2012r ;-)

Ja biorę na razie kwas foliowy. Ale na dniach kupię sobie jakieś witaminki ;-) coś dzisiaj nie czuję się jakbym w ciąży była. Mam nadzieję, że wszystko ok ze skarbkiem. Ja już bym chciała ruchy poczuć hehe :-)

Też słyszałam, że na USG-ie w 12tyg. można poznać już płeć. Ja co prawda jak (byłam w ciąży z Kubą) miałam je robione, to o tym nie wiedziałam i nie patrzyłam wtedy na płeć. Ale mam film na płycie z tego USGie i widać jak na dłoni, że chłopak miał być. Teraz już będę patrzeć hehe czy jest coś pomiędzy nóżkami.

Ale mnie męczą zęby, tzn. boli mnie jeden na dole. Spać nie mogę przez niego
realmad2.gif
czas znów do sadysty się przejść
unhappy.gif


Dzisiaj miałam iść do kina z młodym, ale woda mi kapie z pod umywalki. Jakaś uszczelka puściła, ehh jak na złość
realmad2.gif
A mąż dzisiaj cały dzień w pracy!!! jedynie miska mnie ratuje i nie korzystanie z umywalki przez pewien czas !!!

To tyle zmykam ogarnąć mieszkanko, siebie.
 
Coja wspaniałe wieści!! Gratuluję dwóch maleństw, niech zdrowo rosną :-) a z młodym sobie poradzicie, przyjdzie czas, że stanie się dumnym starszym bratem :-)
 
reklama
Isia witamy wśród lutówek, oby maluszek dzielnie przetrwał pierwsze 12tc, potem już będzie z górki;)

Mama czasem już mam wrażenie że czuje jak ten mój maluszek porusza się w brzuszku, ale że dopiero co 9 tydzień skończyłam to wydaje mi się ze to jednak nie możliwe i ze coś mi się musi zwyczajnie w brzuchu przelewać:) Chociaż nie ukrywam że fajnie by było gdyby to jednak ruchy dziecka były;)
 
Do góry