reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
za wcześnie się pochwaliłam.. znowu jest. gęste brązowe.. wrrr
a lekarz nie mówił ze brązowe to ok?? gęste, bo czop śluzowy jest... wg mnie ważne by czerwone nie było (straciłam ciażę wiec troszkę wiem) odpoczywaj jesli mozesz najwięcej. Broń Boze nie iodź do pracy, musisz pdpoczywać :* będzie dobrze
 
gęste.. brązowo-różowe... wiem że brązowe to dobrze bo to "stara" krew...
do pracy nie idę.. od 1 lipca zaczynam nową pracę całe szczęście dosłownie za płotem i spokojną siedzącą. a w czwartek usg wyjaśni co i jak
 
Munie, biorę dokładnie co 8 h duphaston, w razie mocniejszego plamienia bądź krwawienia 4 sztuki na raz. Chociaż tym razem nie lecą skrzepy jak ostatnie 2 razy więc może coś z tego będzie
 
ja na krwiaka i rozowy sluz dostalam 2 razy dziennie duphaston i 3 razy dziennie luteine - jestem troche przerazona ilością leków które biorę... na razie nie ruszam się z łóżka... a lekarz wykluczył u Ciebie krwiaki i itp?
 
ja nie plamię, (plamiłam leciuńko na ciemno brązowo 2 dni w ok 5t5d) a biore duphaston 3x1 dziennie z racji straty więc myślę Munie, zę to taki standard
Mina29, ja myślę że mozesz się oczyszczać, odpoczywaj, a jak bóle brzucha??
 
Pozdrowionka niedzilene 3mam mocno kciuki za wszytskie dziewczyny ktore martwia sie o swoje malenstwa!!! Bedzie dobrze! Ja dzisiaj czuje sie jak maly napompowany balonik:no: A wogole zazwyczaj czuje sie gorzej wieczorem i u mnie brak sennosci wrecz przeciwnie bardzo zle spie :-(
 
reklama
Gratulacje Wam lutowe mamusie :-) Przed Wami mnóstwo wspaniałych zdarzeń..a dzień porodu wbrew pozorom jest najpiękniejszym dniem w życiu :-)
munie- nie bój się luteina i duphaston to czysty progesteron, czyli to co dzidzia teraz potrzebuje aby być silniejsza, nie zaszkodzi broń Boże.
 
Do góry