reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witam wszystkie mamuśki po dłuższej przerwie.
Troche mnie nie było ale nie miałam na nic czasu... bo spałam ;-) Strasznie senna jestem. A od wczoraj zaczęły się bóle głowy. Ehh... Zawsze miałam niskie ciśnienie a teraz niskie Hcg i teraz są skutki. Na razie na szczęście "tylko" to.

Co do zębów. Byłam już na wizycie u dentysty będąc w ciąży. Poinformowałam moją dentystkę. Powiedziała mi ze to nie problem. Jedynie prześwietlenia nie można robić, ale znieczulenie itp nie ma zastrzeżeń. Podobno nawet w karcie ciąży (ja jeszcze jej nie mam) jest miejsce na wizyty u stomatologa.
 
reklama
Mitra co Cię tak zraziło do Madalińskiego? Byłam w paru szpitalach w Warszawie (Praski, Żelazna, Inflancka) i ten wydał mi się najbardziej sensowny. Czasem patrzy się na szpital przez pryzmat jednego lekarza czy położnej która Cie jako pacjentkę zdenerwuje - może o to chodziło? Ja narzekać nie mogę a leżałam tam w sumie ponad tydzień (przed i po porodzie).



.

ja chodziłam tam do przychodni ( naciąganie podatników na bezsensowne badania z programu zdrowie mama i ja , byle kasa dla szpitala była) po po chiny 2 razy zoltaczke robic czy toxo jesli sa przeciwciala . a mialam juz te badania zrobione prywatnie, byly wyniki ale robili po to zeby wykorzystać kasę z miasta..

Po wtóre lezalam tam 2 tyg bez sensu na patologi ciazy ( z dziecię wsio ok tylko cukier ciut ponad norme) do wywołania porodu ( tez bez sensu ) co w efekcie doprowadzilo do bardzo nie chcianej przeze mnie cesarki. Poza tym napatrzyłam sie podczas wywoływania jak traktują pacjentki - przyjeżdża taka - to ciach opxytocynke żeby szybciej było ( strasznie naduzywaja) no i fabryka.Lekarz tylko jeden był spoko, personelu i warunkow na patologi opisywac nawet mi sie nie chce.

A w wolominie, spokój, ordynator , który po dyzurze przychodzi na pogaduchy, fajne cieple położne , wyrozumiali lekarze ( oprocz jednej wkurzającej pediatry) no i pokoj tylko dla mnie , dzicka i malza z wyzywieniem dla tego ostaniego.

Super!...no ale po tym co mi zafundowali na Madalinskiego cesarki nie udało sie uniknąć, a mogło byc normalnie..
 
Witajcie w niedzielę!
Właśnie wróciliśmy ze spacerku i lodów:-pTeraz odpoczywam, bo się trochę zmachałam
Kurczę już się nie mogę doczekać jutro może wyjaśni się co z tą moją ciążę, bo taka niepewność jest najgorsza:baffled:
Miłej reszty niedzieli kobietki
 
hej dziewuszki. moja praca mnie wykonczy dlatego pisze z telefonu. Pochwalilam dzien przed zachodem slonca... po wczorajszej zmianie (13h) dzis spotkalam w majtkach bladorozowe uplawy :-( dzidzius daje mi do zrozumienia, ze pracuje na za wysokich obrotach. Na szczescie jutro juz widzimy sie z ginka i chyba poprosze ja o rygor pracy w krotszym czasie w weekendy. Babelek jest dla mnie najwazniejszy...
 
Witaj krisowa..
a co tak po cichutku?

u mnie dzisiaj w końcu czysto po 3 dniowym plamieniu.
Ale nie nastawiam się , będzie dobrze i tak sobie tłumaczę..

Dee wyluzuj z tą pracą... więcej odpoczynku....
 
Witam popołdniowo:-D ja już po spacerku z córeczką nawet się niezmęczyłam bardzo ale dzisiaj po obiadku zdrzemnełam się troszkę :-)
KRISOWA witaj oby teraz wszystko było oki. a jak samopoczucie?
 
reklama
Do góry