reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Cześć dziewczyny!
Co do objawów, to moje mdłości zaczynają mnie dobijać. W poprzednich ciążach tak nie miałam. Nie wymiotuję, ale co z tego skoro mdli mnie na samą myśl o jedzeniu. Choć głodna jestem cały czas, tylko nie wiem co bym zadła... Ja I usg mam w środę i chyba zejdę z tego swiata przed tym dniem, bo czuję jak stres narasta.... niby puste jajo się raczej nie powtarza, ale zawsze jest jakieś ale...

Mina - leż i odpoczywaj. Swoją droga masz dziewczyno cierpliwość... ja bym już chyba histeryzowała i na IP dawno była :sorry:
 
Ostatnia edycja:
trina spoko... ja już się pogodziłam z tym że pewnych rzeczy nie przeskoczę... czas.. czekanie.. lekarz w tej chwili nic nowego nie wymyśli. Pierwszy trymestr jest najgorszy
 
Mina29 dokłądnie, lekarz nic teraz na to nie poradzi, trzeba wierzyć, leż odpoczywaj :*

trina79 mdłości jak najbardziej ok, ja sama je mam i dziękuję Bogu że nie wymiotuję, ty też dziękuj, jeść się chcę a nie wiadomo co i o to chodzi ;). Usg jeszcze nie miałaś?? powodzenia więc :)
 
MINA trzymaj się :tak::tak:
I ja mam dziwny apetyt coś bym zjadła ale niewiadomo co a dzisiaj jadłam ciastka z czekoladą na przemian z pomidorem i zwyczajną kiełbasą:szok::szok:
 
reklama
Do góry