reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Kurcze ja dzwoniłam do gin. bo myślałam ,ze będzie wolne miejsce na 21.06 a tu :wściekła/y:nie ma ,mam dzwonić w czwartek ,musze się dostac do końca czerwca bo w lipcu ma urlop-masakra
Znowu boli mnie brzuszek:no:
 
Google czasem potrafi podnieść na duchu :-) wcale nie tak często przy PCO test przekłamuje ;-) czekam już z niecierpliwością na jutro. Rano zrobię PCO na cito a wcześniej mąż wyczeka mi numerek do Ginki żeby potwierdzić obecność bąbelka :)))))
 
u nas też terminy do gina około 2-tygodniowe (3.06 zapisywałam się na 14-tego) przynajmniej ciążowe. Jakbym nie powiedziała że chodzi o ciąże pewnie bym z miesiąc czekała.:wściekła/y:

A tak z innej beczki dziś synek wyręczył nas w przekazaniu radosnej nowiny. Poinformował teścia przez telefon ze w domu jest mama, tata i dzidziuś... no jak to: u mamy w brzuszku... urodzi się w zimie:-) - ot szczerość dzieci. Głupio że telefonicznie, ale ważne że się ucieszyli - takie mam przynajmniej wrażenie:zawstydzona/y:
 
u nas przy 2 dziecku córcia dała babci i dziadkowi zdjecie usg i mówi babcia dziadek bedzie dzidzia u mamy w brzusiu
ja teraz podpytuje moje szkraby co sadza o dzidzi by pozytywnie ich nastawić najbardziej o syka się martwie bo to taki cycuś mamusi bo córcia to taka duża już dziołcha która kocha małe dzieci zawsze az piszczy na widok niemowlaka

u mnie nie wiem jakims cudem termin póltora tyg dostałam byłam bardzoo miła dla pani połoznej która ma częste fochy i swoje dziwne humory kiedyś sie z nia bardzo pokłóciłam i bałam sie ze w ogóle mnie nie przyjmie ale zdarzył sie cud
 
no hejka:)

Agatulka25 ja mam wizyte umóiona na 10:30 ale jednoczesnie czekam teraz na rezultat 3 rozmów o prace wiec jak gdzies bede musiała jechac w tym czasie to przełoże wizyte bo i tak prywatna:):)
Doczekac się juz nie umiem ale nie wiem czy się za wczesnie nie zapisąłm,bo chce potwierdzic ciąże i zobaczyc serducho a to bedzie mój 6 tyd4d wiec moze juz się uda....nie chce mi się latac do gina co 2 tyg...a tak na spokojnie jak zobacze serducho to się umówie za nmiesiąc i bedzie luz:):)
szczerze to nie wiem co mam zrobic...czy zostawic ta pierwszą wizyte na 22.06 i łudzic się ze cos zobacze czy przesunąc o tydzien ...eh
 
reklama
od tego myślenia aż piersi zaczęły mnie boleć po bokach... powiedzmy, że to znak od Bąbla, że zdrowo rośnie... "myśl pozytywnie, myśl pozytywnie..."

Ja dziś miałam zwrotkę i nigdy się tak nie cieszyłam jak dzisiaj, bo podobno nudności i wymioty to dobry znak :-D. Jeśli faktycznie to prawda to mogę zwracać codziennie....

Agatka,Paluszek i inne mamusie...najważniejsze to myśleć pozytywnie,bo zawsze nam się będzie wkradał jakis niepokój do serducha...w koncu takie jesteśmy...czułe i opiekuncze i martwimy się wiecej niz płec przeciwna....więc kochane zawsze wszystko może się zdarzyc czy jestesmy po przejsciach czy nie...ale my obstajemy przy tym,że nam się TYLKO SAME DOBRE RZECZY ZDARZĄ:):)


Jesteś niesamowita, zawsze potrafisz podnieść człowieka na duchu. Skoro miało być pozytywnie to ja przyznam się że dziś oglądałam w necie różne wózki i znalazłam zwycięzcę :zawstydzona/y:

W Damianie do ginekologa można zapisać się w ten sam dzień ale niestety raczej to nie będzie lekarz prowadzący tylko jakiś dyżurujący. Cieszę się że z tym moim lekarzem co chodzę prywatnie tak szybko udało mi się umówić.

Dziewczyny chodzicie prywatnie do lekarza czy na nfz?

ja mam z pracy Centrum Medyczne Damiana więc tam chodze za free i dodatkowo chodzę do lekarza prywatnie(pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić)
 
Ostatnia edycja:
Do góry