reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

A propos Prywaciarzy i NFZ. Chętnie bym prowadziła ciąże prywatnie, wiadomo - szybciej wszystko jesteśmy w stanie załatwić, ale niestety nie stać mnie na prywatne leczenie czy prowadzenie ciąży dlatego oddam się w ręce NFZ. :) teraz pozostaje kwestia wyboru lekarza.
 
reklama
Osobiście nie palę, mąż też nie. Tylko teść, ale zawsze dba o to bym tego nie czuła, bo od zawsze mam wstręt do papierosów
 
A tak z innej beczki dziś synek wyręczył nas w przekazaniu radosnej nowiny. Poinformował teścia przez telefon ze w domu jest mama, tata i dzidziuś... no jak to: u mamy w brzuszku... urodzi się w zimie:-) - ot szczerość dzieci.

dlatego ja na razie nic przy synku nie mówię bo rozpapla na cały świat..

lady: ja chodzę prywatnie do lekarza bo na NFZ to czeka się właśnie miesiąc albo i lepiej..

Weronika o palenie nie jest głupie pytanie tylko głupota jest palić w ciązy.. ale mam wiele koleżanek palaczek których pierwszym objawem ciąży był wstręt do papierosa i mam nadzieję im tak zostanie.. chociaż kiedy rodziłąm syna to dziewczyna 2 h po porodzie wstała i poleciała do łazienki na fajkę.. nie wierze że w ciąży nie paliła..

ja nigdy nie paliłam i nie mam zamiaru.. zawsze powtarzam że na 2 nałogi mnie nie stać.. wolę piwo albo lampkę czerwonego winka
 
Jejku dziewczyny, ile wy piszecie hehe, ciężko was nadrobić :-)

Za wszystkie mamusie trzymam &&& żeby wszystko było ok z fasolkami, niech rosną zdrowe i silne! :-)

Ja też wam zadam pytanie, na temat alkoholu: coś bezalkoholowego np piwo karmi, można? Czy też nie?

Jutro mam pierwszą wizytę, na 13, strasznie się boję :-( chciałabym serduszko zobaczyć, ale na to pewnie za wcześnie. Zła na siebie jestem, że wczoraj posłuchałam męża i nie zrobiłam bety :wściekła/y:
 
Cześć dziewczyny,

Ciesze się że tyle Nas przybyło :) A jeszcze bardziej że tyle z Trójmiasta tak jak ja. Jeśteśmy też w podobnym wieku, super musimy się na herbatkę umówić (bo kawa niezdrowa) i poplotkować na life. Może wymienimy się GG?

Idę za Waszą radą i się nie stresuje... ale czas mi się tak dłuży że strasznie niecierpliwa się zrobiłam. Na tyle że bez zaleceń lekarza zrobiłam przed poniedziałkową wizytą większość badań :) Żeby mi nie powiedział ze mam przyjść za tydzień z jakimiś wynikami :)

Co do palenia: do niedawna byłam namiętnym palaczem.Jak postanowiłam zajść w ciąże zaczęłam pracować nad rzuceniem. I wiecie co mi pomogło? KSIĄŻKA :) Allen Car "Łatwy sposób na rzucenie palenia" Jeśli któraś z Pań boryka się z tym problemem polecam gorąco!!!!!!!!!! Ja nie pale już od stycznia, NIE ZAPALIŁAM ANI JEDNEGO I BOGU DZIĘKUJE ŻE TRAFIŁAM NA TĄ KSIĄŻKĘ. Nie mam nawet ochoty patrzeć na fajki po niej.
 
Ja też jestem z okolic Trójmiasta - Tczew (w którym mieszkamy od października 2010), ale jak dobrze pójdzie to już nie długo przeprowadzimy się do Gdańska :D normalnie się doczekać nie mogę!
 
reklama
Ja też jestem z okolic Trójmiasta ...

Normalnie jakas plaga w okolicach Trojmiasta... :-)

Dolaczam do Was :tak: Od poniedzialku jestem w szoku (wyszly dwie kreseczki), ciaza nie byla planowana, ale oczywiscie bardzo sie ciesze i juz sie nie moge doczekac...

Denerwuje sie jak wiekszosc z Was, ale to chyba normalne...

Fajnie, ze tak nas duzo na Luty 2012. Super!

Trzymajcie sie Mamuski i Wasze Malenstwa! :-)
 
Do góry