reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

lady mi tez duzo juz urosly :-D dlatego dzisz kupialam sobie nowy stanik :-D :-D na razie jeden, bo nie wiem jak szybko beda rosly:-D mnie tak przez dzien bardzo nie bola jak rano :szok: masakra jakas.
Lady 87 widze ze jestesmy ten sam rocznik :-)
 
reklama
Ależ czytania, prawie 10 stron do nadrobienia ale się udało i jestem na bieżąco.:tak:

Przede wszystkim trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty, na pewno będzie ok. :tak:

Lady87,Paluszek, Mina 29 trzymajcie się dzielnie KOCHANE i starajcie myślec pozytywnie.

Mama2006, Digitalis – ja również ostatnią @ miałam 02.05.

U mnie również mokro, i nie wiem czy przez te upały czy przez te hormony się nie odparzyłam:-(, strasznie piecze, a do swojego gin nie mogę się umówić bo jest na urlopie, na razie używam sudocremu (mam nadzieję że mogę, bo na własną rękę zaczęłam go stosować).
 
Witajcie!
Dziewczyny, postarajcie się proszę nie martwić.Każda ciąża jest inna i każda ma inne objawy, inny poziom hcg i w końcu urodzi inne dziecko;-)
Ja poroniłam dwie ciąże, ale wiem, że co ma być to będzie i nic tego nie zmieni.
Weronika sudocrem śmiało możesz stosować, możesz też zrobić zasypkę z mąki ziemniaczanej:tak:
Ja do mojej ginki idę we czwartek po skierowania na badania usg jeszcze nie chcę poczekam do 6-7 tyg. Pracujemy razem, więc z wizytami nie będzie problemu
 
witam wszystkie martwiące się mamusie... musze powiedzieć że zgadzam się z jedną z poprzedniczek że najgorsze jest to że same nakręcamy się zmartwieniami... przyjmijmy że pobolewający brzuch to norma, piersi raz bolą raz nie raz bardziej raz mniej, śluz raz jest raz nie,mało lub dużo ale to są wszystkie normy!!!
hihi łatwo się pisze sama się troche przestraszylam dziś w pracy bo dużo pracy jest na dodatek pracuje za koleżanke przy pakowaniu paczek i troche sie nagimnastykowałam a teraz brzusio pobolewa...
i teraz nie wiadomo czy to z tego powodu czy innego?ale musimy być dobrej myśli.
co do bety to ja w 28tc miałam 176, ah na usg zrobionym 5tyg2d było widać 8mm pęcherzyk ale serduszko jeszcze nie wiec teraz czekam do przyszłego tygodnia żeby je zobaczyć a to też stresujące...

jednak mimo wszystko zajadam mój Duphaston i myśle pozytywnie :-)
 
tynka ja wlasnie pojutrze ide na wizyte i mam nadzieje, ze bedzie widac pecherzyk :-) w sumie chcialabym poczekac do czasu az bedzie slychac serduszko z rozniesieniem dobrej nowiny :-) ale moj maz sie niecierpliwi i chce powiedziec po tej wzycie
 
Mnie rano bolał mocno brzruch jak na @
Teraz nie boli ,przy obiedzie mnie zemdliło ,może to z gorąca
Mam apetyt na lody na okrągło:-D
 
a ja nie mam apetytu, wrażliwość na zapachy straszną.. lekką zgagę.. i mnie mdli jak coś jest za słodkie.. jeżeli wszystko będzie ok to przepowiadam sobie dziewczynkę.. w ciąży z synem wchłaniałam koszmarne ilości cukierków.. i skończyło się +25 kg
teraz całe szczęście nie chce mi się wcale jeść ale muszę żeby po posiłku leki zażyć..
 
reklama
maron ja spojrzałam na twój suwaczek ja też jestem dziś 5tyg 4d :-) myśle że na twojej środowej wizycie już zobaczysz pięknie bijące serduszko... no chyba że miałaś długie cykle to niekoniecznie
 
Do góry