reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Natalia - na pewno wszystko pójdzie dobrze. Trzymam mocno kciukasy.

Antila - ja miałam miękkie nogi jak czytałam Twojego posta, więc wyobrażam sobie co Ty musiałaś czuć. Zakrztuszenie jest chyba najbardziej przerażającą dla mnie sprawą i coraz poważniej zastanawiam się nad specjalistycznym kursem w razie takiego wypadku.

Suzi - strasznie mi przykro i mam nadzieję że nie myszy a ogromne szczury dorwą łobuza!!!!!!!!!

No Luty za minutę więc rozpoczynamy "wykluwanie" ;-) ciekawa jestem która z dziewczyn pierwsza będzie, czy Magda czy Dagrab a może Flower??? No i jak potoczą się nasze przewidywania odnośnie wymarzonych terminów bo 2 luty był przez kilka z nas zaklepany :tak:

Ja niestety poddałam się przeziębieniu i zaczęłam używać krople do nosa ale bardzo oszczędnie. Mam nadzieję że nie zaszkodzi to młodemu ale nie wiem co gorsze czy moje niedotlenienie i okropny kaszel z powodu oddychania buzią, czy dosłownie kilka kropel leku - a na prawdę próbowałam wszystkich innych bezpiecznych środków i nic nie pomagało.

Arli - to super się złożyło z wizytą teściów, zawsze to będziecie spokojniejsi że Nadię ktoś na pewno odbierze albo przejmie w razie czego.
 
reklama
Isia kot thebeściak ;-)
natalia powodzenia Ci życzę, idź spróbuj się chociaż zdrzemnąć, później może być z tym lekki problem ;-)
 
Ja wlasnie czekam na bekniwcie malego :) i jak na razie to sa chwile w ktorych mam szanse was podczytywac. Ale robie to regularnie co 3 godzinki : D. Isia twoj kotek widze wygrzewa dzidziusia, ale wiecie co dziewczyny nie myslalam ze isia wogole znajduje czas na lezenie. : D
No ciekawe czy ktoras z dzoewczyn urodzila juz ;)
 
Magdabb, Dagrab, Natalia trzymam mocno kciuki:)
I zazdroszczę Wam jak cholerka.

Antila dobrze, że moneta nie utknęła córci w przełyku, bo dopiero wtedy byłby stres!

ArliJ to Ty możesz sobie teraz na spokojnie rodzić, jak masz opiekę dla małej! U mnie niestety lipa, bo nikogo z rodziny tutaj nie mamy i wolałabym, żeby mnie jednak złapało nad ranem, żeby córcie szybko do przedszkola odtransportować a mamusię na porodówkę! A od soboty jeszcze kurcze ferie się zaczynają i tydzień przedszkole zamknięte!

U mnie zapowiada sie kolejna noc bez zmrużenia oka! Próbuję zasnąć już od 22 ale jest mi strasznie niedobrze! Odpuściłam sobie dzisiaj kolację, żeby nie miała mnie po czym zgaga dopaść to dosyć że i tak mnie dopadła to jeszcze wymiotować mi się chce! Chce już normalnie spać, najlepiej na brzuchu, bez zgagi, bólu pośladka, pachwin czy innych takich!
Od jutra do tych malin, wiesiołka, mycia podłóg na kolanach dorzucę chyba maltretowanie męża - on by się cieszył a ja może wcześniej urodzę!
 
Magdabb czyżbys jednak Ty była pierwszą lutówką?? Powodzenia! Teraz to już powinno byc z górki:)
 
Hej dziewuszkii tak w nocy jakos spac nie moge,caly czas mysle o jutrzejszym juz dniu bo juz mamy 1 luty a ja ide pod noz 2 aleeeee i sie boje i ciesze bo wytule swoja pociecheee trzymajcie kciuki ja bede pisac esemeski ze szpitala wiec dozobaczonka juz po wszystkich bo dzis juz w dzien bede sie pakowac i jeszcze ogarniac i dawac wytyczne mamusi co i jakkk :-):-)buziakiii i zycze powodzenia w dwupakach i gratulacjie dla tych juz rozpakowanych no i natalia bede o tobie myslec trzymaj sie
 
reklama
Pluszacze nie bój się kochana, tylko myśl pozytywnie bo to podobno bardzo pomaga:) Będę trzymać kciuki, żeby wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji!
 
Do góry