reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Marzę o tym abym całą ciążę dobrze się czuła i pracowała do ostatniego dnia przed porodem:tak:czego i Wam kobietom pracującym życzę:tak::tak::-)

Ja też mam nadzieję, że będę mogła pracować jak najdłużej... przynajmniej do końca grudnia to by był koniec pierwszego semestru w szkole i byłoby to baaaardzo dobrze organizacyjnie :-) dla mnie i dla szkoły, w której pracuję :))) hehhe
 
reklama
Witajcie ja już po wizycie ;)

Rano miałam zaprowadzić młodego do przedszkola ale zaspaliśmy haha, więc wzięłam go ze sobą. Wszedł ze mną do położnej, jak zakładała mi kartę ciąży. Więc termin porodu mam 5.02.2012r. Jak weszłam do lekarza, mały został z położną. Lekarz zbadał mnie ginekologicznie, wziął wymaz na cytologię no i zrobił USGie :) Widziałam maleństwo i bijące serduszko :D Wszystko z maleństwem jest ok i ma 7,5 mm ;) Przepisał mi Nystatynę - mam jakiś stan zapalny. Kolejną wizytę mam 11.07 i wtedy przepisze mi skierowanie na badania. I dostanę wynik USGie oraz zdjęcia ;)

To tyle, dzisiaj mam mdłości nadal. Idę obrać ziemniaczki i ogarnąć chatkę.

Dee - trzymam kciuki za wizytę !!!

Resztę pozdrawiam
 
Witam się dziewczyny :)
Nazywam się Ania .. i tak jak Wy mam termin na luty :) z obliczeń wynika że bedzię to 22 Luty :)
Mam już córeczkę Majkę - ma niecałe półtora roku :) póki co ciąże znosze o niebo lepiej od poprzedniej.. w poprzedniej wymiotowałam jak kot .. spałam, spałam i spałam.. a teraz .. w ogóle poza porannym zasysaniem żołądka to nie czuję w ogóle, że jestem w ciąży :)

Mam nadzieję, ze mnie tu przyjmiecie :)
 
Anuleczka dlaczego miałybyśmy Cię nie przyjąć - masz termin na luty więc wszystko sie zgadza - witaj wśród nas:-)

Mama a ten termin 5.02 to z usg? ja tez może juz za parę godzin poznam swój termin, umieram z ciekawości czy wszystko w porządku. Tymczasem wstawiłam zupę żeby czymś zająć myśli.
 
Dzień dobry, widzę, że sporo nas i widze już kilka dziewczyn dokładnie z tym samym dniem ciąży.
Jak się czujecie, ja dzień zaczęłam od płątków kukurydzianych na mleku (mleko łągodzi u mnie mdłości), pączek, wędzona kiełbasa sucha, arbuz, a teraz zupka jarzynowa :)
ja miałam już 2 usg, widziałam serducho, Kolejne za 2 tygodnie we wtorek...
 
reklama
soglam wszystko opisałam w wątku "u lekarza" :p

btw znalazłam dziś fajną stronkę. Mają na prawdę porządny kalkulator :p i wiele innych fajnych rzeczy ;-)

www.ebrzuszek.pl/ebrzuszek.pl


Jeszcze jedno :p
Moja Gin nie zleca mi jeszcze żadnych badań - następną wizytę mamy 21 lipca. To normalne? :D Bo z tego wszystkiego zapomniałam się o to zapytać :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry