reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Nie no mój małż jest mistrzem :tak: zrobił na obiad ryż ze smażonym schabem i do tego sos słodko-ostry :shocked2::rolleyes2: pyszota!!
Teraz poleciał pomóc koledze z autem więc ja szybciutko zaglądam do Was ;-)
a jutro upragniona herbatka u sąsiadki :-)
 
reklama
betibeti,ale tu nie chodzi o miesiac "zrobienia" a o miesiac urodzenia dzidzi.Ja juz to kiedys ogladalam na jakiejs stronie i tam tak pisalo_O ile dobrze pamietam.
Wiec Tobie sie zgadza
 
Przed ciążą pijałam colę, rzadko, ale jednak. A teraz? OMG :szok: aż czasem stopuję, bo za dużo tego wlewam w siebie. A cherry to nasza ulubiona od wieków :-D
 
I chyba u nas wyszlo poprawnie dwa razy,

U nas godzinka wstecz jest iiii ... Od 15:39 licze sobie skurczyki nieprzyjemne, Nie sa bolesne ale nie wygodne bym rzekla ... Od takiego czegos zaczal mi sie dzien porodu :) nie trwaja dlugo bo ok 10-30 s Ale licze sobie :)) Ojj moze to juz dzis ten moj kolejny Wielki Dzien :)

Magdabb dobrze ze wporzasiu jest i ze meldujesz sie mamooo :) odpoczywaj :)))

Co do rachunku za ogrzewanie to ja ogolnie caly dom mam elektryka wraz z ogrzewaniem W tamtym roku za dwa miesiace zimy mialam takiii rachunek ze glowa boli a w tym roku na szczescie zimna nie byla grozna wiec i rachunek zadowalajacy :)

A do obiadku to dzis nic sie czlowiekowi nie chcialo robic, gdy Nadia poszla spac posprzatalam troche i zrobilam udka pieczone z ziemniakami i dla Nadiny lekki rosolek z ryzem na brzuszek jej Na szczescie wyspala sie i przeszlo jej troche i nie wymiotuje

A co do coli toooo ... Kocham ja w okresie ciazy :) ogolnie czasem czlowiek sie napil szklanki a teraz mogla bym litrami wlewac ja w siebie :)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli mam sugerować się wiekiem poczęcia to zgadza się :-) jeśli planowaną datą narodzin to się nie zgadza. Chyba, że czeka Nas na porodówce niespodzianka ...:confused2:
 
reklama
magdabb- z taka sama mysla wysylalam m po te kebaby, moze to ostatni raz taka rozpusta.KFC hmmm tez by sie zjadlo,a co tam;-)
Ja tez w ciazy mam taka ochote na cole ze ho ho ho. Do kebaba oczywiscie tez byla :tak:ale sie ograniczam (tzn m musi ja zabrac)
Sylcia- 3 mam kciuki, ale pisz co i jak.
Mam dziwne wrazenie ze w tych lutowkach bedzie wiecej styczniowych bobasów.
Chodz dziewczyny z pozniejszymi terminami troche nas ratuja :-D
 
Do góry