reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Czesc Dziewuszki!
OlciaLolcia, betibeti, galwaygirl ale sie usmialam z rana.
Poprawilyscie mi humor bo w nocy nie wstaje na siku ale sie budze 3 razy bez sensu.
Nad ranem mialam jakies skurczybyki ale jak szykowalam moja trzodke do szkoly/pracy to mi przeszlo.
Dzisiaj siedze w domku, nastepna partie dzidzia prania i prasowania mam.
Zakrylam lozeczko i kolyske kocem ale koty jakos nie przejawiaja zainteresowania. To dziecko bedzie sie musialo nauczyc zyc z klakami bo moj Tomcio to nie zna slowa "nie wolno".
Dzisiaj jak sie obudzilam w nocy przewrocilam sie na drugi bok i przykrylam koldra a on sie dalej wciskal pod koldre i na moj brzuch i tak spal.
Musze powystawiac pare rzeczy na aukcje bo niektore klientki nie daly mi z prezentem "gift receipt" i nie moge ich zwrocic do sklepu. Wczoraj jeszcze M przyniosl od nastepnej klientki pezent i teraz mam juz 3 wanienki i zapas kosmetykow dla piecioraczkow.
A ja Johnsona uzywam ale kupuje ten lawendowy usypiajacy zeby mi dzidz latwiej zasypial wieczorem po kapieli.
Takze czeka mnie latanie po sklepach jutro.
 
reklama
wpadłam tylko na chwilkę bo od rana po lekarzach latam, a zaraz po młodego idę, więc podczytam i poodpisuje dopiero wieczorkiem.

W skrócie to na wizycie wszystko w porządku, wyniki w normie, szyjka twarda i długa, tylko dzidzia dalej główką do góry. W szpitalu umówiłam sie na poniedziałek na konsultacje u ordynatora żeby ostatecznie podjął decyzję co do porodu. Mają już moją kartę z poprzedniego porodu więc problemów z przyjęciem byc nie powinno. W szoku jestem jak ładnie Madalińskiego wyremontowali, aż miło:)
 
sprawdzilo Wam sie?? :-) Mi tak :-)

huekg6.jpg
 
a mam brać mój wiek zajścia w ciążę, czy wiek w którym urodzę (rocznikowo) ?? bo jeżeli wiek zajścia to TAK zgadza się :)))
 
reklama
Do góry