reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Hej Lutoweczki!!!!:))))))
Ciekawa jestem jak tam nasze dwie rodzace MUnie i Sonka mam nadzieje ze juz tula swoje pocieszki
BetiBeti ale fajnie masz z chlopakami i dobrze niech sie ucza nauka nie pojdzie w las a przyszle zonki beda zadowolone
Susi u mnie nocka taka sama jak u Ciebie tylko z tym ze strasznie mnie bolalo krocze tak strasznie mocno jak sie przekrecalam z boku na bok no i uda no masakraaaaa,a co do pogody u nas tez dzis tak szaroooo i pada deszcz buuuuuuuuuuuuuu,Susi widze ze podobny problem mamy ja to dostalam wyrownanie do zaplaty za stare mieszkanie za prad 340 funtow i az sie poryczalam bo ja ni epracuje caly czas czekam na macierzynski a zyc trzeba maz w sumie obiecal ze rozlowy to na raty ale tak czy inaczej taki niespodziewany rachunek masakraaaa
Renatak no wlasnie kochana tak jak nasza Myszka mowi zaciskac nozki i czekac do tej lepszej daty
Myszka hahahahahha a to dobre z tymi serdelkami hahahahahahaahahahahah
Magdabb co tam u Ciebie pisz nam bo sie martwimy buziolkiiii
OlciaLolcia a ja tez na wizyte lece jutro do poloznej wiec trzymam kciuki aby bylo wszystko do przodu
Lady87 kochana zdroweczkaaaaaaaa lez ile sie wlezieeeee
Dagrab hehehhehe ja tez zrzucilam pizamke i narazie zastalam sie na sofce ale trzeba zaczac ogarniac lazienke wiec chyba czas ruszyc dupeczke i dzialacccc co by ladnie bylo na przylot mamusi i siostrzyczki malej kotra ma 9 latek i ma na imie Esterka juz tak za nimi tesknie ze szokkkkkkk
Sylcia007 kochana zdroweczka dla twojej Ksiezniczkii
GalwayGirl to jak Cie tak rozpiera ta energia zapraszam do mnie jakis obiadek stworzymy dobry albo ta twoja Kaczke hehehehehe
Dee kochana nasza super ze tak milo Cie potraktowali w pracce i ze menago czeka na Ciebie jednak sa ludzie z sercem,pozatym trzyma kciuki aby Ci sie poszczescilo z ta Mama nieladnie kobitka sie zachowala ja mam tak z ojcem dlatego nie chce ujawniac mu moich anych i danych mojej mamy niech spada dran
Digitals to milo ze badania w miare tylko lipa z ta Glowka ale mjejmy nadzieje ze dzidz sie przekreci buziolkiiiiii
Maron mi sie nie sprawdzilooo
 
Maron u mnie sie zgadza w obu ciazach^^
Pluszacze poczatki bywaja trudne, a po latach bardzo zabawne :-D Moj syn ma 14 i troche a lepiej gotuje niz ja w jego wieku :szok: Od malego go kuchnia pociagala, a na pytanie kim chce byc jak dorosnie odpowiadal kuchaziem :-D teraz mu sie odmienilo i kuchaziem byc juz nie chce, ale gotowanie... hmm z glodu by nie umarl.
 
Ostatnia edycja:
Oj kochane, ja na 2 praniach dzisiaj poprzestalam.Mieszkanie tylko ogarniete,podlogi nie umyte, ale to nie ucieknie.Najwyzej ktos zrobi to juz za mnie:-pNa nic sily nie mam, po zupce z m poszlismy sie drzemnac,ale zanim zasnelam obudzil mnie jego tel.Koledzy mojego wpadli w panike ze nie odbiera i zaraz na sluzbowy dzwonili,co sie dzieje.A przeciec dzisiaj ida na pilke.:-DPrzez caly czas jak lezalam mala tak mi w brzuchu gmerala,ze juz wstac musialam, bo juz bym nie zasnela.Zreszta teraz tez broi.Mam wrazenie ze przekrecila sie na drugi bok i teraz pupe ma po lewej stronie a nozki po prawej.
Na obiad byla pomidorowka a na drugie .....wstyd sie przyznac wyslalam m po kebaba.Jaki on byl dobryyy.Zaraz po nim zjadlam ciasto:szok:.Ale najbardziej mam ochote na hamburgera!!!!
Maron, mi, mojej siostrze i kolezance sie sprawdzilo
Pluszacze jak widzisz ja do pracy bardzo sie nie zabralam.
Co do wyrownania za prad to chyba w lutym dostane,az strach sie bac.
Geniusia-kazda z nas "niestety" dala ciala :-p:zawstydzona/y:
Martwie sie o sonke i munie, ze nie daja znac co i jak.
 
reklama
Do góry