reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Dziewczynki nawet nie wiecie jak zazdroszczę Wam tych zmywarek. Jedyne czego nieznosze robić w domu to zmywać garów:angry: jak mogę to m zaganiam ale czasem biorę się sama za to:eek: chętnie kupiłabym sobie zmywarkę jednak nasza kuchnia jest jednoosobowa:szok: tak malutka że jeszcze zmywarka się nie zmieści. Jak postawimy dom to pierwsze co zrobię to sprawię sobie zmywarę:-D

Moja mała ma właśnie czkawkę, ostatnio tylko wieczorem ją chwyta


Dziewczyny czy Wy się orientujecie jak to jest z szyjką macicy przed porodem? wiem że się skraca, ale czy schodzi niżej, tzn bliżej wyjścia z pochwy czy siedzi tam wysoko? ( nie umiem sie wysłowić:confused2:)

Paluszek też dzisiaj tak pomyślałam że do terminu to na pewno dociągnę, a nawet się przeterminuję:confused2: takie mam jakieś przeczucie.....chociaz u mnie to różnie bywa z tą intuicją....miałam intuicję że będzie chłopak:-p to i jest Karolina:-D

Galway zobaczysz szybko zleci te 2,5 tygodnia:tak: a potem to już wszystkie polecimy na porodówkę:-D
Ja ostatnio oglądam na tvn style program "wiem co jem" i tak się nakręciłam że teraz we wszystkim sprawdzam skład. Ostatnio w parówkach.....masakra, znalazłam nawet takie co miały 5% mięsa:szok: najwięcej znalazłam w berlinkach, bodajże 75%, i te kupuję

Munie kochana nie stresuj się:tak: wszystko będzie dobrze. Zazdroszczę że już we wtorek zobaczysz swoje maleństwo! ach....adrenalinka na pewno będzie, ale później jakie szczęście:-D a tymczasem do wtorku zrób sobie wakacje! leż, odpoczywaj, oglądaj seriale bo potem może być z tym gorzej:tak:
 
reklama
Munie, czyżby to na Ciebie padło teraz, że jesteś następna w kolejce :> pewnie Twoja reakcja jest taka jak moja wczoraj, nie spodziewałaś się że to będzie już na dniach !! zobaczysz jutro będziesz już na to patrzeć inaczej, optymistyczniej i zaczniesz się tym cieszyć, tylko poleż te ostatnie dni, żeby niczego jeszcze nie przyspieszyć !! Dzidzia już ładnie waży, wszystko się ładnie wykształciło, bo ciąże masz już na dzień dzisiejszy donoszoną-będzie dobrze, nie stresuj się niepotrzebnie :*

Digitalis
super, że znalazłaś zdjęcie zwolnienia, oby szybko Ci pieniążki naliczyli i przesłali !! Co do bilansu, to to taki do przedszkola jest, więc może nie wszędzie są takie badania wymagane.

Vanilia, życzę zmywary na nowym domku, ten zakup na pewno się opłaci i szybko zwróci, nie wspomnę już ile czasu się oszczędza! Też ostatnio oglądam program "wiem co jem"sporo ważnych info można się dowiedzieć :tak:

Pluszacze, oby się udało z tym badaniem na paciorka, trzymam kciuki !

Brzuch mi już dawno opadł, ale chyba jeszcze nie oznacza to porodu, bynajmniej w pierwszej ciąży też każdy mnie straszył, ze niedługo urodzę, a przenosiłam :-p teraz mama mnie straszyła, że jak wczoraj analizowała moją reakcję na wyniki, jakie mam zachcianki na jedzenie, to ze niedługo urodzę-normalnie prorok, ale u niej rzadko się proroctwa spełniają:laugh2: bóle takie pieczące, czy jak kopnięcie prądu też mam, wczoraj to aż kilka razy zasyczałam z bólu, ale to chyba raczej mała naciska na jakiś nerw, bo wtedy się wierciła i jak się poruszała to wtedy się to pojawiało stopniowo
 
Munie niepokój jest chyba naturalną rzeczą, ale naprawdę nie warto się bać, co ma być to będzie a będzie super:-):-):-)
Siwa nie strasz, bo u mnie prawie same różowości i też trzy razy słyszałam, że córa;-)
Myszko gdzie jesteś?
Vanilia zmywarka super sprawa a pomyśleć, że to ja nie chciałam je4j kupić a M nalegał:rofl2:
 
Vanilia - je też po tym programie zaczęłam zwracać uwagę na to co jemy....Parówki kupujemy tylko Morliny tradycyjne bo własnie mają bodajże 76% mięsa.

siwa nieźle z tą płcią....ja raczej nie nastawiam się na zwrot akcji bo sama widziałam na ekranie że dokładnie wypisz wymaluj dziewczyna:-)

no a ja dzisiaj odebrałam wyniki i niestety tym razem też mam tego paciorka...mam przyjść po antybiotyk...niestety mój lekarz dopiero jest we wtorek więc nie przyśpieszę kuracji, pójdę we wtorek, od razu KTG i może do tego czasu nie urodzę ale po dzisiejszej nocy pewna nie jestem:).
 
Arli, to witam w klubie PACIORKA :-p a tak na poważnie, to ja jeśli nawet zacznę szybciej kurację, w co wątpię, to i tak wizytę i KTG mam w czwartek, więc jeszcze później niż Ty-szkoda że musimy się przejmować takimi bakteriami :/
 
reklama
Witam się i ja:-)

Dziś byłam na wizycie u mojej ginki-wszystko ok Wiktorek waży 2893:-)Także nawet nieźle.Co mnie zaskoczyło to szyjki wcale nie ma no i rozwarcie na 2cm.Jednak z tego co zaobserwowała to napweno Wiktorek jeszcze troszke posiedzi.Wody płodowe i łożysko ok,także jestem spokojna:tak:

Mama2006-super że jesteś w domku!!!nareszcie:tak:ciekawa jestem jaka była reakcja Kubusia na braciszka!!!

Krisova-świetnie że już w domku -wszędzie dobrze ale w domu najlepiej!!!Dużo zdrówka dla Adasia!!!a dla Ciebie buziaki dzielna mamusiu!!!


Munie-mam nadzieje że dotrwacie do Wtorku!trzymam kciuki.

OlciaLOlcia-kochana współczuje tych papierkowych problemów,kurcze że teraz to trzeba załatwiać,mam nadzieje że jakoś da sie to szybko i sprawnie załatwić!!!

Kurcze do mnie też już coraz bardziej dociera że już coraz bliżej,następną wizyte mam u ginki na 9.02 ciekawe czy dotrwam.wszystko praktycznie gotowe jedynie zostało ubrać łóżeczko i wszystko!jak dla mnie to mógłby Wiktorek wyskoczyć szybciej-a określamy to "wyskoczyć"bo moja córeczka wciąż pyta -mamo kiedy Wiktorek wyskoczy z brzuszka???:)ciekawe co powie jak już braciszek wyskoczy:)


Nic kochane wpadłam na momencik a teraz uciekam bom zmęczona i generalnie jakoś mnie wszystko gniecie i nie moge znaleźć dogodnej pozycji do siedzenia.Wszystko podczytałam -co trwało długo bo nieźle naskrobałyście!!!mam nadzieje że jak już wszystkie urodzimy to nadal będzie spora frekwencja i będzie co podczytać!!!!
Dobrej spokojnej nocki kochane!
 
Do góry