reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

lady dziękuję za troskę.. wiem.. w przypadku poronienia zagrażającego 4 tabletki na raz. tak też robię..
ale czekam z dobrą myślą :)
 
reklama
Ja plamie od piątku (tzn. dziś praktycznie ciągle leżę więc mam wszystko czyste) ale byłam w szpitalu zrobili mi USG przepisali luteine i do domu. Nawet leżeć nie kazali. Dlatego mam takie ciśnienie na poniedziałkową wizytę, bo chcę się upewnić, że z maleństwem jest wszystko ok.
 
do Mina29
Kochana wyluzuj i nie obrażaj mnie. troszkę mnie źle zrozumiałaś, to nie był atak, a Ty to chyba tak odebrałaś. uwierz mi, że śledzę te forum od samego początku i czytam wszystko uważnie. Głównie chodziło mi to, żeby myśleć pozytywnie, że wszystko będzie ok i zakończy się szczęśliwie i nie stresuj się tak....
aha, i nie czytam czegoś takiego jak Pudelek :) i nie bądź złośliwa
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny spokojniej.

Mina29 - ja wypowiedź happy czytając zrozumiałam, że chce Nas zachęcić do pozytywnego myślenia. A nie po to aby kogoś obrazić.

Jestem tego samego zdania, z tymi nudnościami. To zależy od kobiety i od tego jak ją przechodzi. Każda kobieta jak i każda ciąża jest inna, więc nie ma co tu pisać, że jak są wymioty to jest dobry znak, że wszystko ok. Piszę tak ,,ponieważ,, kobitki nie mające żadnych objawów, zaczynają się martwić, że u nich jest coś nie tak. A tak w rzeczywistości nie jest.

Więc dziewczyny głowa do góry i PROSZĘ się tu nie denerwować oraz na nikogo nie gniewać. Teraz przynajmniej możemy to na hormony zwalić :p

Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii ;-)

Ja tam zazdroszczę Wam braku nudności - ale widocznie taka moja natura, że mam mdłości co rano :p dla dziecka zniesie się wszystko.

Ale mam ochotę na kebaba - chyba zaraz pójdę sobie kupić ;) naszło mnie na mięso :p
Takie zachcianki to ja lubię hehe
 
Dziewczyny spokojniej.

Mina29 - ja wypowiedź happy czytając zrozumiałam, że chce Nas zachęcić do pozytywnego myślenia. A nie po to aby kogoś obrazić.


Więc dziewczyny głowa do góry i PROSZĘ się tu nie denerwować oraz na nikogo nie gniewać. Teraz przynajmniej możemy to na hormony zwalić :p

Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii ;-)

Święte słowa...
oki.. poniosło mnie..
PRZEPRASZAM happy..

ale mógłby być już lipiec..
 
Dee to tak jak ja, chciałabym zeby już była chociaż niedziela...
Mina spokojnie, wiem, że wiele przeszłaś i sie zupełnie nie dziwie, że tak się denerwujesz...a kiedy masz wizytę, zamierzasz odwiedzić jakos ginekologa w najbliższych dniach? może powinnaś iść do szpitala..kurde ja sie zupełnie nie znam, ale może lepiej być pod kontrolą? Tak czy inaczej cały czas trzymam za Ciebie kciuki:)

Happy witaj troche namieszalas pierwszym postem...ale nie ma co:) czym nas wiecej tym leipiej i dobrze ze każda z nas jest inna:)

Mama2006 hmmm kebab:p.... mi po ponad tygodniu obrzydzenia jakiegokolwiek jedzenia powolutku wraca apetyt:) I mąż bedzie dla mnie robił placki ziemniaczane:p
 
do mama2006 dziękuję, że mnie zrozumiałaś :)

Mina29 nie przepraszaj, nie ma za co:) .

Paluszek to nie był mój pierwszy post;), od początku tu jestem, ale przez pewien czas się nie odzywałam, ale to nie ważne

Dziewuszki głowy do góry i może to ja przeprosze, że "namieszałam", chociaż nie taki był mój cel.
 
No niestety są plusy i minusy dzielenia się doznaniami Tzn z jednej strony się wspieramy, ale z drugie nawet nieświadomie straszymy;-)
To jest również moja czwarta ciąża, a mam tylko jedno dziecko, ale wiem, że każda była inna i np w obumarłej ciąży miałam nudności i nie krwawiłam a w pomyślnie zakończonej plamiłam od 5 tygodnia....
 
reklama
a ja wciągam wszystko jak leci, po wszystkim będę się martwić o wagę :p

Antila.. to ja już głupieję.. z tymi objawami... czekać i czekać trzeba...
 
Ostatnia edycja:
Do góry