reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

lady tulę mocno.. i mogę powiedzieć śmiało, że chyba wiem co czujesz.. ja rano wstałam z krwawieniem.. tylko, że nie jest mi przykro tylko jestem bardziej wkurzona.. 4 ciąża.. ile można..

Dee a na tą twoją menago to my urok rzucamy! a jak się kilka ciężarówek zbierze to niech się pilnuje!!
 
reklama
Ktoś się na forum o mnie pytał. Tak byłam u lekarza w poniedziałek i pęcherzyk urósł 100% a zarodek ma 44mm - bez echa serca. Od soboty do poniedziałku miałam mdłości, senność, wymioty, ból cycek. Od wtorku nic. Wczoraj puściło się mi trochę żółtego śluzu. Także, czuje i wiem że jest źle.

lady tulę mocno.. i mogę powiedzieć śmiało, że chyba wiem co czujesz.. ja rano wstałam z krwawieniem.. tylko, że nie jest mi przykro tylko jestem bardziej wkurzona.. 4 ciąża.. ile można..

Dee a na tą twoją menago to my urok rzucamy! a jak się kilka ciężarówek zbierze to niech się pilnuje!!


Przytulam Was obie i mam nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze:tak:
 
Dzięki :-) dziś na szczęście mogę pozwolić sobie na lenistwo :-) regeneruję siły przed weekendem.
Wszystko będzie ok.

Lady tulę...
 
Lady, Mina trzymajcie się, oby jednak było dobrze.
Ja też czekam na przyszły tydzień, bo naprawdę zaczynam się martwić. wczoraj miałam bardzo mocne kłucia z lewej strony, coraz bardziej przeczuwam ciążę pozamaciczną:-(
 
Oby wszystko było ok. Ja za to mam na odwrót ... nie czuję nic. Dobrze, że mam koleżankę doświadczoną, bo przecież nerwicy bym dostała. "Moja Encyklopedia" mnie uspokaja ;-)
 
Antila - mnie też mocno kuje, a to po lewej stronie, a to po prawej. Trzymam kciuki aby było wszystko ok. Może lekarza źle szukał i zarodek się dobrze z chował ;) Będzie dobrze - musi być ;)

Dee - no takie znajome są bardzo pomocne ;) Też mam takich sporo - z innego forum ;)

A powiedzcie mi jak tam u Was z <sex> kiem, my czasami się po przytulamy. Ale powiem Wam, że jak na razie mało mi to sprawia przyjemności. W po przedniej ciąży prawie w ogóle się nie <sexiliśmy> mąż się bał. A teraz wszystko na spokojnie się dzieje ;) Więc będzie dobrze.

Dzisiaj jak na razie u mnie dzień bez mdłości, aż miło ;) ale spanie nadal mnie bierze :p zmykam się zdrzemnąć :)

Buziaczki dla Was i miłego dzionka


 
My odkąd wiemy o ciąży nie mieliśmy okazji. Przez plamienia czekam cierpliwie. W poniedziałek zapytam mojej gin czy w ogóle mogę... mam nadzieję, że tak, bo przecież mamy swoje potrzeby nie? :D
 
mi lekarz zabronił współżycia dopóki nie wyjaśni się co z ciążą..
a nawet nie mam ochoty ani nastroju.. dzisiaj chodzę wściekła przez to krwawienie.. niech już w końcu się wyjaśni bo mnie trafia.. a wizyta za tydzień w czwartek 30-tego
 
reklama
lady głowa do góry... ale że zarodek ma 44mm to chyba źle zrozumiałaś może pęcherzyk ma 44mm (w tym czasie zarodek ma kilka mm)... nie martw się na różnych forach były dziewczyny które dopiero w 8 tygodniu widziały i słyszały serduszka
 
Do góry