reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

u mnie po 4 dniowym stresie, mala jakos nie kopie jak wczesniej, lekko tylko czasem sygnalizuje jak za dlugo siedze i jej nie wygodnie.
u mnie te ruchy sa lekkie, z penwością nie mam wywalanej przez brzuch nogi czy rączki, zwyczajnie wali mnie w dół jakby w pecherz, ale musze odpoiwiednio sie ułozyć
choc na usg dziecko sie nie da badac wiec sie nie martwie a od samego poczatku mowia ze jest ruchliwe, ale ja mam duży próg bólu jak to moj gin mowi wiec nie czuje nie wiadomo czego no i sadła mi narosło :-D
 
reklama
Sencilla i magnoli witamy wsrod nas! Udzielajcie sie czesto bo to zawsze razniej! I poradzic sie mozna i wesprzec w trudnych sytuacjach albo po prostu wygadac!!!


Natalia ja skurcze mialam bardzo czesto i strasznie bolesne ze po jednym skurczu dwa dni noga bolala! i moja gin kazala mi 3xdziennie lykac Asmag Forte i powiem Ci ze jest duuuuzo lepiej! skurczy juz az takich nie mam i o wiele wiele rzadziej!
teraz tylko rece mi strasznie dretwieja i to kilka razy w ciagu godz potrafia co mnie doprowadza do ... :wściekła/y:

Renatka ja wyprawke powoli powoli szukuje ale w porownaniu z dziewczynami tu na forum to chyba jestem daleko w lesie ;-) a szpital to mam wybrany ktory bym chciala, (ja jestem z Olsztyna i tu szalo nie mam bo tylko 4) i mam nadzieje ze mnie z niego nie odesla jak pojade rodzic :-p


Susi no ja od niedawna moge sie cieszyc z wlasnego m i powiem Ci ze fajne jest uczucie ze nikt nie przyjdzie i Ci nie wypowie miszkania i co chcesz to tu robisz a po za tym wiedzialam ze nas nie bedzie nigdy stac na kupno za gotowke wiec liczylismy sie z kredytem wiec im wczesniej nam sie udalo go wziac tym szybciej te 30 lat zleci :-D

Dee poodpoczywaj troszke i Tobie i malej dobrze to zrobi :tak:

a u mnie weekend pod znkiem gosci i to na noc zostawali wiec wczoraj juz okolo 24 to na krzesle myslalam ze zasne zanim zwineli sie do lozek! no i dzis chyba wczesnie pojde spac co by nadrobic zalegla noc :-)
 
dzieki za slowa otuchy

pecherz to ulubiony worek treningowy, bo tam z reguly "atakuje". Jeszcze 2 tyg do wizyty, a po ostatnim wyskoku co poleciala sprawdzac szyjke ( pisalam wczesniej ze pobolewala mnie pachwina i miednica, z zimna jak sie okazalo 2 dni pozniej) nie chce za bardzo panikowac. Najpierw sie wycisze i cierpliwie poczekam.
 
krisowa w nocy tez i to tak ze budze sie tez przez to! dzis to sie poryczalam jak normalnie palcow zgiac nie moglam bo tak bolalo i chyba juz z bezsilnosci bo nie wiem co robic zeby tak sie nie robilo!!!!
 
renatka dasz radę, każda z nas ma czasem wątpliwości czy da radę ale to jak najbardziej normalne. Grunt żeby Cię wszyscy nie wyręczali przy dziecku bo traci sie wiarę w siebie. Pomoc często się przydaje ale na innych polach (sprzatanie, gotowanie, prasowanie itp) ale wszystko przed nami:) My chcemy na Madalińskiego rodzic, o ile nas gdzieś nie odeślą.

geniusia czyli sa postępy:) pochwal go koniecznie że się powstrzymał i na spokojnie powiedział Ci z ta jazdą co było nie tak - nie tak prosto panowac nad odruchami poprawiania kierowcy obok;)

Magnoli witaj, szcześćie w nieszczęściu że jeszcze córcia Ci została - musisz być dzielna dla niej. Jak będzie starsza pewnie będzie się zastanawiać jakby to było jakby miała jeszcze brata... ale co poradzisz - najwidoczniej tak miało być. Trzymaj się ciepło i wyprawke kompletuj szybciutku bo ciąże bliźniacze często rozwiązuja się wcześniej.

Mi coraz częsciej słabo. Wczoraj mąż uparł się że mam nie jechać komunikacją do siostry, bo jeszcze po drodze zasłabnę:/ Miło że się troszczy chociaż szybciej bym była tramwajem niż samochodem z bratem (wyszedł pół godziny za późno):/ Skurcze łapią mnie co noc ale tak już będzie raczej do końca.
 
krisowa w nocy tez i to tak ze budze sie tez przez to! dzis to sie poryczalam jak normalnie palcow zgiac nie moglam bo tak bolalo i chyba juz z bezsilnosci bo nie wiem co robic zeby tak sie nie robilo!!!!
nie wiem czy tu pisałam, ale mialam dzis w nocy to samo, płakałam jak dzieciak, moje kolezanki matki napoisały dziś ze do miesiaca po ciazy to prrzechodzi samo
ale zniosę to, zniosę :)

myszka ja miałam usg i wizytę 3 tyg temu, po wizycie we czwartek wymyslilam saczenie wód, pisałam tu, nie poszłam sprawdzić, byłam po tygodniu na echo irobili pomiary, ilosc wód była ok, czasem coś musi się dziać, niby to nie choroba ale stan odmienny, nie martw sie bedzie dobrze, ja jutro ma wizytę :)
 
Witam!
Ja mam rodzić w Opocznie ale jak się wcześniej zacznie poród to nie wiem do jakiego szpitala się udać w Warszawie?Mój lekarz powiedziała,że w odpowiednim czasie położy mnie do szpitala i poczekamy na poród.Zobaczymy jestem dobrej myśli,że wszystko się ułoży.Współczuje tym dziewczynką co im coś dolega(skurczę,drętwienia itd.)Po porodzie ma przyjechać do mnie teściowa na tydzień jest spoko to się ciesze że nie będę sama.
 
reklama
Cześć mamunie!!
Nareszcie jestem.Goście mi wczoraj dopisali.Przyjaciółka z mężem i córeczką pojechali wczoraj a siostra cioteczna z chłopakiem jednak nocowali i dopiero dziś po obiadku niedawno pojechali.Fajnie i wesoło bardzo było.Nasze chłopaki popili sobie hehe.Fajnie z rana dziś wyglądali.Ale późno wczoraj spać poszliśmy i ja dziś cały dzień jakaś nieprzytomna jestem.
 
Do góry