reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witajcie.
U mnie ok. Nocka przespana prawie cała ;) Wczoraj pojechałam z Kubą na mokotów, a wieczorem wróciłam z mężem do domku :D Choć jeden wieczorek odpoczęłam bez Naszej gadułki ;) co do jego zostawiania - my najdłużej Kubę mamie zawieźliśmy na tydz. ale jak był dość duży. Nie mam problemów z jego zostawianiem - (choć ostatnio on by tylko z mamusią spał). Ale mu tłumaczyłam wczoraj, że musi zostać u babci i się przyzwyczajać bo jak przyjedzie poród to też z kimś będzie musiał zostać i nie będzie wyjścia. Dzisiaj już do niego jadę i w dniu dzisiejszym wracamy. Choć ta komunikacja mnie przeraża...

Przepraszam ale nie odpiszę każdej z Was nie pamiętam, co komu...

Witam nowe przyszłe mamusie.

Isia
- dobrze, że już Cię wypuścili. Dużo zdrówka.

Dla chorowitków zdrówka życzę.

Zmykam się szykować do małego
 
reklama
hej dziewczynki

Witam nowe mamuśki:-)
dziewczyny dużo się udzielajcie to szybciutko się wkręcicie.

Nie mam siły Was nadrobić. Wczoraj cały dzień przeleżałam kichając i kaszląc.......kurcze coraz gorzej kaszle i nie wiem czy obejdzie się bez lekarza. Stosuje już chyba wszystkie możliwe domowe sposoby na przeziębienie bo chcę się ustrzec od antybiotyku, ze względu na malutką:-( nie chcę jej faszerować świństwem jeszcze przed urodzeniem.

Miłego dnia wszystkim
 
magnoli witaj u nas na wątku
szczerze Ci wspólczuję straty dzieciątka, wiem co to znaczy (*), musisz jednak myśleć pozytywnie, bo córeńkę nosisz pod serduszkiem

renatka.wawa witaj i Ty :* miło że jeszcze wciaż dółączają nowe osoby

daissy, siedzę i ryczę po tym co do mnie napisałaś, dziękuję Ci bardzo,
mam niby 30 lat i wydawałoby się ze jeszcze nie jestem stara na dziecko, ale walczyłam wiele lat, i dopiero jak straciłam wiarę, udało się. cieszę się bardzo i staram sie pielęgnować tą ciążę najbardziej jak potrafie, choć czasami jak ugotuję obiad i posprzatam kuchnie, oraz wytrę kurzę w domu to mam wyrzuty sumienia. większość rzeczy robi mój maż, ale mi i tak się wydaje, że może powinnam zbastować mimo ze już nie mam zadnych przeciwskazań, a na L4 jestem od 5 tc. czekam na swoje dziecko z wielką radośćią, i mimo ze płączę w nocy z powodu bólu rąk (dretwienie, nabrzmiewanie, ciągnięcie) i nóg w biodrach (tp chyba więzadła) to cieszę się jak poczuję ruchy (mimo że nie sa zbyt mocne), DZIĘKUJĘ :****
 
ehh ale dziś miałam dzień :-( powinnam być w pracy do 21, ale dziewczyny mnie tak zdenerwowały, że po prostu wyszłam. Brzuch zaczął mnie kłuć i w ogóle więc stwierdziłam, że zdrowie małej nie jest tego warte. Zostawiłam raszplę na recepcji- niech sobie radzi :/ na szczęście teraz już mi wszystko przeszło, mała mnie zaczepia więc jestem spokojna ;-)

a to przedwczorajszy kop od małej, coś w rodzaju "odczep się" :-D godzina 1 w nocy ...
Kanał użytkownika Deesiek - YouTube
 
Witajcie lutówki:)

Witam nowe mamusie choć i ja rzadko sie odzywam :p

magnoli zapalam światełko dla twojego synka(*) bardzo mi przykro :( ja straciłam synka w 19 tyg :( i ponad rok staraliśmy sie o Szymka i wkońcu jest:) Tak jak twoja córcia jest razem z tobą i tak zostanie:) Trzymam kciuki kochana bądź dzielna dla swojej malutkiej Na tym forum są Aniołkowe Mamusie jeśli potrzebowałabyś wsparcia wpadaj też czasem do nas mnie dziewczyny podniosły z kryzysu i do tej pory to robią.

krisowa nie możesz płakać sama dobrze wiesz że twoje emocje wpływają na twoje dziecko wszystko będzie wporządku urodzisz zdrowego pięknego różowego bobaska zobaczysz nie może być inaczej :) Ja mam bóle w okolicach pachwiny boli mnie strasznie w nocy od tego bólu mam całą lewą noge zdrętwiałą i półdupek:zawstydzona/y: budzę sie kilka razy w ciągu nocy od tego bólu bardzo mi to przeszkadza i też sie boję. Lekarz powiedział że sie tam wszystko rozciąga chociaż w pierwszej ciąży z moim Kacprem takiego czegoś napewno nie miałam.

susi widzisz co kraj to obyczaj tylko pozazdrościć że dbają tam o człowieka a u nas coraz gorzej........:-(

Dziewczyny dzieje się coś z moimi dłońmi nigdy nie uzywałam kremu do rąk a teraz na dłoniach robi mi się jakaś twarda skóra taka chropowata wręcz smaruje kremem ale nie pomaga ;/
 
krisowa nie możesz płakać sama dobrze wiesz że twoje emocje wpływają na twoje dziecko wszystko będzie wporządku
ale to łzy wzruszenia po tym co mi dais.. napisała, to były piękne słowa, ja wiem ze bedzie dobrze, za wiele przeszliśmy by było inaczej, nie wiem czy czytałaś moją hoistorię, ale dziewczyny wiedzą ze byle pierdoła mnie nie wzrusza :) nie łamię się o nie :)
 
reklama
wzruszenie, to pozytywne emocje :) wszystko bedzie dobrze :tak:

u mnie po 4 dniowym stresie, mala jakos nie kopie jak wczesniej za to burczy mi w brzuchu, a lekko tylko czasem sygnalizuje jak za dlugo siedze i jej nie wygodnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry