reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witajcie!
Mangnoli witaj fajnie że dołączyłaś,ja tez jestem nowa dziewczyny bardzo ciepło mnie przyjęły na pewno znajdziesz wsparcie i dużo:-) Wszystko się ułoży i szybko zleci do 20lutego:-)
Ja tez nie dawno wstałam nocka taka sobie maluszek chyba nie mógł spać,a teraz szleje w brzuszku:-)
 
reklama
my idziemy dziś odwiedzić znajomych, urodziła im się córeczka:)

tatuś (bo z nim póki co rozmawiałam) nie jest zadowolony z opieki w naszym szpitalu, mówił, że o nic nie pytają, trzeba im kategorycznie przed samym porodem mówić że sie na przykład nie decyduje od razu na szczepienie, czy nie chce się być nacinaną bo inaczej się nie zapytają i podejmą decyzje za rodziców:/ nie służą położne dobrą radą, są bardzo niemiłe:/ hmm no ciekawe jak z tymi standardami będzie do lutego:/ szkoda, że muszą niektóre kobitki przechodzić przez takie niemiłe sytuacje:(

przy okazji witam nowe mamusie, w gronie "swoich" zawsze raźniej :)

śniło mi się, że byłam na tej krzywej cukrowej i tak mi ta glukoza smakowała, że hej hehe muszę się tym przejmować ;p
 
Witam nowe mamusie :-)
Ja dalej chora niestety, nie wiem czy przez ta chorobe ale mała cos sie ostatnio mniej rusza, czym sie troszke martwie,choc dobrze ze jakies ruchy czuje bo tak bym zwariowala.

Co do szpitala ,ja mam 3 do wyboru.
Choc najbardziej chcialabym rodzic tam gdzie pracuje moja gin,a wczoraj slyszalam dobra opinie o jednej z poloznych tam pracujacych wiec sie zobaczy.

renatka - test wyszedl pozytywnie:-D
 
Ja mieszkam w Warszawie ale pochodzę 100km od Warszawy i tam chciała bym urodzić bo tam mam lekarza.
Coś ten suwaczek nie chce mi się pojawiać za każdym razem jak piszę.Nie wiem czy trzeba go wklejać za każdym razem?

 
Sencilla, magnoli, renatka.wawa witajcie :-)

natalia26 mnie taki skurcz łydki złapał może z 4 razy, przy pierwszym myślałm że się posikam. A na następnych jak już czuję że jest naciągam tak stopę jakbym na palcach chciała stanąc i przechodzi szybciutko.

Ja nie spałam najlepiej dzisiaj wstawałam na siku chyba co godzinkę, a byłam zmęczona strasznie bo pracowałam dodatkowo wczoraj. A dzisiaj wstałam już o 8.30 bo cały tydzień pobudka o 5 więc juz się przyzwyczaiłam. A dzisiaj nic nie robię. Zrobię tylko gulasz, miesko już przyprawiałam, i może na spacerek sie wybierzemy bo pogoda dosyc ładna nawet słońce sie wychyla po troszeczku. No i w środę lekarz. Juz tak nie moge się doczekac :-)
 
suwaczek powinien pokazac sie automatycznie, nie trzeba go wklejac.Wystarczy wejsc w sutawienia profilu i tam w sygnaturze zapisac link do suwaczka.
 
reklama
Do góry