reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

suzi86 Ja miałam robioną krzywą cukrową w tym tygodniu,jeśli mogę ci coś pod powiedzieć to weź ze sobą pół cytryny to sobie wciśniesz i nie będzie takie słodkie.Powodzenia mam nadzieje,że wyniki wyjdą dobre;-)
 
reklama
Witajce dziewczynki,

Czy moge do Was dolaczyc? Bylam do tej pory na forum podwojnych przyszlych mam gdyz jestem w ciazy blizniaczej jednak malo sie tam jeszcze udzielalam ze wzgledu na prace i brak czasu. Za chwile mialam zaczac macierzynskie i planowalam zaczac czynniej sie udzielac ale 3 tygodnie temu dowiedzielismy sie tragicznej wiadomosci ze serduszko synka przestalo bic w 24 tyg ciazy (mial byc synek i coreczka) To byla dla nas straszna wiadomosc, po tym jak cieszylismy sie ze wszystko bylo ok, wszystkie badania genetyczne, polowkowe a tu taka wiadomosc...Powoli dochodze do siebie i musze nawiazac kontakt ze swiatem bo juz nie pracuje.
Mialam pokupowane juz troszke ciuszkow zarowno dla dziewczynki jak i dla chlopca, cos tam jeszcze ale niewiele. Mialam juz ruszyc z ostrym kompletowaniem wyprawki kiedy "to" sie stalo a teraz z jednej strony boje sie kupowac a z drugiej boje sie ze potem nie zdaze bo nie wiadomo kiedy zakonczy sie moja ciaza. Planowo termin byl na ok.20 lutego, teraz lekarze mowia ze chcieliby doprowadzic mnie do 38 tygodnia jak wszystko bedzie dobrze wiec to wciaz luty dlatego wybralam Lutowki 2012.
Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie. Pozdrawiam serdecznie!
 
Magnoli, witaj serdecznie, ja tez wlasnie dolaczylam do lutowych mamuś, oby wszystko sie udalo doprowadzic do bezpiecznego konca! Tak mi przykro z powodu tego, co Wam sie zdarzylo... To naprawde straszna wiadomosc... :( jak sie czujesz?
 
Witaj Sencilla, to ciesze sie ze nie jestem jedyna ktora tu wlasnie dolaczyla :tak: Widze ze chyba jeszcze renatka.wawa tez niedawno wiec witajcie :-)
Dziekuje, na szczescie fizycznie czuje sie dobrze i nic mi nie dolega co dobrze rokuje. Najgorzej bylo z psychika bo nawet nie bylam swiadoma wczesniej ze na takim dlaszym etapie ciazy moze sie zdarzyc cos takiego. Ale teraz musze byc silna dla malutkiej bo ona bardzo tego potrzebuje!
 
witaj mangoli przyjmujemy cie cieplutko i bardzo serdecznie strasznie mi przykro z powodu synka:-( nic nie wyrazi smutku po stracie malego ale musisz byc silna dla tej drugiej istotki ktora nosisz pod serduszkiem ona teraz ciebie potrzebuje trzytmam kciuki zeby wszystko ulorzylo sie dobrze na naszych lutowkach sa same wspaniale kobitki wiec pisz tutaj znajdziesz wsparcie napewno:-)
 
Sencilla, magnoli, renatka.wawa witajcie serdecznie, rośnie nasze grono, luty będzie urodzajny.

magnoli
trzymaj się, jestem z Tobą. Ważne, że z malutką jest w porządku i tej myśli się trzymaj.

Mnie lenistwo ogarnęło i nie chciało mi się pisać, nadrobiłam jedynie trochę zaległości w czytaniu.

mama2006 mam nadzieję, że tym razem do gabinetu dentysty dotrzesz bo z tego co kojarzę ostatnio zrezygnowałaś. Lepiej mieć już to z głowy i nie męczyć się z bólem.

Dee_ głowa do góry, na pewno podejmiecie właściwą decyzję. U mnie chwilowo też sytuacja nie najlepsza, wię wiem co czujesz. No ale my z m trochę przeinwestowaliśmy na koniec roku stąd nasze mam nadzieję przejściowe problemy.
 
reklama
Do góry