reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

ewelina- to ja trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę! Ja w poprzedniej ciąży byłam dokładnie w 6tc u gina i serduszko ładnie już biło.
 
reklama
A ja spac nie moge... Tak wiec nawet koszmary, o ktorych piszecie nie maja kiedy mi sie przysnic :-)

A rano trzeba wstac, zawiezc brzdaca do przedszkola, potem praca... Wracam do domu dopiero przed 18... Sama sie zastanawiam jak daje rade po tych nieprzespanych nocach... Grunt, ze daje ;-)

Skoro juz Was nie ma, ide poczytac ksiazke.

Dobranoc.
 
Hej dziewczynki! :-) byłam wczoraj na wizygie u ginki. Zrobiła mi usg powiedziała, że mój śliczny bąbelek wygląda na 4/5 tydzień, ma 5,3 mm, macica ładnie rośnie i wszystko wygląda na to, że będzie ok, bo ładnie się umiejscowił na górze :-) jestem niesamowicie szczęśliwa :-)
Wspominała coś, że póki co nawet nie może wziernika włożyć, bo jest to wszystko tak przekrwione, że mogę zacząć plamić- następna wizyta 21 lipca i będziemy widzieć serduszko :-)
Powiedziała, że jeśli wszystko będzie ok widzimy się za miesiąc...
I tu moje zmartwienie. Wczoraj w pracy zobaczyłam dosłowni trzy plameczki krwi na bieliźnie, dziś jak wstałam jeszcze jedną małą. I tu moje pytanie do doświadczonych: czy to efekt usg dopochwowego? Pozdrażniła mnie? Czy coś się dzieje nie tak?
Bardzo się boję, wczoraj z nerw cały brzuch mnie zaczął boleć, ale szybko się uspokoiłam...
Proszę napiszcie, że wszystko jest ok...
 
Patrysiowa! Jak dobrze wiedzieć że ktoś jeszcze boryka się z łuszczycą w trakcie ciąży! Ja jestem w tej sprawie kompletnie zielona, bo dopiero niedawno powiedziałam się że te plamy złuszczające się na mojej twarzy to ta choroba...
 
dziewczynki prosze trzymajcie kciuki zaczynam plamić,bardzo się boje bo dwie poprzednie ciąże były bezproblemowe,ale nie pracowałam!Niestety gin dopiero od 16stej M w pracy,dzieci śpią,a ja się martwie,brrr to jest straszne,ale jest jeden plus nie boli mnie brzuch tylko jest mi niedobrze!
 
Dodo Trzymam kciuki kochana! Zobaczysz wszystko będzie dobrze.

A ja dzisiaj odczułam kolejny objaw ciąży... od rana wymiotuje... Obudziłam sie taka głodna, najadłam się i wszystko poszło... a teraz czuje się jak przetrawiona i wypluta...
 
Dee- po USG dopochwowym może wystąpić krwawienie- tak mi ginka mówiła.
dodo- trzymam kciuki, żeby to krwawienie nie oznaczało niczego złego! Szkoda, że wcześniej nie możesz pójść do lekarza.
Fifka- współczuje wymiotów... mnie to chyba ominie tak jak i w poprzedniej ciąży:)
 
reklama
Ja się dopisuję do klubu trzydziestek z wiekiem 35;-):-)
Dodo trzymaj się i leż do czasu wizyty
 
Do góry