reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witajcie.

U mnie ok, bóle brzucha ustały - przychamowałam i jest o wiele lepiej. Maleństewo przed wczoraj i wczoraj jakoś słabo się ruszało... ale myślę, że to bardziej z moich nerwów. Przez to nie miałam humoru oraz weny na pisanie. Dzisiaj mnie kopie częściej i teraz właśnie mnie kopało więc jest wszystko ok.

Kitek
- fajnie, że jesteś ;)

Kriosowa - super, że u Ciebie wszystko ok.

Digitslis - ja bym osobę wyprosiła i nie męczyła się tym, że nie wypada przy niej jeść...

Mama Niki - miłego dzionka z mężem życzę ;)

Dzisiaj przyjechałam do swojej mamy z Kubą (na mokotów) Kubuś bardzo się za nią z tęsknił - więc dzisiaj tutaj nocuję ;) Mąż w pracy - a po pracy ma wolną chatę :p pewni wróci do domku - napije się piwka i pójdzie spokojnie spać ;) no i się jutro wyśpi :p jutro pewnie trzeba będzie wrócić na Wole - choć wcale mi się nie chce :p

Zmykam Kubę położyć spać, odezwę się później ;)
 
reklama
Olcia nie masz czym sie przejmowac. Przeciez Ty leciutka jestes, buzke masz jak u dziewczynki to malo przytylas. Poki Twoj lekarz Ci nic nie mowi to sobie glowy nie zawracaj. A babom to nie dogodzi no! Tej za malo, innym za duzo.
Kurcze dziewczyny jaki deal zrobilam na tej wyprzedazy. Babka nie miala za duzo rzeczy ale kupilam 4 bodziaki na krotki rekaw, pajacyk, 2 sweterki i dzinsy (i tak jak pisalo firmowki) za slownie: OSIEM dolarow!
Dla porownania jak lazilam po centrum handlowym pozniej zaszlam do Gymboree i na sekcji juz przecenionej mieli 1 sweterek za $18.
Jestem nadal bez sukienki, przymierzalam pare ale to mi buty nie pasowalyby, to torebki nie mam, to buzuterii ale na jedna impreze i to w ciazy to nie usmiecha mi sie calego zestawu kupywac.
Za to na ramke do zdjecia wydalam majatek ale piekna jest z obraczkami i dalam wygrawerowac cos w tym stylu: "Milosc nie jest mierzona momentami czasu ale ponadczasowymi momentami."
 
Mi juz od 4 dni kregosłup dokucza, żadna pozycja w dzien nie pomaga a o spokojnym zaśnięciu moge zapomnieć męcze się nieziemsko.
Ja już sie bałam że tylko ja tak przytyłam!! przed ciążą schudłam 10 kg i teraz już do mnie wróciły:)Gdzie na początku przybierałam powoli tak teraz chyba w dwa mies 6 kg albo i lepiej(strach dokładnie w książeczce sprawdzić)
 
Ech laseczki mnie te kilogramy też coraz bardziej martwią(już też ponad 10).A słodyczy prawie nie jadam wogóle.I skąd to wszystko????
Mężowi nie mówie o tym ale coraz mnie to dołuje...

Jutro na szczęście jedziemy do mojej rodzinki i przynajmniej z tego powodu się cieszę.Zawsze sie u nich super czuje.A odkąd po ślubie zamieszkałam w wawce to oprócz męża nie mam tu nikogo bliskiego(teściowa się nie liczy).Tzn mam przyjaciółkę na Zaciszu ale ona dużo pracuje i niestety rzadko się widujemy,a tego mi teraz bardzo brakuje... ech...czasami czuje się bardzo samotna...sorki za smęcenie ale tak mnie jakoś naszło.
 
Dzięki kochane ze miłe słowa:tak:

digitalis-być może mąż wreszcie załapał że ostatnimi czasy czułam się samotna i że bardzo mnie zaniedbał.Dziś wszystko nadrobił.
Jak dobrze tak czasem wyjść tylko we dwojeByliśmy na zakupach,kupiliśmy to samo żelazko co mamy jakieś tam z philips .Także w poniedziałek będzie się prasować pieluszki aż miło:tak:No i jestem mega szczęśliwa bo kupiłam sobie kurtke na teraz i starczy na potem.Nawet niewiedziałam że w C&A są duże rozmiary i to nie na stoisku ciążowym.Rozmiar 46 takze myśle że starczy mi do końca oby!wziełam czarny kolor choć kremowy taki jazsny bardziej mi się podobał ,jednak nie praktyczny bo zazwyczaj często brudze kurtki jak jestem przy aucie czy Nicol gdzieś mi wysmaruje także wzięłam czarną.Dla wiktorka zakupiła w C&A jedne śpioszki welurkowe z bluzeczką,2pary spodenek i jedne bawełniane pajace.Potem byliśmy zjeść kolacyjke a po kolacyjce myk do kina,dziś była premiera-Wyjazd integracyjny z Karolakiem itd,nawet fajna komedia uśmialiśmy się nieźle:tak::tak:Dobrze nam taki wypad zrobił.

Olcia-myśle że jak lekarz Cię zapewnia że wszystko ok to też tak jest.Powiem Ci że ja też bardzo mało w ciąży przybieram na wadze ,początkowo to mnie bardzo martwiło ale lekarka zapewnia że wszystko ok więc się nie martwie.Przed ciążą przytyłam ok 10 kg więc teraz pewnie nie przybieram.Choć brzuch mi już sporo urósł.


mama2006-no to super że samopoczucie już lepsze,zapewne coś więcej robiłaś i szyblko także pewnie maleństwo się troszke buntowało i stąd te bóle były.Dobrze że troszke zwolniłaś:tak:Ja już też wrzuciłam na luz stwierdziłam że jak w domu wszystkiego na raz nie ogarne to świat się nie zawali.Jak coś więcej porobiłam itd,to potem wieczorkiem z bólu nie mogłam wyrobić.Także teraz robie codzień tylko po troszke i tyle.


Susi-mi też ostatnio czas leci jak nie wiem co ,czasem to nawet brakuje tego czasu,jednak teraz wszystko robie wolniej ,a nawet chodze wolniej bo jak ide szybszym krokiem to mnie wszystko bardziej boli i szybciej się męcze,


kitek-no to tylko się cieszyć bo mniej ubranek będziesz mieć do zakupienia:tak:ja już też z ubrankami nie szaleje bo sporo tego już mam,a znając życie że jak zbyt dużo się ma to potem wszystkiego się nie ubierze.

Dziewczyny mam do Was zapytanie a mianowicie do tych które już mają dzieciaczki!Czy macie w domku taki wynalazek jak inhalator?Pytam bo takowy ostatnio lekarz nam polecił dla małej że fajna sprawa itd.Ja w tej dziedzinie jestem zielona bo nigdy nie zagłębiałm się w tą tematyke a ciekawa jestem jak to działa co tam się daje i jaki najlepiej zakupić.Lekarz sugerował że nie musi być jakiś ekstra tylk żeby miał maske bo reszta zbędna.Także kochane jak macie jakieś inhalatory to doradzcie które są dobre,bede bardzo wdzięczna:tak:


Kurde Nicol ostatnio była tylko 3 dniw przedszkolu i odrazu zachorowała,potem była ponad 2tygodnie w domku.Teraz też była 3dni i od wczoraj słysze że ona znów tak jakby zatkana w sensie że tak ciężej oddycha jakby znów w środku taką flegme miała.Kurcze złą jestem jak nie wiem oby
jej nic nie było,widze że nieciekawie się zaczyna jak nam nigdy dzieć nie chorował tak teraz się zacznie.Teraz m był ją wysadzić na nocniczek to była strasznie gorąca aż się wystraszyliśmy że musi mieć wysoką gorączke ,zmierzyliśmy a tu nie ma gorączki,dziwne że taka gorąca była nie wiem czemu może że w domku bardzo ciepło .Podałam jej mimo wszystko nurofen,syropek lipowy,zyrtec i wapno_Oby było lepiej rano i żeby żadne choróbsko znów jej nie łapało!

Nic kochane zmykam bo oczka mi się same zamykają-dobrej spokojnej nocki życze.
 
dziń dybry:)
mnie dziś maluszek obudził po 7, tak się wiercił, że nie szło spać nawet na boku ;p
ja się na inhalatorach nie znam, ale za to szukam dobrego nawilżacza, któraś już tu pisała, żeby lepiej najpierw sprawdzić jaką się ma wilgotność w domu, ale nie wiem czym to sprawdzić?
 
hej kochane:-)
Witam z rANA COŚ tu pusto ,zapewne odpoczywacie sobie jeszcze troszeczke a co nalezy się wkońcu weekend:tak:
Ja dziś niezabardzo pospałam mała zrobiła mi pobudke przed 7 no i tak smigamy od rana.M zwiał na rybki ale do 13 powinien wrócić.Chcielismy też dziś gdzieś wyskoczyć z małą ale widze że znów ją cos łapie:no:także lepiej zostać w domku.Jutro podjedziemy do lekarza zobaczyć co jest grane.Ale jestem zła bo dopiero co poszła do przedszkola a już coś złapła.Widze że zacznie nam się teraz niezaciekawy okres,ech te choróbska najgorsze.A doświadczenia zbyt dużego nie mam boi mała wcześniej nam nie chorowała!Teraz niby gorączki nie ma ale słychać że ciężej jej się oddycha i że ma chyba znów pełno gęstej wydzielinki,katarku też nie ma.Także zastanawia mnie co jest grane i tak gdybam i gdybam-czy moze jest nie doleczona po ostatnim?ale było ok wszystko jak szła do przedszkola ,a może od ema coś załapała bo miał katar no albo w przedszkolu coś.Także jutro jej do przedszkola nie puszcze bo nie ma co a po 16 wio do lekarza no i trzeba zakupic jakiś inhalator moze on nam pomoże.

Kurcze a miałam tyle rzeczy do ogarniecia w domku zaplanowane,tak myśłałam że mała idzie do przedszkola to od poniedziałku zaczne od ogarniania wszystkich szafek w kuchni itd,a tu klops.Bedzie musiała robota poczekać pare dni bo przy małej tak na spokojnie nie da się ogarnąć tak jak bym chciała.W sobote też mamy zaplanowany wyjazd na chrzciny córeczki mojej kuzynki,jak małej coś będzie to bedzie trzeba zrezygnować z wyjazdu.

Nic zmykam zerkne jak juz coś naskrobiecie :tak:
życze miłej spokojnej ,leniwej niedzieli:tak:


Na-kochana dzięki wysłałąm ci pw

hej Suzi-zakup sobie hygrometr-on służy do pomiaru wilgotności,my zakupiliśmy na allegro sobie w ubiegłym roku taką stacje pogodową elektryczną i jest tam też hygrometr,mieliśmy zbyt mały %nawilżenia.Lekarz bardzo dobry pediatra i specjalista powiedział mi że przy dziecku powinnam miec 60%wilgotności i doradził zakup nawilżacza no i kupiliśmt atki jaki polecił bo sam w domku tak jak my ma kominek i też tego samego nawilzacza używa a my mamy taki-Zelmer Silver.daje Ci link takiego samego

http://www.zelmer.pl/wyposazenie-domu/nawilzacze_powietrza/nawilzacz_23z052/

zakupiliśmy i jesteśmy zadowoleni fakt że do tańszych nie należy ,jednak wolałam zakupić taki jaki mi lekarz doradził bo się zna a ja byłam zielona a na rynku jet multum nawilzaczy,teraz też cały czas chodzi bo w kominku palimy i mam nastawione na 60%.A hygrometr też dobry bo stoi w saloni i tu mi pokazuje na głównym panelu ile jest %nawilżenia i do tego jest taki mały przenośny bezprzewodowy -stoi w pokoju Nicol i też pokazuje nam na panelu głównym ile u małej jest nawilżenia i jaka jest temp.powietrza.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny niedzielnie :-)
Ja wczoraj miałam taki wigorek w sobie że aż w szoku byłam. Pyzki zrobiłam- uwielbiam mogłabym jeśc codziennie. No i ciacho upiekłam Mietus- polecam pycha i szybko dosyc się robi.
A dzisiaj wybieramy się do szwagierki mężuś musi koła na zimówki wymienic, a ja ciacho wezmę to do kawki bedzie jak znalazł. No i chrześniaczka odwiedzę. Był u nas w piątek całe popołudnie, i zaczą już mówic pełnymi zdaniami. Nie mówi już do mnie gdzie jesteś. tylko ciociu gdzie jesteś, ciociu co robisz, ciociu szukałame ciebie. jak dodaje te ciociu to tak dużo i takie słodkie że aż brak mi słów. A mały skończył 2 latka we wrześniu. Słodziak jeden

A więc miłego dnia kobitki :-)
 
reklama
Do góry