reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Ja piorę poprasuję i powkładam w poszewki po poduszkach żeby mi się nie kurzyły.Albo kupię takie foliowe woreczki i w nie powkładam.
 
reklama
dzień dobry, pamiętacie mnie jeszcze, mam wiele zaległości, ale mój sprzęt przeszedł kryzys, najpierw lap, potem stacjonarny, a z kom nie mogłam się połaczyć :*
jesteśmy cali i zdrowi :)
 
cyśka- ale przykre z tą znajomą że tak szybko urodziła :( Oby dzidzia wyszła z tego bez szwanku! Ja mam brata który nie żyje właśnie też w 6miesiącu poprzez zatrucie ciążowe przyszedł na świat:( Ale to było prawie 25lat temu a wtedy nie mieli takiego sprzętu do ratowania wcześniaczków.
Mi też puchną palce u rąk i nogi, ale po odpoczynku opuchlizna schodzi. A siara to już z jakiś miesiąc mi leci.
Isia- no właśnie tak to jest z tą Ameryką, każdy myśli że pojedzie i zaraz będzie na dolarach spał zamiast pracować.
 
Tzw zatrucie ciążowe to zespół objawów głownie nadciśnienie, białkomocz i obrzęki. dlatego przy każdej wizycie mamy mierzone ciśnienie krwi:tak:
 
krisowa- objawy zatrucia to białko w moczu, puchnięcie (opuchlizna nie schodzi nawet po chłodnej kąpieli, odpoczynku), wysokie ciśnienie, bóle głowy. Raczej w badaniu krwi to nie wyjdzie, nie słyszałam przynajmniej. Ja w ciąży z Danielkiem non stop latałam do laboratorium mocz badać bo strasznie się bałam tego zatrucia.
Fajnie że jesteś ;-)
 
od wczoraj mam nadciśnienie, ale biorę leki, robilam n aponiedzialek badania i bylo ok tzn i krew i mocz, za 2 tygodnie znow wizyta, zobaczy sie, ale nadcisnienie to moja choroba i pewnie leki za słabe od dziś dawka x 2
 
reklama
Do góry